فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

آیا به طور ناگهانی در دام عشق دوست قدیمی خود گرفتار شده اید؟  این کمی به نظرتان عجیب و ترسناک است زیرا تاکنون او را با این دید ندیده بودید. او نیز به شما توجه نشان می دهد و شاید بهتر باشد این مساله را نادیده نگیرید. از خود بپرسید آیا این فرد می تواند بخش مهمی از زندگی آینده شما باشد؟ آیا شما یکدیگر را خوب می شناسید؟ آیا برای او همان طور که هست، ارزش و احترام قائل هستید؟ اگر پاسخ همه این سوال ها مثبت بود، برای دوستی اقدام کنید. گاهی لازم است در رابطه های خود کمی عقب بایستید و از دور آن را ببینید تا بتوانید درک درستی از شرایط آن داشته باشید. اگر فکر می کنید در مورد برخی مسایل باید با هم حرف بزنید، امروز زمان مناسبی نیست و فقط سعی کنید از لحظه های خود لذت ببرید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اجازه ندهید انرژی های منفی امروز موجب کم شدن علاقه شما به زندگی شود. برخی از روزها بسیار طولانی می گذرند و بسیار خسته کننده هستند اما برخی روزهای دیگر سریع و مثل باد می گذرند و تمام می شوند.  اما شما به این مسایل توجه نکنید. همه کارهایی که باید را به انجام برسانید. امروز از مواقعی است که مثل برق و باد می گذرد. امروز به طور ناخواسته و ناگهانی با فرد جدیدی آشنا خواهید شد. این فرد شما را یاد یک دوست قدیمی می اندازد. ارتباط برقرار کردن با این فرد باعث می شود تا فعالیت ها و سرگرمی های جدیدی در زندگی پیدا و شادی متفاوتی را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز همه حس های بد و حالت های افسردگی که در این چند روز گرفتار آن بوده اید، از بین می رود. امروز بهترین زمان برای انجام فعالیت های جدید است. پیاده روی یا دویدن می تواند به شادمانی بیشتر شما کمک کند. از خلاقیت و نوآوری های ذاتی خود نهایت بهره را بگیرید و کارهایی انجام دهید که به سلامت بیشتر جسم شما کمک می کنند. امروز بعدازظهر تجربیات بسیار خوبی خواهید داشت. امروز با یک سورپرایز بسیار بزرگ مواجه می شوید که شادمانی بسیاری به شما می دهد. ملاقات با فردی که دوستش دارید همه زندگی عاشقانه شما را تغییر می دهد.

فال روزانه متولدین تیر

آخرین باری که مداد یا خودکار در دست گرفتید و روی کاغذ ایده های خود را نوشتید چه زمانی بوده است؟ در این زمانه که کامپیوتر و گوشی های موبایل همه گوشه و کنار زندگی ها را پر کرده اند، بد نیست شما سنت شکنی کنید و استعدادهای درونی خود در زمینه نوشتن را روی سپیدی کاغذ پیاده کنید. این کار همچون پیاده روی در هوای آزاد است. از نظر عاطفی احساس بسیار خوبی خواهید داشت. امروز فرصت های بسیاری برای تحت تاثیر قرار دادن بقیه و مخصوصا فرد مورد علاقه خود دارید. از این انرژی ها بهره بگیرید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز مراقب باشید در دام این جمله گرفتار نشوید که «بیچاره من!» این یک تله است که شما را به قعر ناراحتی می کشاند. این را بدانید همه اتفاق های بدی هم که برای انسان ها رخ می دهد، پایان خوبی دارند. شما همیشه به خوبی توانسته اید رویدادهای اطراف خود را کنترل کنید و آنها را به سمت شادی و موفقیت سوق دهید. امروز هم همین کار را انجام دهید. فقط به پیشرفت و مسایل مثبت فکر کنید. امروز می توانید در روابط خود گرما و اشتیاق فراوانی را درک و حس کنید. بهترین زمان برای قرار گذاشتن با فردی است که دوستش دارید. بیرون بروید و از زیبایی های این روزها بهره بگیرید. خوب است انسان گاهی دیدگاهش به زندگی را تغییر دهد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز با دیدن فهرست کارهایی که باید انجام شود، حس ناامیدی و استرس به شما دست می دهد. حجم آنها زیاد است و فرصت کم. این همه کار شاید در نتیجه خللی باشد که در چند روز اخیر در کارهای شما به وجود آمده بود و امروز این کوه بزرگ از وظایف را بر شانه شما گذاشته است. سعی کنید با مدیریت زمان و اولویت بندی آنها، تا جای ممکن همه را به نتیجه برسانید. امروز احساس می کنید باید حرف دل خود را بیان کنید و با فردی که دوستش دارید، صحبت کنید. شاید بهتر باشد به روش غیرمستقیم حرف های دل خود را به او بگویید.

فال روزانه متولدین مهر

شریک کاری یا عاطفی شما کمی عصبانی و ناراحت کننده رفتار می کند و این در روحیه شما تاثیر منفی دارد. اما این را بدانید اگر با او رفتار خوب داشته باشید، یا کار مثبتی برایش انجام دهید عصبانیتش کاهش پیدا خواهد کرد. تا زمانی که خشم او فروکش کند در کنارش بمانید و با او خوش رفتاری کنید. برای بیرون رفتن و معاشرت با انسان های جدید، روز مناسبی نیست. بهتر است تا فردا دست نگه دارید و هیچ دعوتی را قبول نکنید. رویدادهای امروز باعث می شود تا با خود فکر کنید رابطه عاشقانه تان به کجا می رود و چه آینده ای در پیش دارید. اگر از این رابطه خسته و کسل شده اید شاید بد نباشد کمی از هم دور باشید و به یکدیگر فرصت دهید تا کمی جدا از هم زندگی کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز برای داشتن چیزی که نمی توانید به دست بیاورید بسیار اصرار دارید. به جای اینکه برای نداشتن چیزی که می خواهید، بنشینید و زانوی غم بغل بگیرید، به دنبال دلیل آن باشید و ببینید چه مساله آموزنده ای از آن یاد خواهید گرفت. مسایل ارزشمند بسیاری امروز برایتان اهمیت پیدا خواهند کرد. این باعث می شود تا در مسیر تمایلات خاصی قدم بردارید. امروز باید آرام باشید و ناامیدی و غمگینی خود از رابطه احساسی‌ای که اکنون درگیر آن هستید را بیان نکنید. مشکل اینجا است که در هر حال حاضر هر دوی شما بسیار بر خواسته ها و نظرات خود اصرار دارید و این مساله موجب بروز مشکلات می شود.

فال روزانه متولدین آذر

بیشتر تمرکز امروز شما بر مسایل گروهی است که با آنها همکاری دارید. این مسایل می توانند خوب یا بد باشند. مسایل هنری همچون نویسندگی، شعر گفتن یا نقاشی کردن نیز ممکن است بسیار برایتان مهم جلوه کنند. امروز با دوست صمیمی یا حتی فردی که بسیار دوستش دارید در مورد علاقه مندی های خود حرف خواهید زد. باید انتظار داشته باشید این حرف ها و مکالمات در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشند. در مورد رابطه عاشقانه هم باید بدانید ممکن است حقایق بسیاری برای شما آشکار شود. باید از این فرصت استفاده کنید و با هم در مورد آنها حرف بزنید و شفاف سازی کنید تا به نتیجه ارزشمندی برسید که مورد قبول هر دو طرف باشد.

فال روزانه متولدین دی

امروز احتمالا در یک کلاس، کارگاه آموزشی یا رویداد اجتماعی شرکت خواهید کرد که به مسایل متافیزیک و معنوی می پردازد. علاقه به مسایل ماورایی همه ذهن شما را پر می کند و در درون خود نیز استعدادهایی در این زمینه احساس می کنید. تفکرات امروز شما تا هفته های آینده نیز ادامه خواهند داشت. از نظر عاطفی روز بسیار خوب و ارزشمندی را خواهید داشت. می توانید با شریک عاطفی خود به مکان های جدید بروید و تجربیات جالب و جدیدی داشته باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز این شانس را دارید تا مشکلات عشق و عاطفه را از بین ببرید. امروز را می توانید در آسمان هفتم سیر کنید و از همه انرژی های مثبت و شادی های زیاد لذت ببرید. امروز نباید به هیچ وجه به غم اجازه ورود بدهید زیرا روز شاد بودن است. کارهایی که دوست دارید را بدون هراس انجام دهید. اگر درگیر رابطه عاطفی با فردی هستید، از تلاش های گذشته او و خودتان قدردانی کنید و رابطه را به سمت  بهتر شدن پیش ببرید. شاید لازم باشد برای آینده رابطه خود نیز با همفکری هم برنامه ریزی کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز متوجه می شوید تضادهای بسیاری در زندگی شما وجود دارند و شما نیز توان کنترل آنها را ندارید. چه قبول کنید یا خیر، اتفاقا در این روند توان ایجاد تغییر دارید و می توانید کنترل برخی از امور را به دست بگیرید. برای همه کارهای خود برنامه ریزی کنید و با فکر و با هدف پیش بروید. امروز این فرصت را دارید تا با فرد مورد علاقه تان حرف بزنید. در این مدت همیشه مشکلات و دلخوری هایی وجود داشته است که نمی توانستید خیلی راحت با هم حرف بزنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال و طالع‌بینی ۳۰ مرداد ۹۸
  • 🔻
😍😍😍
.
@play.sonati
.
.
.
.
.
.
#بچه #پسربچه #باحال #موسیقی #ساز #بارون_بارونه #لری
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید