فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز به خود سخت نگیرید و از تعطیلات و نخستین روز سال نو لذت ببرید. به جای فکر کردن به کار، تفریح کنید و در میان اعضای خانواده شادی را با بقیه تقسیم کنید. تعطیلات نامش روی آن است، باید از آن برای استراحت و تفریح استفاده کنید. کمی به خود و مغزتان مرخصی بدهید اما همه روز را در رختخواب سپری نکنید. برای ایجاد تنوع در زندگی عاطفی و شخصی خود برنامه‌های جالب ترتیب دهید

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز حساسیت زیادی خواهید داشت. احتمالا همه رفتارها و حرف‌ها را خیلی اغراق‌شده می‌بینید و ممکن است خیلی سریع هم همه چیز به شما بربخورد. اما تلاش خود را بکنید تا این افکار و روحیه را از خود دور کنید. زندگی را راحت بگیرید. به این فکر کنید که اول بهار است و همه دنیا به سوی زیبایی و شاد بودن پیش می‌روند و شما هم نباید از این قافله عقب بمانید. فعالیت‌هایی که موجب شادی شما می‌شوند را انجام دهید.

فال روزانه متولدین خرداد

زمان دید و بازدید است. امروز به واسطه نو شدن سال با انسان‌های متعددی ملاقات خواهید داشت. فقط باید حساسیت خود را کم کنید. در مورد اطرافیان و کسانی که بیستر با آنها صمیمی هستید، بیشتر فکر کنید تا روحیه آنها را بهتر بشناسید. لازم نیست برای تأیید آنها خودتان را کوچک کنید. هر کاری که مطمئن هستید درست را انجام دهید و خودتان باشید. هیچ کس ارزش آن را ندارد که به خاطرش از هویت واقعی خود دست بردارید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز فرصت بسیار خوبی است که روند رفتاری خود را تغییر دهید و به خود واقعی‌تان نزدیک‌تر و شبیه‌تر باشید. اصلا امروز که نخستین روز از سال جدید است را پایه همه تغییرات زندگی قرار دهید، فکر کنید و از همین حالا هم آغاز کنید. اول از همه در مورد ارتباطات خود تجدیدنظر کنید. انسان‌های منفی را کمرنگ و حذف کنید. سپس سراغ تحلیل رفتارهای خود بروید. محدودیت‌های بیهوده‌ای که برای خود و زندگی خود تعریف کرده‌اید را دور بریزید.

فال روزانه متولدین مرداد

ساک و چمدان را ببندید و به سفر بروید. سال نو شده است و همه تغییراتی که دوست دارید در زندگی ایجاد کنید را امروز می‌توانید به انجام برسانید. به مکان‌های جدید بروید و دوستان تازه پیدا کنید. اگر متأهل هستید، با عشقتان در مورد سرگرمی یا کارهای تازه مشورت کنید. کشف دنیای جدید به هر دوی شما هیجان زیادی می‌دهد. فقط به یاد داشته باشید که افکار محدودکننده و دست‌وپاگیر را دور بریزید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز دوست دارید در خانه تنها باشید و فیلم تماشا کنید، اما یادتان باشد که سال نو شده و باید هیجان و شادی داشته باشید و در جمع خانواده یا عزیزان خود باشید. شاید مسئولیت‌های کاری زیادی داشته باشید اما این هفته را به استراحت و هیجان سپری کنید. بیشتر وقت خود را در میان دوستان باانرژی و افرادی که روحیه عالی دارند، سپری کنید. در مورد زندگی و عقاید دوستان از آنها بپرسید و با همین موضوعات ساده، درس‌های تازه‌ای در زندگی بیاموزید. حتی می‌توانید در مورد افکار شخصی خود برای عشقتان بگویید و به این ترتیب با هم صمیمی‌تر شوید.

فال روزانه متولدین مهر

اگر بتوانید از افکار تند و تیز خود دست بردارید، می‌توانید وجهه تازه‌ای از زندگی را ببینید و افکار تازه‌ای در ذهنتان نقش خواهد بست که بسیار بهتر هستند. امروز دید و بازدیدهای زیادی خواهید داشت. باید سعی کنید لبخند به لب داشته باشید و از هیجانات منفی دوری کنید. امروز به گونه‌ای است که دوست دارید بیشتر در جمع باشید. همین‌طور هم باید باشد. در میان حرف‌های اطرافیان مسائل تازه‌ای از زندگی خواهید آموخت، پس خیلی بد به آن نگاه نکنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز هیجان شما زیاد است و بیشتر حالت عصبانی دارید، اما به یاد داشته باشید که مردم به هیچ عنوان دوست ندارند با انسان‌های بداخلاق و عصبی معاشرت داشته باشند، پس رفتارهای خود را کنترل کنید. اگر مسائلی هستند که شما را آزار می‌دهند، با صدای بلند بیان نکنید. احساسات خود را کنترل کنید. این را بدانید تا شما نگاهتان را تغییر ندهید، هیچ چیزی در دنیا عوض نخواهد شد.

فال روزانه متولدین آذر

مراقب زبان خود باشید. هر حرفی را بازگو نکنید. شاید کمی حس کلافگی داشته باشید اما به این فکر کنید که همیشه باید روی رفتارهای خود کنترل داشته باشید. بیشتر مواقع پیش از آنکه فکر کنید، حرف می‌زنید اما از امروز باید رفتار خود را تغییر دهید. امروز را بنای تغییرات اساسی در زندگی بگذارید و آنها را اجرا هم بکنید. در جمع دوستان شاد خود باشید و با صدای بلند بخندید. شاد باشید تا دنیا نیز شادی‌های خود را در اختیار شما قرار دهد.

فال روزانه متولدین دی

روزهای اخیر قبل از سال نو را بیشتر در بازار و به خریدکردن گذرانده‌اید، اما حالا وقتش رسیده به خودتان استراحت دهید و کمی از تعطیلات لذت ببرید. البته از برخی امور مهم که تعطیلی‌بردار نیستند غافل نشوید. اگر دوستان و آشنایان شما نیاز به کمک دارند، از آنها دریغ نکنید. در سال جدید، نه تنها خانه و زندگی که روحیه خود را نیز نونوار کنید. با آدم‌های شاد و مثبت معاشرت بیشتری داشته باشید. در مورد پول، کار و عشق به چیزهایی فکر کنید که دوست دارید داشته باشید. فکرهای مثبت انرژی‌های لازم برای دستیابی به همه آنها را برایتان مهیا خواهند کرد.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز باید شهامت خود را بیشتر کنید. باید بتوانید روی مسائل منفی پا بگذارید و از آنها عبور کنید. امروز همه چیز نو شده است، سال، دنیا، فصل. پس شما هم خودتان را تغییر دهید. از امروز در زندگی خود تغییرات اساسی ایجاد کنید. انسان‌های منفی را از زندگی حذف کنید. با افرادی دمخور شوید و معاشرت داشته باشید که روحیه شما را بهتر می‌کنند و به شما انگیزه‌های مثبت در زندگی می‌دهند.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز فکرهای اقتصادی بسیار خوبی در سرتان می‌چرخد، اما خب فعلا بهتر است از روز اول سال برای در کنار خانواده بودن استفاده کنید. ایده‌هایتان را گوشه‌ای یادداشت کنید تا سر فرصت برایشان برنامه‌ریزی کنید. در کنار خانواده و عشقتان از همه لحظه‌های سال جدید لذت ببرید و در میان انسان‌های شاد و پرانرژی باشید. امسال با خودتان قرار بگذارید که افرادی که باعث پایین آمدن انرژی شما می‌شوند را به طور کل کنار بگذارید. فقط به استراحت و هیجان فکر کنید. هرچه شادتر باشید، دنیا زیباتر سپری خواهد شد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید