فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

به نظر می‌رسد که در حال بررسی فرصت‌هایی هستید که پیش رویتان قرار گرفته‌اند، حواستان باشد؛ چراکه ممکن است به سرزمین‌های ناشناخته وارد شوید. اما مسیر زندگی شما بدون مانع و مستقیم نیست، پس فقط نباید به آینده فکر کنید. اگر دست به کاری بزنید که از توان شما خارج است، بعدا مجبور خواهید شد از سنگینی باری که برداشته‌اید کم کنید. سعی کنید هرچه زودتر انتخاب هایتان را محدودتر کرده و به تعهداتی که دارید عمل کنید تا سریع‌تر به اولویت‌های بعدی‌تان برسید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

به نظر می‌رسد که در یک دوراهی گیر افتاده‌اید: نمی‌دانید به حرف دوستانتان گوش کنید یا این که به حرف هیچ کس گوش نکنید و کاری را که خودتان فکر می‌کنید درست است، انجام دهید. بدانید که اکنون هیچ درست یا غلطی وجود ندارد، هر مسیری را که انتخاب کنید، جوانب مثبت و منفی خودش را دارد. شاید از کاری که می‌خواهید انجام دهید، کاملا مطمئن باشید، اما به شما توصیه می‌شود که قبل از هر اقدامی سایر مسیرها را نیز بررسی کنید. پس همه فرصت‌های پیش رو را با دقت زیر نظر بگیرید تا احتمال موفقیتتان بیشتر شود.

فال روزانه متولدین خرداد

انجام دادن کارهای روزانه بسیار خسته‌کننده به نظر می‌رسد، زیرا باید به سختی کار کنید. اما بدانید که رها کردن وظایفتان راه حل درستی نیست، زیرا تا وقتی که تعهداتتان را انجام نداده باشید نمی‌توانید از هم‌نشینی با دوستان لذت ببرید. سعی کنید با یک سرعت ثابت به کارتان بپردازید و کارآمد عمل کنید، البته پاداشتان هم این است که بعدا به اندازه کافی وقت فراغت به شما داده خواهد شد.

فال روزانه متولدین تیر

امروز دیگران را بسیار متعجب خواهید کرد، زیرا تصمیم گرفته‌اید که برای رسیدن به اهدافتان با تمام نیرو بجنگید. شاید حس کنید که دلتان می‌خواهد به نظرات دیگران هم گوش دهید، اما وقتی حرف‌هایشان را شنیدید ممکن است واکنش بدی نشان دهید. پس سعی کنید از شدت رفتارتان کم کنید و حرفتان را با لحن نرم‌تری منتقل کنید. اختلاف نظرها را یکباره نادیده نگیرید، کمی بیشتر دقت کنید و از صمیم قلب حرف بزنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز باید در هر کاری که انجام می‌دهید سنگ تمام بگذارید و بدرخشید، پس حواستان باشد که ممکن است زمان استراحت نداشته باشید. در این که می‌خواهید عالی و بدون نقص باشید، حرفی وجود ندارد، اما شاید دیگران از این همه سرسختی شما اذیت شوند. بدانید که اصلا مهم نیست که دیگران چه فکری درباره شما می‌کنند، بلکه این قضاوت خودتان است که باید به آن توجه کنید. البته تا زمانی که به هدفتان نرسیده‌اید بهتر است کمی انعطاف‌پذیری نشان دهید تا شاید اعصاب دیگران هم راحت‌تر شود.

فال روزانه متولدین شهریور

اگر پیش از این تصمیم مهمی را به تعویق انداخته‌اید، یادتان باشد که امروز فرصت را از دست ندهید تا موضعتان را روشن کنید. امروز از قدرتی برخوردار هستید که می‌توانید به تصمیمات عملی و پایدار دست پیدا کنید. نگذارید که احساسات آشفته پریشان‌تان کند. اکنون بهترین راهکار برای به دست آوردن تعادل این است که بر افق‌های دوردست تمرکز کنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز به همه چیز با دید مثبت نگاه کنید، اما حواستان باشد که ممکن است در طول روز به نقطه‌ای برسید که نسبت به برنامه‌هایی که برای آینده دارید شک کنید. به نظر می‌رسد که امور واقعی و غیرواقعی را نمی‌توانید از هم تشخیص دهید. افکارتان با سرعت زیادی می‌آیند و می‌روند، اما به خاطر این که نمی‌توانید بر هیچ کدام از آن‌ها تمرکز کنید، ناراحت نباشید. بدانید که تلاش برای کنترل پیچ و خم‌های فکری کار بیهوده‌ای است. در عوض بهتر است خودتان را به این جریانات بسپارید و سعی کنید از هر آن چه پیش می‌آید، لذت ببرید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز نمی‌توانید مسیرتان را از روی نقشه تجزیه تحلیل کنید، زیرا قبل از شما کسی قدم در این راه نگذاشته است. جاده‌ای که پیش رویتان قرار گرفته مخصوص قدم‌های شماست، پس از دیگران انتظار نداشته باشید که بتوانند کمکتان کنند. این شما هستید که باید به تنهایی در این واقعیت شرکت کنید، پس حواستان باشد که تمرکزتان را از دست ندهید. سعی کنید به همه ی چیزهایی که در مسیرتان قرار گرفته‌اند، دقت کنید تا با موفقیت به مقصد مورد نظر برسید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز باید به کارهای مختلفی بپردازید، اما باید ظاهر خود را در محل کار و منزل حفظ کنید. انگار نمی‌دانید چگونه باید رفتار کنید که مثل یک فرد مقتدر به نظر برسید. بهتر است کتاب‌های راهنمایی را که مرحله به مرحله به شما آموزش می‌دهند، کنار بگذارید. سعی کنید خودتان باشید و به رفتارتان اطمینان کنید. برای این که راهنما و مدیر خوبی باشید نیازی نیست که پاسخ همه پرسش‌ها را بدانید.

فال روزانه متولدین دی

شما امروز احساس می‌کنید که از آسایش و راحتی همیشگی‌تان دور شده‌اید. شما وقتی که برای انجام دادن کاری آماده نیستید، واقعا دوست ندارید که آن کار را انجام دهید، اما شهامت جواب منفی دادن را هم ندارید. خوشبختانه شما می‌توانید بدون از دست دادن موقعیت‌هایتان مسئولیتی جدید را نیز قبول کنید. شما قادر هستید خیلی بهتر آز آنچه فکر می‌کردید وظایفتان را انجام دهید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز به شدت احساس آزردگی می‌کنید، زیرا با کسی روبرو شده‌اید که با شما کاملا مخالف است. هرچقدر هم سعی کنید که از بحث و جدل بپرهیزید، در نهایت گرفتارش خواهید شد. به جای این که صبر کنید تا شما را به حاشیه برانند، باید از همین الآن شروع کنید و موضعتان را نشان دهید. فقط به این فکر نکنید که چگونه می‌توانید پیروز بحث شوید؛ به این فکر کنید که چطور می‌توانید حرف‌های طرف مقابل را درک کنید. برای این که مصالحه کنید، باید به نقطه نظرات مشترک برسید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است متوجه شوید که نمی‌توانید به ماجراجویی‌های دلخواهتان بپردازید و به همین خاطر ناراحتی به سراغتان خواهد آمد. باید از فرصتی که پیش آمده استفاده کنید و برنامه‌های زندگی‌تان را تغییر دهید. اما صدایی را می‌شنوید که به شما گوشزد می‌کند این کار را نکنید و از نقطه ایمن خارج نشوید. باید آهسته‌تر حرکت کنید و همه جزئیات را زیر نظر بگیرد تا بتوانید موفقیتتان در آینده را تضمین کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
انتشار این ویدیو می‌تواند برای ستاره اسکندری دردسرساز شود و ما به سهم خودمان شاید باید از این کار خودداری می‌کردیم؛ اما این راهش نیست. در دنیایی که همه چیز به سرعت منتشر و وایرال می‌شود، جلوی دیده شدن این تصاویر را نمی‌توان گرفت. بهتر است به موضوع اصلی و اساسی بپردازیم؛ آنچه خیلی از ایرانیان و ازجمله سلبریتی‌ها را به زیست دوگانه واداشته است. نگار جواهریان و ستاره اسکندری اولینشان نیستند و آخرین هم نخواهند بود. آنها در جایی که می‌توانند، از حق خود برای انتخاب پوشش استفاده می‌کنند و در جایی هم که نمی‌توانند، در همان چارچوب مشخص، پوششی نزدیک به سلیقه و میل خود را برمی‌گزینند. مسئله چیز دیگری است. یقه سلبریتی‌ها را جز آنجا که جانمازی آب کشیده‌اند و از نردبان تزویر و ریا بالا رفته‌اند، نگیریم. اجازه بدهیم آنها از حق انتخابشان استفاده کنند، مثل همه ما.
.
.
.
.
.
.
.
#سلبریتی #ایران #پوشش #انتخاب #ستاره_اسکندری #نگارجواهریان #گلشیفته_فراهانی
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳۱ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
نکنید با این بچه همچین. طفلک صداش هم درنمیاد.
.
.
.
.
.
.
.
#کودک #بچه #دختربچه #ناز
#babies #daughter #cute
  • 🔻
کدام برنامه است؟ ساعت خوش یا یکی از جنگ‌های نوروزی اوایل دهه ۷۰؟ رضا شفیعی جم و فاطمه هاشمی توی این آیتم پدر و مادر یوسف صیادی بودند؟ نصرالله رادش که خودش رفته ولی عکسش هنوز توی قاب است، چکاره است؟ «سحر دخترِ نازم»، خواهر دوقلوی یوسف صیادی، چرا توی عکس نیست؟ یک عکس ساده و این همه سؤال بی‌جواب؟
.
.
.
.
.
.
.
#بازیگران #کمدی #کمدین #یوسف_صیادی #رضاشفیعی_جم #نصرالله_رادش #فاطمه_هاشمی #سحر #عکس_قدیمی
  • 🔻
⁦⚠️⁩توضیح مهم: فال روزانه متولدین خرداد متأسفانه به‌جای فال متولدین ماه اردیبهشت هم آمده که ضمن عذرخواهی، اینجا اصلاحش می‌کنیم:
⁦♦️⁩فال روزانه متولدین اردیبهشت
معمولا فکر و عقلتان خوب کار می‌کند، اما امروز به نظر می‌رسد که گرفتار افکار ناخودآگاه شده‌اید. رویاپردازی‌های شما دیگر دست خودتان نیست، شاید حتی بتوانید به خودتان بقبولانید که این افکار واقعی هستند. پیشرفتی که حاصل کرده‌اید باعث شده به همه چیز با دید مثبت نگاه کنید، اما بدانید که هرچه زودتر با واقعیت‌ها روبرو شوید، برایتان بهتر است. در نهایت به مقصد مورد نظر خواهید رسید، اما کمی طول می‌کشد و به سادگی امکان‌پذیر نیست. آخر هفته است و اراده قوی‌تری دارید و می‌توانید با هر مانعی که پیش رویتان قرار گرفت مبارزه کنید.
.
.
.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳۰ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
از ۱ تا ۱۰ نمره بدید و میزان شباهت این خانم به خدابیامرز مونالیزا رو مشخص کنید.
.
.
.
.
.
.
..
#مونالیزا #داوینچی #نقاشی #گریم
#monalisa #davinci
  • داره می‌ریزه از کجا آمد و به کجا رفت؟
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید