فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز یک موضوع به ظاهر کوچک و بی‌اهمیت می‌تواند به سادگی به یک چالش بزرگ بدل شود، پس اگر نمی‌خواهید جنگ و درگیری راه بیفتد شعله‌های خشم خود را کنترل کنید. شما در حال حاضر شجاعت بسیاری در راه به دست آوردن آنچه می‌خواهید، در وجود خود احساس می‌کنید و حتی ممکن است دری را که یک بار به روی شما گشوده نشده بود دوباره بزنید. این جسارت و اصرار ورزیدن بیش از اندازه ممکن است به مذاق بعضی‌ها خیلی خوش نیاید؛ پس اگر با جواب رد روبرو شدید دست از اصرار کردن بردارید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز هر چقدر هم که آرام و خونسرد بمانید و خودتان را کنترل کنید سرعت بسیار کند پیشرفت کارها یک وقت‌هایی شما را دیوانه خواهد کرد. راستش را بخواهید کارها اصلا بد پیش نمی‌روند، اما شما انرژی فوق‌العاده‌ای در خودتان احساس می‌کنید و دلتان می‌خواهد کارها با سرعت تمام جلو بروند. سعی کنید انرژی خود را به گونه دیگری، مثلا از راه انجام فعالیت‌های فیزیکی تخلیه کنید تا هم خودتان راحت‌تر باشید و هم به دیگران استرس وارد نکنید. اگر بین دو نفر بحثی در گرفت سعی کنید خودتان را از این جریان کنار کشیده و از هیچ کس طرفداری نکنید، این کار می‌تواند تا حد بسیار زیادی به ضرر شما تمام شود.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز شما نیاز دارید شور و هیجانی را که برای آغاز یک رابطه عاطفی جدید دارید با شخصی که توجهتان را به خودش جلب کرده است در میان بگذارید. اما این کار می‌تواند کنترل اوضاع را از دست شما خارج کرده و یا حتی درگیری به وجود بیاورد. دلیل آن هم این است که شما بی آن که خودتان بخواهید و از روی هیجان بسیار ممکن است حرف‌هایی را به زبان بیاورید که حتی خودتان هم قصد گفتن آنها را نداشته‌اید و در طرف مقابلتان واکنش‌هایی منفی ایجاد کنید. با وجود این که هیچ لزومی ندارد احساسات خود را سرکوب کنید، نباید اجازه دهید احساسات افسارگسیخته زمام کارها را از دست شما خارج کنند.

فال روزانه متولدین تیر

امروز لیستی به نظر بی‌پایان از کارهایی که باید انجام دهید شما را دچار نگرانی و استرس کرده است. در واقع شما آنقدر مسئولیت قبول کرده‌اید که می‌توانند تمام برنامه‌هایتان را بهم بریزند. سعی نکنید همه کارها را همین حالا انجام دهید، بعضی از این کارها فوریت چندانی ندارند و بعدا هم می‌توانید سر حوصله آنها را به انجام برسانید، پس نگران هیچ چیز نباشید و آن کارهایی را که اولویت بیشتری دارند، با دقت و حوصله انجام دهید. هر جا دیدید ذهنتان یاری‌تان نمی‌کند دست از کار کردن کشیده و با انجام کارهایی مثل یوگا و یا مدیتیشن، آرامش را به خودتان بازگردانید. باور کنید نیم ساعتی که به این کار اختصاص می‌دهید برنامه روزانه‌تان را به هم نخواهد ریخت.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز برای جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنید کاری انجام دهید و به این فکر کنید که چطور می‌توانید استعدادها و مهارت‌های خود را به بهترین شکل ممکن به کار بگیرید. شاید بتوانید در یک مدرسه و یا محیط آموزشی دیگری کار داوطلبانه انجام دهید، یا خدماتی که در انجام آنها مهارت دارید را به رایگان در اختیار افراد نیازمند قرار دهید. غرغر کردن در مورد این که جامعه روزبه‌روز دارد رو به انحطاط پیش می‌رود کار سختی نیست، مهم این است که برای جلوگیری از این شرایط کاری انجام دهید. افکار و ایده‌های بسیاری در سرتان هست که دوست دارید آنها را با همکارانتان در میان بگذارید، بهتر است احتیاط کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شما احساس می‌کنید که توانایی انجام هر کاری را دارید، با این حال موانع بسیاری پیش رویتان قرار دارند که باید آنها را پشت سر بگذارید. انتظارات خود را کمی پایین بیاورید تا بتوانید از موفقیت‌هایی که به دست می‌آورید هر چند کمتر از حد انتظارتان باشند لذت ببرید. به عهده گرفتن کارها و مسئولیت‌هایی که فراتر از حد توانتان هستند چیزی جز اثرات منفی برای شما به همراه نخواهد داشت. اگر هدف بزرگی در سر دارید و یا اگر می‌خواهید مشکل بزرگی را حل کنید، یادتان باشد که باید قدم به قدم پیش بروید و کارتان را به صورت مرحله‌ای پیش ببرید. کوه را هم که بخواهید جابجا کنید باید از خرده سنگ‌ها شروع کنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

شما در حال حاضر سعی دارید ذهن خود را گسترش داده و درک عمیق‌تری از پیچیدگی‌های دنیای اطرافتان پیدا کنید. اما شرایط فعلی می‌تواند روی قدرت تشخیص شما اثر گذاشته و باعث شود هر چیز بی‌ارزشی دارای پتانسیلی فوق‌العاده به نظر برسد و ممکن است برق یک قوطی زنگ‌زده از دور باعث شود که به چشمتان همچون طلا به نظر برسد. بهتر است احتیاط بیشتری به خرج داده و خیلی احساساتی عمل نکنید. شما سعی دارید کارها و افکار و احساسات خود را از دیگران مخفی نگاه دارید، زیاد خودتان را درگیر این پنهان‌کاری‌ها نکنید و شوخ‌طبعی خودتان را حفظ کنید تا بتوانید شرایط فعلی را به راحتی پشت سر بگذارید.

فال روزانه متولدین آبان

همیشه ایجاد تعادل بین نیازهای شخصی و تعهداتی که نسبت به دیگران دارید، به آن آسانی‌ها که به نظر می‌رسد نیست و تحت شرایط موجود حفظ تعادل در زندگی‌تان حتی سخت‌تر از دیگر مواقع خواهد شد. با این حال عقلتان آنقدر خوب کار می‌کند که بتوانید از هر گونه افراط و زیاده‌روی خودداری کنید. با این همه احساس می‌کنید نیاز دارید کمی تنها بمانید و احساسات خود را مورد بررسی قرار داده و در مورد بهترین کاری که می‌شود انجام داد تصمیم بگیرید. به ذهن خود اجازه رویاپردازی بدهید و در خیال خود عشق رویاهایتان را به تصویر بکشید، حتی اگر به قانون جذب اعتقاد نداشته باشید، این کار باعث می‌شود بدانید دقیقا چه می‌خواهید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز تصمیمات و کارهای ناگهانی و حساب‌نشده به نظرتان خیلی جذاب می‌آیند، اما کارهایی که به این صورت انجام شوند اصلا نتیجه خوبی برایتان به همراه نخواهند داشت. شما به خاطر تأثیرات شرایط ممکن است دچار خوش‌بینی کورکورانه شوید و این برخلاف خوش‌بینی همراه با واقع‌بینی می‌تواند اثرات بسیار مخربی روی زندگی و برنامه‌های شما داشته باشد. سعی کنید تا جای ممکن مهار امور را به عقلتان بسپارید و از دنیای خیال و رویا دوری کنید. اگر خودتان به تنهایی نمی‌توانید این کار را انجام دهید از دوستان و نزدیکانتان کمک بگیرید. مواظب جیبتان باشید و زیاد ولخرجی نکنید، ماه هنوز به نیمه هم نرسیده است.

فال روزانه متولدین دی

فکر کنید برای یک روز شما تبدیل به یک نفر دیگر می‌شدید. اگر کسی با شما رفتاری مثل رفتاری که شما با دیگران دارید را با خود شما می‌کرد، چه احساسی به شما دست می‌داد؟ اکنون زمان خوبی است برای این که خودتان را جای دیگران بگذارید و خودتان را از چشم آنها ببینید تا از کارها و رفتارهای خود آگاه شده و از آثاری که می‌توانند روی زندگی دیگران داشته باشند آگاه شوید. شاید برای این که شخصی را که دوست دارید تحت تأثیر قرار داده و به خودتان جذب کنید ناگهان تصمیم بگیرید که دست به کار احمقانه‌ای بزنید. چنین تصمیمی به ضرر شما تمام خواهد شد و اثری معکوس خواهد داشت؛ بهتر است زیاد عجله نکنید.

فال روزانه متولدین بهمن

تصویر روشنی از وضعیت مالی خود ندارید و به همین خاطر نمی‌توانید درست تصمیم بگیرد. هنوز دارید انتخاب‌هایتان را سبک سنگین می‌کنید و می‌خواهید تا حد امکان به حقایق تکیه کنید. سعی نکنید دیگران را قانع کنید که اکنون بهترین انتخاب‌ها پیش روی شماست، چون هر چه بیشتر گفتگو را کش دهید کمتر درکتان خواهند کرد. قبل از این که دیگران را هم وارد ماجرا کنید یکی دو روزی منتظر بمانید. در این مدت باید اطلاعات جمع کنید و بار دیگر انتخاب‌هایتان را زیر نظر بگیرید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما به‌طور ذاتی مانند سیاستمداران، برای هر موقعیتی تن صدای مخصوص به خودش را دارید و می‌دانید که چه وقت باید با چه لحنی صحبت کنید. شما می‌توانید با لبخندی که روی لب‌هایتان دارید خودتان را از هر موقعیتی که ممکن است گرفتار آن شوید نجات دهید، اما باید مواظب باشید از این هدیه ذاتی و نعمت الهی به خوبی استفاده کنید. امروز شما آماده‌اید تا با سرعتی فوق‌العاده در مسیری که پیش رویتان قرار گرفته پیش بروید، اما کمی دست نگه دارید! شاید راهی که با این عجله می‌خواهید در پیش بگیرید کاملا اشتباه باشد! ذهن خود را آرام کنید و با صبوری و حوصله پیش بروید تا بدانید چه وقت باید چه جهتی را انتخاب کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید