فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

برای رسیدن به جایی تنها تلاش شما کافی نیست، از فردی که نزدیکتان است همراهی بخواهید. موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است، آنقدر که روی رفتارتان نیز تأثیر گذاشته است. اگر این رویه را ادامه دهید، نظر مثبت دیگران را در مورد خودتان عوض خواهید کرد. بنابراین سعی کنید که آن را حل کنید. حرف‌هایتان را نخورید و آنها را بلند به زبان بیاورید تا دیگران نیز از آنچه درون شما می‌گذرد، آگاه شوند و دست از پیش‌داوری در مورد شما بردارند. به زودی خبری خوش در مورد رابطه عاطفی‌تان خواهید شنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز با روزهای دیگر فرق دارد. شما راز بزرگی را در سینه نگه داشته‌اید و حال زمان آن است تا آن را فاش کنید. اطرافیانتان حق دارند که واقعیت زندگی‌تان را بدانند اما دقت کنید که حرف‌هایتان را به چه کسی می‌زنید، زیرا آدم‌های سودجوی زیادی در اطراف هستند که به راحتی می‌توانند سوءاستفاده کنند. به زودی یک فرصت شغلی خوب برایتان فراهم می‌شود که بهتر است آن را از دست ندهید. تغییر عادت، سخت است اما می‌تواند موجب پیشرفت شود. پس درنگ نکنید. سراغ یکی از دوستان قدیمی‌تان را بگیرید، او خبرهای خوشی برایتان دارد.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در جمعی حضور می‌یابید، بهتر است به سادگی حرف دلتان را نزنید، زیرا موجب سوء‌تفاهم برای اطرافیانتان می‌شود. کلماتتان را با دقت بیشتری انتخاب کنید تا دچار دردسر نشوید. منتظر خبری از جانب یکی از دوستانتان هستید، به زودی انتظارها به پایان می‌رسد و شما به مراد دلتان می‌رسید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل برخورده‌اید، کمی عقب بکشید. در این صورت نه تنها خودتان وقت کافی برای فکر کردن دارید، بلکه به شریک زندگی‌تان نیز زمان لازم می‌دهید تا بیشتر در مورد رفتارهایش بیاندیشد.

فال روزانه متولدین تیر

از موضوعی ناراحت هستید که ناشی از اتفاقات است که اخیرا برایتان رخ داده است. مدام به دنبال راه حلی برای آن هستید و به سختی می‌توانید روی کارهایتان تمرکز کنید. اما این شمایید که این موضوع را برای خودتان سخت کرده‌اید، اگر رهایش کنید خواهید دید که چگونه به سادگی حل خواهد شد. امروز از طریق یک فرد با واقعیتی روبرو می‌شوید که اگر چه باور کردنش سخت است اما رفته رفته تأثیر مثبت آن را در زندگی‌تان می‌بینید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز حوصله هیچ کار یا کسی را ندارید. این رفتار شما دلیل خاصی ندارد، پس بهتر است تا کنترل شما را به دست نگرفته، همین حالا مهارش کنید. هر چه بیشتر و عمیق‌تر به دلایل ناراحتی‌تان فکر کنید، بدتر است. پس رهایش کرده و خودتان را با کارهای روزمره سرگرم کنید تا همه چیز به حالت قبلی خود بازگردد. حال بهترین زمان است تا از اوقات فراغت خود، بهترین استفاده را بکنید. با شرکت در کلاس‌های مختلف می‌توانید رزومه پربارتری برای خود بسازید و در آینده از آن کسب درآمد کنید. پولی که به فردی قرض داده بودید به زودی به شما بازمی‌گردد.

فال روزانه متولدین شهریور

احساس می‌کنید در دامی گیر افتاده‌اید؛ روحیه خودتان را نبازید. لازم نیست از کسی کمک بگیرید، با کمی فکر کردن، بهترین راه حل به ذهنتان خواهد رسید. کافیست خودتان را باور داشته باشید. اگر مجرد هستید، پیشنهاد یکی از دوستانتان را برای دیدار با فردی بپذیرید. شاید در ابتدا جذب ظاهرش نشوید، اما اخلاق او پس از مدتی، از این رو به آن رویتان خواهد کرد. اگر هم متأهلید، از طریق همسرتان سورپرایز خواهید شد. اگر می‌خواهید در مورد موضوعی تصمیمی مهم بگیرید، بهتر است که آن را به تعویق بیاندازید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز احساس می‌کنید که نیرویی از شما محافظت می‌کند و همین حس اطمینان، اعتمادبه‌نفس شما را افزایش می‌دهد. اگر موقعیت فعلی خود را حفظ کنید، آرامشتان پایدار خواهد بود اما اگر پایتان را از محدودیت‌ها فراتر بگذارید، همه چیز دگرگون خواهد شد. بنابراین انتخاب با شماست و دیگران را به خاطر آنچه برای شما پیش می‌آید، سرزنش نکنید. از آنجا که توانایی‌های شما زیاد است، قادر به انجام هر کاری هستید، کافی است دیدی مثبت داشته باشید و از پیچیده کردن مسائل بپرهیزید. آن وقت خواهید دید که سخت‌ترین مشکلات هم برایتان مثل آب خوردن خواهد بود.

فال روزانه متولدین آبان

اگر برای چیزی که دوست دارید به دست آورید، زمان بگذارید، حتما آن را پیدا خواهید کرد. امروز میان شما و یکی از اطرافیانتان یک بجث صورت می‌گیرد. این فرد حس می‌کند که می‌تواند شما را زیر سلطه‌اش بگیرد و همین موضوع شما را می‌آزارد. اگر چه این موضوع تا حدودی صحت دارد اما بهتر است شما هم سخت نگیرید. برخی از حرف‌هایی که او به زبان می‌آورد بی‌منظور است. بهتر است دست از لجبازی بردارید و کمی منطقی‌تر بیاندیشید، زیرا بیشتر حرف‌های او برایتان سودمند خواهد بود، اگر به آنها عمل کنید.

فال روزانه متولدین آذر

شما فرد لجبازی هستید و دوست دارید کاری که خودتان فکر می‌کنید درست است را انجام دهید، حرف دیگران را هم نشنیده می‌گیرید اما بد نیست که گزینه‌های دیگر را هم مرور کنید. شاید بهترین انتخاب را کرده باشید اما این را هم بدانید که هر چه اطلاعات شما بیشتر باشد، در مسیری که قدم می‌گذارید نیز موفق‌تر خواهید بود. به خاطر این موضوع، دیگران را نیز از خود رانده‌اید. اگر می‌خواهید موفقیتتان حتمی باشد، لحظه‌ای بایستید و از دور به انتخاب‌های پیش رویتان نگاهی بیندازید و سپس در مورد جزئیات آن تصمیم بگیرید. شریک زندگی‌تان کمی از شما دلخور است، در مورد او کوتاهی نکنید.

فال روزانه متولدین دی

در کار دیگران دخالت نکنید زیرا نه تنها برای خودتان عاقبت خوبی ندارد، بلکه دیگران را نیز آزرده‌خاطر خواهد کرد. اگر می‌خواهید با این کار به دیگران کمک کنید، این را بدانید که هر کسی زندگی خودش را دارد و آزاد است تا راه خودش را انتخاب کند و نظر شما هیچ تأثیری بر راهی که او می‌رود، ندارد. بهتر است مراقب زندگی خودتان باشید تا سرک کشیدن بر زندگی دیگران. به زودی رابطه عاطفی خود را با یکی از دوستانتان که مدت‌ها از هم دور بوده‌اید، آغاز می‌کنید و روزهای خوش بار دیگر بازمی‌گردند.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز خوب حواستان را جمع کنید و تمام اتفاقات اطرافتان را تحت نظر داشته باشید زیرا حتی کوچک‌ترین جزئیات هم می‌تواند تفاوت‌های بزرگی ایجاد کند. اگر چیزی به نظرتان خوب نبود، همان اول رهایش کنید وگرنه در آینده چون خاری در پاهایتان فرو خواهد رفت و راه رفتن را برایتان سخت خواهد کرد. امروز در بیان کلماتی که به زبان می‌آورید نیز محتاط‌تر باشید، زیرا ممکن است موجب دلگیری اطرافیانتان شود و حتی در محیط کار ضررهای جبران‌ناپذیری را به شما بزند.

فال روزانه متولدین اسفند

احساس می‌کنید در تله‌ای گیر افتاده‌اید. می‌خواهید راه فراری پیدا کنید اما نمی‌توانید. رهایی از راهروهای باریک و تاریک برایتان سخت است و نمی‌توانید مسیر درست را بیابید. به جای این که دور خودتان بچرخید، کافی است کمی بایستید و از دیگران تقاضای کمک کنید. شاید فکر کنید که تنهایید اما اگر کمی دقیق‌تر به اطرافتان نگاه کنید می‌بینید که افراد باتجربه‌ای هستند که می‌توانید از آنها کمک بگیرید. به زودی خبرهای خوبی به گوشتان می‌رسد که انتظارش را ندارید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید