فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

شما امروز فکر می‌کنید که اگر براساس برنامه‌هایتان عمل کنید همه چیز حتی از آنچه خودتان فکر می‌کرده‌اید هم بهتر پیش خواهد رفت، اما بهتر است زیاد به این فکرهایتان اعتماد نکنید. با وجود این که تفکر مثبت شما کمک خواهد کرد تا آینده روشن‌تری داشته باشید، اما در عین حال ممکن است باعث شود دچار خوش‌خیالی شده و دست به ریسک‌های خساب‌نشده‌ای بزنید که می‌توانند حتی پیشرفت‌های اخیرتان را به خطر بیندازند. به توصیه‌های نه‌چندان عاقلانه دیگران زیاد اعتماد نکنید و تا زمانی که حستان به شما نگفته است که گوش دادن به حرف آنها به نفعتان خواهد بود، به هیچ وجه دست به ریسک نزنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شما مصمم‌تر از هر زمان دیگری هستید و فکر می‌کنید هیچ چیزی نمی‌تواند جلوی راه شما قرار گرفته و مانع رسیدن به اهدافتان شود. متأسفانه این احتمال وجود دارد که شرایط به‌طور کاملا غیرمنتظره‌ای تغییر کنند و ناگهان شما به این نتیجه برسید که هنوز برای برداشت محصول دانه‌هایی که پیش از این کاشته بودید، آمادگی لازم را ندارید. اگر بخواهید واکنش‌ حساب‌نشده‌ای از خودتان نشان بدهید و شرایط جدید را در نظر نگیرید بدون شک زمینه را تنها برای شکست خود فراهم خواهید کرد. شاید با در نظر گرفتن شرایط جدید و برنامه‌ریزی براساس آنها ببینید که به این زودی هم به هدفتان نخواهید رسید، اما دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است!

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ممکن است که یک نفر موقعیت هیجان‌انگیزی را برای شما به وجود بیاورد اما بهتر است که خیلی هم عجولانه سعی در استفاده از این فرصت نداشته باشید. پیش از پذیرفتن آنچه به شما پیشنهاد شده است باید در نظر بگیرید که این کار چه هزینه‌هایی برای شما خواهد داشت و آیا اصلا توانایی پرداخت چنین هزینه‌ای را دارید؟ پس از آن هم به بی‌ثباتی‌ها و مشکلات احتمالی که این کار می‌تواند برایتان ایجاد کند خوب فکر کنید. یادتان باشد که هر چند گاهی لازم است برای رسیدن به چیزهای خوب دست به ریسک بزنیم، اما باید ببینیم که در مقابل از دست دادن چه چیزی داریم چه چیزی را به دست می‌آوریم.

فال روزانه متولدین تیر

شما در هفته گذشته اتفاقات غیرمنتظره‌ای را در محل کارتان تجربه کرده‌اید که باعث شده‌اند به این نتیجه برسید که نمی‌توانید به راحتی خودتان را با تغییرات تطبیق دهید و این موضوع باعث شده است که نگران آینده خود باشید و به این فکر بیفتید که اقداماتی در جهت رشد و پیشرفت خود انجام دهید. حالا که دارید برای آینده‌تان برنامه‌ریزی می‌کنید بد نیست به فکر ثبت نام در یک دوره آموزشی و یا تحصیلی هم باشید. با کمی فکر کردن و برنامه‌ریزی برای آینده، حالتان خیلی بهتر خواهد شد و فردا با انرژی بیشتری سر کارتان بازخواهید گشت. اگر اهل فعالیت‌های هنری هستید امروز را به هیچ وجه از دست ندهید، چون توانایی خلق یک شاهکار را دارید.

فال روزانه متولدین مرداد

شما به‌طور ذاتی در هر گروهی که قرار بگیرید جایگاه مدیریت را پیدا می‌کنید و از این توانایی خود هم خیلی لذت می‌برید، اما امروز دیدن وابستگی بیش از اندازه یک نفر به شما و نداشتن استقلال کافی او باعث ناراحتی‌تان می‌شود. شاید دوست داشته باشید که دیگران روی شما حساب کرده و به‌عنوان راهنمای خود قبولتان کنند، اما دیدن این که یک نفر دارد بیش از حد به شما می‌چسبد و مانع حرکت سریع شما و رسیدن به اهدافتان می‌شود اصلا برایتان لذت‌بخش نخواهد بود. بهتر است به‌جای این که واکنش‌های تندی نسبت به این شخص نشان داده و او را از خود آزرده کنید، کمک کنید تا راهش را به تنهایی پیدا کرده و دست از سر شما بردارد.

فال روزانه متولدین شهریور

شما امروز این توانایی را دارید که تمام فرصت‌ها و موقعیت‌های مختلف را بدون از دست دادن تمرکزتان بررسی کرده و بهترین‌ها را برای خود انتخاب کنید. در حالی که اطرافیانتان نگران آینده‌شان هستند شما دارید به قدم بزرگ بعدی‌ای که می‌خواهید بردارید و آثاری که روی زندگی‌تان خواهد داشت فکر می‌کنید و از تصویری که از آن در ذهنتان ایجاد شده است لذت می‌برید و به آینده امیدوار هستید. امروز شما قدرت تشخیص اطلاعات به‌دردبخور، از شایعات بی‌اساس را دارید و می‌توانید اطلاعاتی را که به دنبالشان بوده‌اید به راحتی جمع‌آوری کنید. از این فرصت به خوبی استفاده کنید تا بتوانید در روزهای آتی از آنچه به دست آورده‌اید نهایت بهره را ببرید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز انگار چیزی دارد در وجود شما جوانه می‌زند. فشار سنگینی که در چند روز گذشته مجبور به تحمل آن بوده‌اید بالاخره از روی شانه‌هایتان برداشته شده است و شما می‌توانید امروزتان را با خیالی راحت و قلبی شاد بگذرانید. به شما توصیه می‌کنیم که امروز، چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی، تا می‌توانید به خودتان رسیدگی کنید. استراحت کافی داشته باشید، غذاهای سالم و مقوی بخورید و هر کاری که باعث آرامشتان خواهد شد را در برنامه امروزتان قرار دهید. اگر آمادگی کافی داشته باشید بد نیست کمی ورزش و یا حداقل پیاده‌روی را هم به این برنامه اضافه کنید. در طول هفته آینده وقت چندانی برای خودتان نخواهید داشت.

فال روزانه متولدین آبان

مروز شما ترجیح می‌دهید برنامه‌هایتان را از بقیه مخفی نگه دارید و تا جای ممکن هم از آنها فاصله بگیرید. نه این که بخواهید کار بد یا خلافی انجام دهید و یا فکر کنید آنچه دارید انجام می‌دهید اشتباه است؛ شما فقط می‌خواهید با مخفی نگه داشتن کارها و برنامه‌هایتان اجازه دخالت را از دیگران بگیرید. این که بتوانید بدون هیچ مزاحمی همه هوش و حواستان را روی آنچه خودتان دلتان می‌خواهد انجام دهید، متمرکز کنید، برای شما از هر کار دیگری لذت‌بخش‌تر خواهد بود. چند روز گذشته برای شما نسبتا سخت گذشته است، سعی کنید از امروزتان نهایت لذت را ببرید و تا می‌توانید به خودتان استراحت بدهید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز برای شما بسیار آرامش‌بخش و مطلوب خواهد بود و سطح انرژی‌تان نیز بالاست. شما پرحرف‌تر از همیشه شده‌اید و در هر جمعی که باشید به آن شور و حال مخصوصی می‌بخشید و همه را با حرف‌ها و کارهایتان سرگرم می‌کنید. این جذابیت شما به‌خاطر شرایط کیهانی فعلی است و در واقع حتی اگر هیچ کار خاصی نکنید هم در چشم دیگران عزیز خواهید بود. اگر شخص غریبه‌ای در جمع دوستان و خانواده‌تان باشد خیلی زود به شما جذب خواهد شد و شاید حتی همین موضوع اساس یک رابطه عاطفی بین او و شما بشود. امروز حس ششم شما خیلی خوب کار می‌کند، پس به ندای درونتان گوش کنید و ببینید شما را به چه راهی هدایت می‌کند.

فال روزانه متولدین دی

امروز شما زیاد سر حال به نظر نمی‌رسید و انگار یک چیزی اعصابتان را به هم ریخته است. شاید به چیزی در مورد خانواده و یا گذشته یکی از اعضای خانواده پی برده باشید که روی نگرش شما نسبت به خانواده‌تان و بحران‌های موجود در آن تأثیر گذاشته باشد. متأسفانه این موضوع شما را چنان ناراحت کرده است که ممکن است واکنش اشتباهی از خود نشان دهید یا انتخابی کنید که خیلی زود از آن پشیمان خواهید شد. بهتر است پیش از هر تصمیمی خوب فکر کرده و در مورد این موضوع با اعضای خانواده‌تان صحبت کنید. پیش از هر کاری به عواقب واکنشی که نشان می‌دهید خوب فکر کنید. وضعیت شما بیش از شرایطی که دارید به تصمیم‌هایتان بستگی دارد.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شما تصمیم گرفته‌اید که زیاد به خودتان سخت نگیرید و این تصمیمتان بسیار به‌موقع است، چون این اواخر بیش از حد اوضاع را برای خودتان دشوار کرده بودید. لبخند بزنید و فراتر از کارها و فعالیت‌های روزمره‌تان بروید و زمینه یک تفریح و خوش‌گذرانی درست و حسابی را برای خودتان فراهم کنید. اگر بخواهید آنقدر زندگی را به خودتان سخت بگیرید که ترجیح بدهید تک‌تک لحظات اوقات فراغتتان را در خانه و به استراحت بگذرانید دیگر چیزی از زندگی نخواهید فهمید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز آسمان زندگی‌تان آبی و آقتابی شده است و می‌توانید افق‌های جدیدی را پیش روی خود ببینید. شما امروز فرصت‌هایی را در برابر خود می‌بینید که تا دیروز حتی به آنها فکر هم نمی‌کرده‌اید. با این حال فراوانی گزینه‌هایی که در برابر خود می‌بینید باعث شده است که تصمیم‌گیری برایتان دشوار شده و نتوانید به راحتی بهترین راه را برای خود انتخاب کنید. متأسفانه امکان این که بخواهید تصمیم‌گیری را به تأخیر بیندازید وجود ندارد، پس اگر نیاز به کمک دارید سعی کنید از شخصی که مورد اعتمادتان است مشورت بگیرید، اما تصمیم نهایی را خودتان و با توجه به آنچه ندای درونتان به شما می‌گوید بگیرید تا بعدا پشیمان نشوید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید