فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

شاید آشکار کردن احساساتتان باعث ناراحتی دیگران شود، اما به هر حال نباید احساساتتان را پنهان کنید. اصلا دلتان نمی‌خواهد دعوا راه بیفتد، به همین خاطر در تلاش هستید که تا حد امکان به سازگاری برسید. چیزهایی را که لازم است دیگران بدانند، به آن‌ها بگویید، اما قبل از این که حرف بزنید خوب فکر کنید، چون آن وقت ممکن است چیزی را بگویید که بعدا از در میان گذاشتن آن پشیمان شوید. خلاصه این که صبر کنید تا زمان مناسب فرا رسد و بعد دست به کار شوید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

حوصله آدم‌هایی را ندارید که به گفته‌های شان توجه نمی‌کنند. ترجیح می‌دهید به جای این که یک گوشه بنشینید و فقط حرف بزنید، به چیزی که می‌گویید عمل کنید. اما اگر به دیگران اجازه ندهید که افکارتان را بفهمند، آن وقت ممکن است حرکاتتان را درست متوجه نشوند. فقط کافی است انگیزه‌هایتان را توضیح دهید تا مشکلی پیش نیاید.

فال روزانه متولدین خرداد

در یک جریان احساسی افتاده‌اید که هر رشته آن به یک قسمتی از زندگی شما گره خورده است. لازم نیست چیزی را از قبل مهیا کنید، چون امروز همه چیز خودش روال طبیعی‌اش را طی خواهد کرد. برای این که تأثیر مثبت داشته باشید، باید روی زمان حال متمرکز شوید. بیشتر به احساسات درونی‌تان فکر کنید و خیلی نگران این نباشید که دیگران چه فکری راجع به شما می‌کنند. اگر به ندای قلبتان گوش کنید، حتما از پیامدهای آن شگفت‌زده خواهید شد.

فال روزانه متولدین تیر

دنیای احساساتتان خیلی شلوغ است، اما شما اهمیت چندانی برای احساساتتان قائل نیستید. اگر امروز نتوانستید به خواسته‌هایتان برسید، دیگران را سرزنش نکنید، فقط کافی است به آن‌ها اجازه دهید که خواسته‌های شما را بفهمند. اگر احساساتتان را برای خودتان نگه دارید، نارضایتی‌تان بیشتر خواهد شد. پس به نفعتان است که خواسته‌های قلبی خود را با آن‌هایی که دوستشان دارید در میان بگذارید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز سرتان خیلی شلوغ است، اما شما هنوز تمایل دارید که فعالیت‌های بیشتری را به برنامه امروز خود اضافه کنید. نگذارید مسائل حل‌نشده روی هم انباشته شوند، در عوض یکی یکی به آن‌ها رسیدگی کنید. دلتان می‌خواهد احساساتتان را به همه بگویید. اما امروز به شما توصیه می‌شود که کمتر حرف بزنید و بیشتر عمل کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

اگر به دنبال یک فرصت مناسب برای بیرون ریختن افکارتان هستید، امروز انتخاب مناسبی برای شماست، فقط این که حرف‌هایتان را بسنجید و بعد با احتیاط شروع به صحبت کنید. شاید بهتر باشد که دستاوردهایتان را به دیگران یادآوری کنید و بعد به سراغ اصل مطلب بروید. خجالت نکشید، شما لایق تحسین و توجه هستید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

هنوز دقیقا برایتان روشن نیست که به کجا دارید می‌روید، اما دوست دارید با اشتیاق به آینده نگاه کنید. فعل و انفعالات کهکشانی به شما فرصت می‌دهد که خلاقیت‌هایتان را به نمایش بگذارید. خجالت نکشید، به خودتان جرأت دهید و درباره خواسته‌هایتان حرف بزنید. نیازی نیست که همه جواب‌هایتان را همین الان بگیرید. تمام چیزی که اکنون به آن نیاز دارید روحیه و انگیزه است و این که به خودتان بگویید که من می‌توانم.

فال روزانه متولدین آبان

آنچه در قلبتان می‌گذرد آماده آشکار شدن است، فقط از این می‌ترسید که مبادا نتوانید آن‌ها را در قالب کلمات بیان کنید. شما این قابلیت را دارید که فشارهای احساسی را تحمل کنید، اما شاید دیگران نتوانند با احساسات شما کنار بیایند. البته، وظیفه شما نیست که دیگران را از پیامدهای احساسی‌تان حفظ کنید. سعی کنید با خودتان صادق باشید و در عین حال به دیگران نشان دهید که به آن‌ها اهمیت می‌دهید.

فال روزانه متولدین آذر

تمایلات و آرزوهایتان در حال شدت گرفتن است، اما هنوز آمادگی کافی را برای بیان خواسته‌هایتان ندارید. شاید سعی کنید که جلوی احساساتتان را بگیرید، حتی فکر کردن به این موضوع نگرانتان می‌کند اما تظاهر کردن به این که همه چیز روبه‌راه است هم مشکلی را حل نمی‌کند. فکر می‌کنید که بیان خواسته‌هایتان به مشکلات دامن می‌زند، اما بدانید که گفتن آنچه در درونتان می‌گذرد خیلی بیشتر به نفعتان است.

فال روزانه متولدین دی

امروز باید به وعده‌هایی که داده‌اید عمل کنید، اما دلتان می‌خواهد که کمی هم برای خودتان وقت بگذارید. از طرف دیگر، می‌خواهید به دیگران نشان دهید که وظیفه‌شناس هستید و به همین خاطر دیگر فرصتی برای استراحت باقی نمی‌ماند. بهتر است برای خودتان ایده‌آل‌های غیرعادی نتراشید. گاهی بهتر است کمتر به خودتان سخت بگیرید تا بتوانید از انجام کارهایتان بیشتر لذت ببرید.

فال روزانه متولدین بهمن

چندان انرژی ندارید، اما هنوز هم می‌توانید با خلاقیت حرکت کنید. به نظر می‌رسد که حال و هوای عاشقانه در فضا جاری است، اما همه چیز به شما بستگی دارد و این شما هستید که باید به این اتفاقات مجال بروز دهید. دلتان می‌خواهد که شخصیتتان را رشد دهید، اما از طرفی هم دوست دارید که با یک شریک زندگی همراه شوید. به دنبال کسی هستید که شاداب باشد و بتواند به زندگی شما معنی ببخشد.

فال روزانه متولدین اسفند

شاید درست‌ترین کاری که اکنون می‌توانید انجام دهید این باشد که برنامه‌های سفرتان را نهایی کنید، اما حواستان باشد که به زمان حال هم توجه کنید. اولویت‌هایتان را از نو بسنجید. شاید امروز فرصتی دست دهد تا بتوانید رابطه‌تان را بهتر کنید. اگر دیدید که افکارتان آشفته شده نباید خودتان را قضاوت کنید. به لحظاتی که در آن هستید توجه کنید تا بتوانید به وعده‌هایتان هم عمل کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید