فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز سعی کنید با آنها که به شما روحیه و انرژی می‌دهند در تماس باشید، تا آنها که می‌خواهند با حرف‌هایشان شما را از پیشرفت بازدارند. حال زمان آن است که بیش ‌از همیشه بدرخشید. شاید دلیل خاصی برای آن پیدا نکنید اما دیگر تنبلی کافیست. استعدادهای شما به قدریست که می‌توانید پیشنهادهای کاری خوبی را دریافت کنید و زندگی‌تان را دگرگون کنید، به شرط آن که بیشتر در اجتماع و فعال باشید. امروز مورد تحسین شریک زندگی‌تان قرار می‌گیرید، وقت آن است که خواسته دلتان را با او مطرح کنید و جوابی را که می‌خواهید، بگیرید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

می‌خواهید قدم بزرگی بردارید. به همان اندازه که با موفقیت‌های زیادی روبه‌رو می‌شوید، ممکن است که مخالف‌های زیادی نیز داشته باشید و حتی مجبور شوید که کارتان را به تنهایی جلو ببرید، اما مأیوس نشوید. همین که تمرکزتان را روی کلیات بگذارید و خودتان را درگیر جزئیات نکنید، می‌توانید کم‌کم به هدفتان برسید. اگر به دنبال فرصتی بودید تا حرارت عشقتان را زیاد کنید، اکنون زمان خوبیست. به حرف‌های دیگران گوش ندهید و آنچه ندای دلتان می‌گوید را انجام دهید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز از آن روزهاییست که دوست دارید هندزفری در گوشتان بگذارید و پیاده راهی خیابان‌ها شوید. دلتان کمی خیال‌پردازی می‌خواهد، از این رو این فرصت را در اختیار خودتان قرار دهید و کمی از استرس‌های اطرافتان دور شوید. زمانی که صحبت از مسائل عاطفی می‌شود، باید سعی کنید که روی همه چیز کنترل داشته باشید. اگر موضوعی ناراحتتان کرده، بهتر است که فعلا آن را کنار بگذارید. به زودی خبری می‌شنوید که خود‌به‌خود یکی از مشکلاتتان را حل خواهد کرد.

فال روزانه متولدین تیر

به دنبال چیزهایی که برای شما نیست، نروید. حتی اگر آنها را به دست آورید، در دستتان دوام نخواهند آورد. بنابراین خودتان را گول نزنید و از همین حالا به دنبال سهم واقعی‌تان باشید. به زودی در جمعی فردی را می‌بینید، اگرچه در نگاه اول به او جذب نمی‌شوید اما خیلی زود یکی از تأثیرگذارترین افراد زندگی‌تان خواهد شد. رازی در دل دارید که دوست دارید با یکی در میان بگذارید، مراقب باشید که پیش هر کسی آن را فاش نکنید زیرا برایتان عواقب بدی را به به همراه خواهد داشت.

فال روزانه متولدین مرداد

بهتر است در مورد چیزهایی که احتمال دارد در آینده برایتان دردسرساز شود، فکر نکنید زیرا تنها خوشی زمان حال شما را از بین می‌برد. امروز احتمال این که نتوانید با برنامه‌هایتان پیش روید، وجود دارد اما بدانید که هیچ اتفاق بدی نمی‌افتد. سعی کنید کارهایتان را به‌طور کامل و با تمرکز بالا انجام دهید، در غیر این صورت مجبور خواهید شد که دوباره به عقب بازگردید. در مورد رابطه عاطفی‌تان، همه چیز بهتر از آنچه انتظارش را دارید پیش خواهد رفت، بنابراین نگران نباشید و با جریان زندگی پیش بروید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز سعی کنید که زمان بیشتری را با گل و گیاهانتان در تماس باشید. اگر گلدانی در خانه ندارید، به بازار بروید و طبیعت را به خانه‌تان بیاورید. اهمیت دادن به گیاهان، شما را یاد خودتان می‌اندازد. شما نیز باید مانند آنها به خودتان بیش از هر زمان دیگری برسید. سلامتی شما از هر چیز دیگری مهم‌تر است، بنابراین کمی از کارهایتان کم کنید و آن را صرف رسیدگی به خود کنید. اگر مجرد هستید، فردی توجه شما را به خود جلب می‌کند اما از این که آزادی و خلوتتان را از دست بدهید، می‌ترسید. اما این تصور را کنار بگذارید و به حرف دلتان گوش کنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

کار شما تازه روی غلطک افتاده است، بنابراین در انتخاب افرادی که می‌خواهید در این مسیر قرارشان دهید، باشید زیرا یک قدم اشتباه از فردی اشتباه می‌تواند شما را به بیراهه بکشاند. فردی از شما سؤالی پرسیده و منتظر جوابش است اما شما جرأت بیان احساساتتان را ندارید. بهتر است که اعتمادبه‌نفستان را بالا ببرید و بدون خجالت، نظرتان را بیان کنید. فردی سراغ شما را از دوستی گرفته، اگر خبرش به گوشتان رسید، معطل نکنید و شما نیز به سمتش بروید تا تمام کدورت‌های گذشته از بین رود.

فال روزانه متولدین آبان

امروز خبری می‌شنوید که چون بادی می‌وزد و تمام ناراحتی‌های شما را با خود می‌برد. سعی کنید که پس از آن قدم‌هایتان را برنامه‌ریزی شده بردارید. برای این که به اشتباه نروید، از اطرافیانتان کمک بگیرید. شما ایده‌ای در سر داشتید که به زودی به نتیجه می‌رسد و شما می‌توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. شما گم‌کرده‌ای داشتید که به زودی پیدایش می‌کنید. تغییری در زندگی‌تان رخ می‌دهد که روحیه‌تان را این رو به آن رو می‌کند.

فال روزانه متولدین آذر

سایه فردی روی زندگی شماست که مانع از حرکتتان به سمت جلو شده است. اگر منتظرید که او از سر راه شما کنار رود، اشتباه کرده‌اید. شما خودتان باید قدم اول را بردارید. از تنهایی نترسید، شما قوی‌تر از آن هستید که وابسته فرد دیگری باشید. دوستی در شرایط بدی به سر می‌برد، اگر می‌خواهید به او کمک کنید، بهتر است که تنها در کنارش باشید. نصیحت کردن او در آینده می‌تواند به ضررتان تمام شود.

فال روزانه متولدین دی

امروز از بستن قراردادها یا قول‌های بزرگ دوری کنید زیرا شما اطلاعات کافی در مورد آنها ندارید و باید زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید. اگر اطرافیانتان آنچه در ذهنتان بوده را به خوبی برداشت نکردند و دچار سوءتفاهم شدند، نگران نشوید، به جای ناراحت شدن، با توضیحات بیشتر مشکل را برطرف کنید. اگر منتظر زمانی مناسب برای انجام کاری هستید، امروز وقتش است. بیشتر از این درنگ کردن به ضررتان خواهد شد.

فال روزانه متولدین بهمن

اگر دوست دارید که امروز به خرید بروید، حتما این کار را انجام دهید و به چیز دیگری فکر نکنید. این کار روحیه شما را تغییر خواهد داد. فردی در اطرافتان است که هیچ تأثیر مثبتی در زندگی‌تان ندارد، بهتر است که از او دوری کنید. خوشبختانه شما وابسته هیچ کسی نیستید و خیلی راحت می‌توانید از پس خودتان برآیید. مطمئن باشید که با خالی شدن جا، افراد بهتری جایگزین خواهند شد. در مورد هدفی که در مورد کارتان در سر دارید، اگر واقع‌بین‌تر باشید، حتما موفق خواهید شد.

فال روزانه متولدین اسفند

دوست دارید اطرافتان را پر از دوست کنید اما بدانید که کیفیت رابطه مهم است نه کمیت آن. اگر بتوانید دو دوست واقعی در زندگی‌تان داشته باشید، همین برایتان کافی ست. پس بیش از حد سرتان را شلوغ نکنید که در نهایت خود پشیمان خواهید شد. اگر امروز در صحبت‌هایتان با اطرافیان دقت لازم را به خرج ندهید، به ضررتان تمام خواهد شد. لازم نیست همه اطلاعاتی که دارید را به زبان آورید، همین که یک کلیات را ارائه کنید، کافیست و راه درست را رفته‌اید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید