فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

این روزها، روزهای مناسبی برای به چالش کشیدن خود در فعالیت‌های جسمانی و هیجان‌انگیز مانند سفر کردن به کوه و جنگل است. بهتر است در روابط خود با عزیزانتان با واقعیت روبرو شوید و از تصور آن‌ها به چیزی که نیستند خودداری کنید. دیگر به این نتیجه رسیده‌اید که نمی‌توانید چشمتان را بر حقایق ببندید. اما بدانید که مواجهه با ترس‌هایتان آن قدرها هم وحشت‌انگیز نیست. اگر بخواهید وانمود کنید که مشکلی وجود ندارد همه چیز سخت‌تر خواهد شد. اولین قدم برای این که تغییرات مثبت ایجاد کنید این است که همه چیز را همان طوری که هست ببینید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما امروز خیلی خوب از نقاط قوت و ضعف خود آگاه هستید و همین به شما کمک خواهد کرد تا بدانید برای انجام کارهایی که به عهده دارید چه کمبودهایی را باید برطرف کنید. امروز شما بسیار رمانتیک و احساساتی شده‌اید و دوست دارید تمام روزتان را در کنار شخصی که دوستش دارید بگذرانید. احتمال این که بتوانید تمام روز را با او باشید زیاد نیست، اما می‌توانید طوری برنامه‌ریزی کنید که از ساعات محدود در کنار هم بودن نهایت لذت را ببرید. شاید هماهنگ کردن برنامه‌هایتان با هم کار سختی باشد، اما قطعا لحظات خوشِ با هم بودن ارزش تلاشی که می‌کنید را خواهند داشت.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز یک نفر که شاید هم یکی از همکارانتان باشد به دیدن شما خواهد آمد، رفتار این شخص که بسیار هم باهوش است گاهی برای شما آزاردهنده است، امروز هم اگر مواظب نباشید خیلی زود خودتان را درگیر بحث خواهید یافت که اصلا دلتان نمی‌خواسته است وارد آن شوید. شاید حتی به یکباره ببینید که صدایتان هم بلند شده و تقریبا دارید با هم دعوا می‌کنید. سعی کنید از این شخص فاصله بگیرید؛ او مشکلاتی دارد که به شما هیچ ارتباطی ندارند، اما می‌خواهد شما را درگیر آنها کند و فقط خودان هستید که می‌توانید از بروز چنین وضعیتی جلوگیری کنید. البته که باید با او رفتاری مودبانه داشته باشید، اما به هیچ وجه مجبور نیستید تمام گفته‌ها و کارهایش را تحمل کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز تماس‌های بسیاری با شما گرفته خواهد شد. برخی از این تماس‌ها را افرادی از راه دور با شما می‌گیرند، بعضی از آنها هم از جانب دوستانی هستند که با درگیری‌ها و مشکلات عاطفی دشواری دست و پنجه نرم می‌کنند و به یک گوش شنوا برای درددل کردن نیاز دارند. به احتمال زیاد یکی از این تماس‌ها هم از جانب عشقتان خواهد بود که بی‌صبرانه می‌خواهد شما را ببیند. چرا خودتان را با حرف زدن پای تلفن خسته کنید؟ اگر برنامه فشرده‌ای که برای امروزتان دارید وقتی برایتان باقی گذاشت، در اولین فرصت ممکن با هم قرار گذاشته و در یکی از محل‌های مورد علاقه‌تان همدیگر را دیده و به صحبت با هم بنشینید.

فال روزانه متولدین مرداد

احساس آرامشی که شما از انجام برخی کارها و حساب و کتاب‌ها به دست خواهید آورد قابل وصف نیست و باعث خواهد شد تمام روز روحیه بسیار خوبی داشته باشید. حالا که این همه انرژی در وجود خود احساس می‌کنید چرا کمی ورزش و پیاده‌روی را هم به برنامه امروزتان اضافه نمی‌کنید؟ می‌توانید به یکی از دوستان نزدیکتان زنگ زده و او را هم با خود همراه کنید. بعد از چند روز سخت کاری، شما حق کمی خوش‌گذرانی را دارید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما از لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید و برای انجام هر کاری که به عهده‌تان باشد آماده‌اید. انرژی جسمانی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد و کمی ورزش کردن می‌تواند ایده بسیار خوبی باشد. با این همه انرژی که امروز در اختیار دارید هر لحظه انجام کار تازه‌ای به ذهنتان می‌رسد، یک لحظه می‌خواهید دوره آموزشی جدیدی را شروع کنید و لحظه‌ای دیگر به فکر رفتن به سفری دور و دراز هستید. شور و اشتیاق بسیار و نگاه مثبتی که امروز دارید باعث می‌شود که هیچ حد و مرزی برایتان وجود نداشته باشد. در کنار تمام مسئولیت‌هایی که به عهده دارید حتما زمانی را به انجام آنچه قلبتان از شما می‌خواهد اختصاص دهید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

ممکن است در ابتدای امروز فکر کنید که هیچ چیزی برایتان غیرممکن نیست و برنامه خیلی سنگینی برای خود در نظر بگیرید، اما اگر بیش از اندازه به خودتان فشار بیاورید خیلی زود از این کارتان پشیمان خواهید شد. امروز شما به یکباره از لحاظ روحی به دوستی که در جایی دور از شما زندگی می‌کند و مدتی طولانی است او را ندیده‌اید به شدت احساس نزدیکی می‌کنید. شما در این فکر هستید که او این روزها چه می‌کند و شاید حتی نگران او شوید و به این فکر بیفتید که چرا یکباره اینقدر به فکر او افتاده‌اید. به جای این که تسلیم این احساسات منفی شوید با او تماس بگیرید و از وضعیتش باخبر شوید. او حتما از این که با یک دوست قدیمی کمی درددل کند خوشحال خواهد شد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز فعالیت‌های گروهی و دورهمی‌هایی که در آنها شرکت دارید بسیار هیجانانگیز یا بهتر بگوییم پرتنش خواهند بود. حاضران در این جمع‌ها درگیر بحث با یکدیگر خواهند شد و با تعصب بسیاری از نقطه نظرات خود دفاع خواهند کرد و پیدا کردن نقاط مشترک خیلی سخت و تقریبا غیرممکن خواهد بود. امروز به نفع شماست که در این بحث‌ها هرچقدر هم که وسوسه‌برانگیز باشند شرکت نکنید. شما نخواهید توانست حرف خودتان را به کرسی بنشانید و فقط دلخوری‌هایی بین شما و دوستانتان به وجود خواهد آمد. بالاخره یک نفر دیگر هم در این جمع پیدا خواهد شد که مثل شما به شرکت در این بحث‌ها علاقمند نباشد و شما بتوانید در آرامش با او صحبت کنید.

فال روزانه متولدین آذر

شما این را احساس می‌کنید که تغییراتی احتمالی در زندگی شخصی یا حرفه‌ای‌تان در پیش هستند و همین باعث شده است دچار احساس نگرانی و عدم امنیت شوید. اصلا خودتان را تسلیم این احساسات آزاردهنده نکنید. اگر تغییری در کار باشد این تغییر بدون شک به نفع شما خواهد بود. شاید در ابتدا این‌طور به نظر نرسد و حتی اوضاع کمی برایتان سخت شود، اما در نهایت همه چیز باب میل شما خواهد بود. امروز تنش و استرس زیادی را در بین اطرافیان خود حس می‌کنید و جذب بخشی از این انرژی منفی اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد. سرتان را با مسائل شخصی‌تان گرم نگه دارید و خودتان را درگیر مشکلات دیگران نکنید.

فال روزانه متولدین دی

شما این اواخر درگیر برنامه‌ریزی برای سفر به کشوری دیگر به منظور ادامه تحصیل و کسب رتبه علمی بالاتر و یا آغاز یک زندگی جدید بوده‌اید. شما پیش از این هم به این هدف فکر کرده بودید اما هربار به دلیلی آن را به تعویق انداخته‌اید. حالا بالاخره از آن محدودیت‌های خیالی که برای خودتان تعیین کرده بودید رها شده‌اید و قصد دارید که تصمیم خود را عملی کنید. وقتی تا این حد مصمم باشید هیچ چیزی نخواهد توانست جلویتان را بگیرد. البته که مجبور خواهید بود زمان زیادی را صرف فراهم کردن آمادگی‌های لازم برای انجام این کار بکنید، اما خوشبختانه در این مسیر با مشکل خاصی روبرو نخواهید بود و خیلی زودتر از آنچه انتظار دارید به هدفتان خواهید رسید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز با به نتیجه رسیدن برخی اقدامات و تلاش‌های قبلی‌تان آنقدر سر حال می‌شوید که دائم دلتان می‌خواهد حرف بزنید و پر از شور و نشاط و سرشار از احساسات هستید. شاید حتی به یکباره به سرتان بزند که شخصی را که دوستش دارید با یک قرار عاشقانه درست و حسابی غافلگیر کنید. خب، حالا که فرصتی پیش آمده است و کیفتان کوک است، تا می توانید خوش بگذرانید.

فال روزانه متولدین اسفند

تجربیاتی ناخوشایند در رابطه با کار، خانواده و یا تحصیلات باعث ناراحتی یکی از دوستان، همکاران و یا شاید حتی عشقتان شده و هر لحظه ممکن است با واکنش‌هایی تند و عصبی از طرف او مواجه باشید. رفتار این شخص در حال حاضر بسیار غیرقابل پیش‌بینی است و حتی اگر در یک لحظه شاد باشد ممکن است لحظه‌ای دیگر غرق در غم و اندوه باشد. سعی نکنید او را نصیحت کنید و یا بخندانید، این کارهای شما تنها باعث عصبانیت او خواهند شد و به هیچ وجه در آرام کردن او موفق نخواهید بود. در شرایط موجود بهترین کاری که از دستتان برمی‌آید این است که او را به حال خودش بگذارید تا با خودش و شرایطی که پیش آمده کنار بیاید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید