فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

شاید با خودتان فکر کنید که می‌دانید برای آینده چه برنامه‌هایی دارید و چه اتفاق‌هایی قرار است بیفتند، با این حال احتمال دارد با مشکلات پیش‌بینی‌نشده و یا مخالفت‌هایی که انتظارش را ندارید مواجه شوید. تحت هر شرایطی اولین شرط رسیدن به موفقیت داشتن صداقت است. رویاهایتان در ذهنتان خیلی واضح و مشخص هستند و دقیقا می‌دانید چه می‌خواهید، اما مشکل اینجاست که نمی‌دانید چطور می‌توان آنها را به واقعیت تبدیل کرد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز برای رسیدن به اهدافتان حاضر هستید پا از حدود خود فراتر گذاشته و هر کاری را که لازم است، انجام دهید، اما باید مواظب باشید در این تلاش همراه با پشتکار خود، احساسات و بازخورد منفی در دیگران ایجاد نکنید. این کار فقط جلوی پیشرفتتان را خواهد گرفت. عشق و روابط عاطفی امروز حالتی رمانتیک‌تر و رویایی‌تر به خود خواهد گرفت. وقتی در مورد کسی که دوستش دارید حرف می‌زنید و یا حتی وقتی که به او فکر می‌کنید چشم‌هایتان برق می‌زند. اگر هم مجرد هستید درخشش و جذابیتی که وجودتان را در برگرفته است حتی اگر خودتان به دنبال شروع رابطه جدیدی نباشید هم دیگران را به شما جذب خواهد کرد.

فال روزانه متولدین خرداد

در روابطی که با دیگران دارید کمی احتیاط کنید و دست از اصرار برای این که کارها همان طوری که شما دلتان می‌خواهد انجام شوند بردارید. شما چنان انتظارات زیادی از طرف مقابلتان دارید که شاید هیچ گاه نتواند انتظاراتتان را برآورده کند و این می‌تواند باعث ناامیدی او نسب به رابطه‌ای که دارید و آینده آن شود. دست از تلاش برای تبدیل کردن عزیزانتان به آن چیزی که خودتان می‌خواهید، برداشته و آنها را همان‌طوری که هستند بپذیرید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز یک کاری برای جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنید انجام دهید و به این فکر کنید که چطور می‌توانید از توانایی‌ها و استعدادهای خود برای کمک به جامعه استفاده کنید. اگر می‌توانید به صورت داوطلبانه، کارهایی انجام دهید که می‌توانند نفعی به افراد نیازمند برسانند، مثلا به افراد مسن کمک کنید. سعی کنید خودتان قدمی هرچند کوچک در راه بهبود شرایط جامعه بردارید. در پایان روز به دیدار دوستان و عزیزانتان بروید، شاید حتی بتوانید با آنها هم در مورد این مسائل صحبت کرده و راه‌هایی برای بهتر کردن دنیای اطرافتان پیدا کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

اگر در حل یک مشکل بزرگ به بن‌بست رسیده‌اید و نمی‌دانید که چکار باید بکنید، اجازه ندهید ناامیدی به شما غلبه کند و تسلیم یأس و سرگشتگی نشوید. در این شرایط بهترین کاری که از شما برمی‌آید این است که مشکلات را به بخش‌هایی کوچک‌تر تجزیه کرده و مورد بررسی قرار دهید تا به نقش آنها در کل مشکل پی ببرید. خواهید دید که با قدم به قدم جلو رفتن هر مشکلی هر چقدر هم که در نگاه اول بزرگ باشد به سادگی حل خواهد شد.

فال روزانه متولدین شهریور

این‌طور احساس می‌کنید که تمام اطرافیانتان خوشحال و راضی هستند و هر چه را هم که بخواهند به دست می‌آورند و فقط شما هستید که در دام بدبختی و گرفتاری اسیر شده‌اید. خودتان را با دیگران مقایسه نکنید و تنها بر اساس آنچه در ظاهر می‌بینید به قضاوت در مورد زندگی آنها نپردازید. به احتمال زیاد حتی اگر واقعا همان‌قدر که نشان می‌دهند خوشحال و راضی باشند هم این وضعیت موقت است و زیاد طول نخواهد کشید. در مقابل، شاید وضعیت فعلی شما زیاد باب میلتان نباشد، اما با تلاشی که دارید صرف رسیدن به اهداف درازمدت خود می‌کنید، مطمئنا خیلی زود اوضاع به نفع شما تغییر خواهد کرد.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز به‌ویژه در رابطه با مسائل عاطفی رویاهایتان می‌توانند به واقعیت بدل شوند. این می‌تواند همان زمانی باشد که مدت‌ها در انتظارش بوده‌اید، پس خودتان را آماده کنید. اگر کسی شما را به خود جذب کرده و دنبال فرصتی مناسب برای در میان گذاشتن احساستان هستید این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید. به رفتارهایی که با اطرافیانتان دارید دقت کنید، ببینید از چه حرکات و رفتارهایی که از خودشان بروز می‌دهند نفرت دارید، سپس به خودتان نگاه کنید و ببینید که خود شما هم این ویژگی‌ها را دارید یا خیر. احساساتی که نسبت به دیگران داریم خیلی چیزها را در مورد خودمان می‌تواند به ما بگوید. اولین قدمی که باید بردارید این است که خودتان را تغییر دهید.

فال روزانه متولدین آبان

اگر می‌خواهید در مورد موضوع حساسی با کسی صحبت کنید بهتر است تا جایی که می‌توانید احتیاط به خرج دهید. وقتی کلمه‌ها از دهانتان خارج شدند دیگر نمی‌توانید آنها را پس بگیرید، پس در انتخاب آنها دقت کنید. شما دلتان می‌خواهد که روابط عاطفی‌تان همان شکلی باشند که خودتان می‌خواهید و مایه آرامش و راحتی شما باشند، اما چنین چیزی همیشه هم امکان‌پذیر نیست. در حال حاضر بین شما و فردی که دوست دارید اختلافات و مشکلاتی وجود دارد که شاید به این سادگی‌ها هم حل نشود. تنها چیزی که می‌تواند به بهتر شدن این وضعیت کمک کند گذشت زمان است. متاسفانه، همیشه همه چیز دقیقا همان‌طور که شما برنامه‌ریزی کرده‌اید پیش نخواهد رفت.

فال روزانه متولدین آذر

امروز اگر کسی انتظار بیش از حدی از شما داشته باشد به احتمال خیلی زیاد واکنش نشان داده و یا حتی رفتار تندی از خودتان بروز می‌دهید. متأسفانه این رفتار می‌تواند شما را در وضعیتی قرار دهد که اصلا دلتان نمی‌خواهد. با وجود این که شما در حال حاضر از لحاظ روحی بسیار حساس هستید، تنها خطری که در واقع امنیت شما را تهدید می‌کند از دست دادن کنترل رفتارهایتان است. این بدان معنی نیست که باید خشم خود را فرو ریخته و خودتان را تحت فشار روانی قرار دهید، فقط لازم است آنچه شما را ناراحت کرده است را با آرامش و ملایمت بیشتری به زبان بیاورید و به طرف مقابلتان نیز اجازه بدهید نظرات و احساسات خود را بیان کند تا به تفاهم دست پیدا کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز ذهنتان درگیر مد و زیبایی است و در این فکر هستید که چطور می‌توانید وضعیت ظاهری خود را بهتر کرده و به کمد لباس‌هایتان سر و سامانی بدهید. از اینکه طوری لباس بپوشید که به نظر دیگران عجیب یا ازمد‌افتاده باشد خجالت نکشید. بگذارید طرز لباس پوشیدنتان نشان دهنده شخصیت واقعی شما باشد، نه فقط تقلیدی کورکورانه از آنچه می‌بینید. امروز اگر در رابطه عاطفی‌تان صداقت شما مورد تردید قرار بگیرد ممکن است کنترل رفتارتان را از دست داده و عصبانی شوید. با این حال این بحران می‌تواند به موقعیتی سازنده تبدیل شود و تحولاتی را که مدت ها پیش باید در روابطتان به وجود می‌آمد ایجاد کند.

فال روزانه متولدین بهمن

شما همچون یک سیاستمدار خبره، به‌طور ذاتی می‌دانید که چه وقت باید با چه لحنی صحبت کنید و چه کلماتی را در هر موقعیتی به کار ببرید. شما می‌توانید با آن لبخند جذابی که می‌زنید خودتان را از هر دردسری که برای خود درست می‌کنید تنها با صحبت کردن نجات بدهید. از این هدیه الهی بیشترین بهره ممکن را ببرید، اما مواظب باشید از آن سوء استفاده نکنید. شاید زمان آن رسیده باشد که رابطه‌ای مسموم را برای همیشه به پایان برسانید و زمینه را برای ورود شخصی بهتر به زندگی‌تان فراهم کنید. اگر برای فکر کردن، به زمان و تنهایی نیاز دارید، سعی کنید بعدازظهر امروز را به تنهایی بگذرانید و در خلوت خود به همه چیز از زاویه‌ای تازه نگاه کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز دچار این توهم شده‌اید که مرغ همسایه غاز است! زیاد خودتان را درگیر این‌جور فکرها نکنید. یا برای رسیدن به جایی که آرزویش را دارید تلاش کنید، یا به همان جایی که هستید راضی باشید. کلید واقعی رسیدن به حس خوشبختی و خوشحالی این است که بتوانیم از داشته‌هایمان و موقعیتی که داریم راضی باشیم. شما انتظاراتی غیرمنطقی و افسانه‌ای از این که رابطه عاطفی‌تان چگونه باید باشد در سر دارید و این باعث شده است که موقعیت‌های خوبی که برایتان به وجود می‌آیند را به سادگی از دست بدهید. هیچ رابطه‌ای نمی‌تواند از روز اول همان رابطه ایده‌آلی باشد که شما در ذهنتان دارید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید