فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

با توجه به اینکه شما فردی اجتماعی هستید و اخیرا در برنامه‌های اجتماعی زیادی شرکت کرده‌اید، احتمال دارد با کسی آشنا شده باشید که می‌داند چگونه به بهتر شدن حال شما کمک کند و با اشتیاق فراوان به شما کمک می‌کند. این پزشک، پرستار و یا متخصص در آینده‌ای نزدیک در زمینه‌ای که در آن مشکل دارید، به شما کمک خواهد کرد. آدرس منزل و شماره تلفن این فرد را یادداشت کنید تا در آینده برای درخواست کمک با او تماس بگیرید. امروز برای شما مملو از خبرهای خوشحال‌کننده خواهد بود. اگر سرمایه‌گذاری کرده‌اید، امروز خبر خوبی دریافت خواهید کرد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز یکی از مهارت‌های پنهان خود را به نحوی هیجان‌انگیز کشف خواهید کرد. ممکن است یک دستگاه جدید و مدرن را برای شرکتی که در آن کار می‌کنید خریده باشند و شما تنها کسی باشید که توانایی کار کردن با آن را دارد و این موضوع باعث شود که دیگران به شما مانند یک قهرمان نگاه کنند. مواظب باشید که تحت تأثیر این تشویق‌ها قرار نگیرید و مغرور نشوید. ممکن است هنگام نوشتن یک کنفرانس برای کارتان، توانایی عجیب خود در نوشتن را کشف کنید. امروز روز خوبی برای انجام کارهای خلاقانه است. همچنین ممکن است کارهای اداری نیز برای شما جالب باشند. همه کارهایتان را تمام کنید تا بعد از ظهر وقتی برای استراحت کردن داشته باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز انتظار یک پیشرفت باورنکردنی را داشته باشید که تأثیر زیادی بر زندگی کل اعضای خانواده خواهد داشت. به احتمال زیاد شما یا شریک زندگی‌تان یک فرصت خوب شغلی را به دست آورده‌اید و یا به خاطر سخت‌کوشی در زمینه کاری‌، رئیستان افزایش حقوق زیادی را برای شما در نظر گرفته است. اگر مجرد و تنها هستید، کسی را ملاقات خواهید کرد که به نظرتان مناسب شماست و ممکن است بخواهید با او ازدواج کنید. این موضوع را از لحظه‌ای که با او سلام و احوالپرسی می‌کنید، خواهید دریافت. شک نکنید که این فرض شما درست است. فرصت را از دست ندهید. به یاد داشته باشید که برخی فرصت‌ها هرگز تکرار نمی‌شوند.

فال روزانه متولدین تیر

احساسات بیان‌نشده شما باعث شده‌ امروز در زندگی خود احساس آرامش نداشته باشید، ولی شاید خودتان نتوانید دلیل اصلی این حالت را پیدا کنید. امروز هر چقدر بیشتر به این مسائل فکر کنید، نه تنها به جوابی نخواهید رسید، بلکه موضوع را پیچیده‌تر نیز خواهید کرد. بهتر است به جای تلاش برای حل کردن معماهای پیچیده، توجه خود را روی حقایقی که برایتان واضح و مشخص هستند متمرکز کنید. امروز از آن روزهایی است که دیگران آنقدر سرشان به کار خودشان مشغول است که شما را اصلا نمی‌بینند، اگر بخواهید یک گوشه بایستید تا دیده شوید، به احتمال زیاد مجبور خواهید شد همان جا بمانید.

فال روزانه متولدین مرداد

طی چند ماه اخیر اتفاقات بسیار زیادی در زندگی شما افتاده است، ولی شاید هنوز قادر به دیدن تغییرات ناشی از این اتفاقات در زندگی خود نباشید. در حال حاضر سرعت تغییرات از آن چیزی که انتظارش را دارید خیلی کمتر است، ولی این تغییرات هر چند به نظر اندک می‌آیند ولی در زندگی شما تأثیراتی بنیادی خواهند داشت. به جای فکر کردن به اشتباهات گذشته‌تان ذهن خود را روی کارهایی که در حال حاضر می‌توانید انجام دهید، متمرکز کنید، به ویژه کارهایی که تا پایان امروز می‌توانید به انجام برسانید.

فال روزانه متولدین شهریور

به جای این که به موقعیت‌هایی که به تازگی از دست داده‌اید فکر کنید و دنیا را برای خودتان به آخر بسانید و بی‌خیال همه چیز شوید، بهتر است به فکر راه حلی برای رفع ناراحتی‌هایتان باشید. برخلاف آنچه فکر می‌کنید کمی استراحت و ریلکس کردن خیلی بهتر از فشار آوردن بیش از حد برایتان مفید خواهد بود و به پیشرفتتان کمک خواهد کرد. امروز اگر زیاد پیشروی نکردید هم اشکالی ندارد؛ خیلی به خودتان فشار نیاورید و چند روز دیگر هم برای رسیدن به نتایج دلخواهتان صبوری کنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز دلتان نمی‌خواهد که دیگران فکر کنند به آنها نیاز دارید و به همین دلیل شاید حتی خودتان را از کسانی که برایتان عزیز هستند و روابط عاطفی نزدیکی با شما دارند هم دور نگاه دارید. شما می‌خواهید با این انزوا و مخفی کردن خود از چشم دیگران آسیب‌پذیری خود را از چشم آنها پنهان کنید. ولی این کار باعث ایجاد احساس تنهایی و ناراحتی بیشتر در شما خواهد شد. صحبت کردن با کسی که مورد اعتماد شماست، به شما در حل کردن مشکلاتتان و پیدا کردن درمان دردتان کمک خواهد کرد. سرعتتان در انجام کارها بیش از هر زمان دیگری است و وقت آزاد زیادی در پایان کارهایتان خواهید داشت، لازم نیست بیشتر کار کنید، دیگر وقت استراحت است!

فال روزانه متولدین آبان

در محل کارتان پروژه‌ها و کارهای ناتمام دارند روی هم انباشته می‌شوند، امروز روز خوبی برای به انجام رساندن برخی از این کارهای عقب‌افتاده خواهد بود. استراحت کردن را برای بعد از ساعت کاری و زمانی که وظایفتان را به طور کامل انجام داده‌اید بگذارید. برای این که بتوانید به نتایج بهتری برسید فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کرده و یکی یکی آنها را انجام داده و از لیستتان خط بزنید. باور کنید وقتی در پایان روز ببینید تعداد بسیاری از این کارها خط زده شده‌اند احساس فوق‌العاده‌ای خواهید داشت.

فال روزانه متولدین آذر

امروز اصلا روز خوبی برای تنبلی و ماندن در رختخواب نیست، مخصوصا حالا که خیلی‌ها روی شما حساب می‌کنند. هر چقدر بیشتر از ساعات اولیه صبح برای انجام کارهایتان استفاده کنید در بقیه روز و حتی در طول روزهای باقی‌مانده این هفته فشار کمتری به شما وارد خواهد شد. وقت خود را با خیال‌پردازی، فکر کردن به کارهایی که موعدشان دارد فرا می‌رسد و مانند اینها هدر ندهید و به کارهایتان بچسبید. به آخر هفته فکر کنید و به این که اگر الان کارهایتان را درست انجام دهید، از این آخر هفته چقدر لذت خواهید برد.

فال روزانه متولدین دی

اگر تلاش‌های این چند روزتان نتیجه نداده باشد و به آنچه می‌خواسته‌اید نرسیده باشید، امروز شاید احساس خستگی و سرخوردگی کنید و انگیزه‌تان را از دست بدهید. ولی باید این را بدانید که شما زمینه‌سازی‌های بسیاری برای رسیدن به نتیجه مورد انتظارتان کرده‌اید و اکنون نباید تسلیم تردید و ناامیدی شوید. انرژی منفی خود را با تمرکز روی برنامه‌هایتان و ادامه تلاش برای خواسته‌هایتان دفع کنید. شوخ‌طبعی‌تان امروز به شما کمک زیادی خواهد کرد، به شرط آنکه کسی را مسخره نکنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز روز بسیار خوبی برای شروع کارهای تازه است ولی همچنین روزی خوب برای پرداختن به پرونده‌های نیمه‌تمام گذشته و بستن آنها برای همیشه می‌تواند باشد. تغییرات بزرگی پیش رویتان هستند و امروز نیرویی بسیار قدرتمند از درونتان شما را برای جهت بخشیدن موفقیت‌آمیز به این تغییرات یاری خواهد کرد. فقط باید حواستان باشد که به احساسات درونی خود توجه کرده و ندای قلبتان را نشنیده نگیرید. خودتان را باور داشته باشید و تسلیم تردیدهایتان نشوید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بالاخره چالش‌های این چند وقت اخیر شروع به حل شدن می‌کنند و شما خواهید توانست نفس راحتی بکشید. البته انتظار نداشته باشید که همه چیز به یک باره حل شود، همین که نشانه‌های مثبتی وجود دارند که نشان می‌دهند اوضاع دارد به سوی بهبودی پیش می‌رود خنده را به لب‌های شما خواهد نشاند. حتی اگر امروز پیشرفت چندانی نداشته باشید هم اعتماد بیشتری نسبت به آینده پیدا خواهید کرد و گام‌هایتان را محکم‌تر برخواهید داشت. تنها باید یادتان باشد که بیش از اندازه جاه‌طلب نباشید و به خودتان زمان بدهید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید