فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

معمولا این شما هستید که با حرف‌ها و کارهای عجیب و غریب و غیرمنتظره خود همه را شگفت‌زده می‌کنید، اما امروز این جریان برعکس شده است و یکی از دوستانتان که معمولا آدمی آرام و خیلی منطقی است امروز چنان حرف‌های عجیبی می‌زند که شما را غافلگیر خواهد کرد. شما به احتمال زیاد نمی‌توانید گفته‌های او را به خوبی درک کنید، پس از او بخواهید اگر واقعا دلیل محکمی پشت حرف‌هایش نهفته است آن را با شما در میان بگذارد. شاید دلیل و منطق محکمی پشت حرف‌هایش نهفته باشد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز یک تغییر جهت ناگهانی در محل کارتان ممکن است باعث تعجب شما شود و در ابتدا نتوانید به راحتی سیستم خود را با این تغییرات هماهنگ کنید. اما به محض این که به پتانسیل و فرصت‌هایی که در این روند جدید نهفته است پی ببرید به سرعت خودتان را با آن تطبیق خواهید داد. شاید هم یک اتفاق دیگر که انتظارش را نداشته‌اید پیش بیاید و در همین حد شما را شگفت‌زده کند. در هر صورت شما باید سعی کنید تغییراتی که پیش می‌آیند را پذیرا باشید، به‌ویژه اگر این تغییرات از کنترل شما خارج هستند.

فال روزانه متولدین خرداد

شما امروز کمی عصبی و بی‌قرار هستید و به اوضاع زندگی‌تان معترضید و از وضعیت فعلی خود شکایت دارید. شاید بخش عمده صبحتان را با فکر کردن به راهی برای فرار از این وضعیت و رویاپردازی بگذرانید. ممکن است در این حین ناگهان ایده‌ای خیلی جالب و در عین حال عملی به سرتان بزند. سعی کنید چند روزی به این ایده خود فکر کرده و جوانب مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید، شاید به این نتیجه برسید که می‌خواهید واقعا آن را عملی کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز شما می‌خواهید با صحبت کردن درباره یک موضوع مهم هر گونه ابهامی را بر طرف کنید، اما یک نفر انگار که نخواهد شما صحبت‌هایتان را کامل کنید، مدام به میان حرفتان می‌پرد و نمی‌گذارد ذهنتان را روی آنچه می‌خواهید بگویید، متمرکز کنید. اجازه ندهید این موضوع باعث انصراف شما از ادامه این صحبت شود،؛ این شاید آزمونی است برای این که ثابت کنید می‌توانید به ترس‌های قدیمی‌تان و موانعی که در برابرتان قرار می‌گیرند غلبه کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

آیا باید کاری را انجام می‌داده‌اید که به دلایل مختلفی که از کنترل شما خارج بوده‌اند به تعویق افتاده است؟ خودتان را سرزنش نکنید و زیاد ناراحت نشوید. شما هیچ اشتباهی نکرده‌اید و هیچ کاری هم در این رابطه از دستتان برنمی‌آید. سعی کنید سر خودتان را با انجام کار دیگری گرم کنید تا با فکر کردن زیاد از حد به این قضیه، خودتان را دیوانه نکنید. امروز شاید با برخی از اطرافیانتان اختلاف نظرهایی بر سر مسائل مختلف داشته باشید و ایده‌های مبهم آنها شما را قانع نکند. زیاد سر خودتان را به خاطر این بحث‌های نه چندان پراهمیت به درد نیاورید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما متوجه این هستید که طی چند سال گذشته، هم خودتان و هم مسیر زندگی‌تان در حال تغییر هستید. این موج تغییرات همیشه هم برای شما ساده نبوده است و گاهی مجبور بوده‌اید با بخش‌هایی از وجود و زندگی خود که برایتان عزیز بوده است خداحافظی کنید. امروز خاطرات تلخ این روزها به سراغتان آمده‌اند، اما شما نباید اجازه بدهید این موضوع شما را اسیر خود کند. سر خودتان را به شکلی گرم کنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز در کلاس درس، سخنرانی و یا یک جلسه به ظاهر مهم کاری شنیده‌هایتان خیلی بی‌اهمیت‌تر از آن چیزی خواهند بود که انتظارش را داشته‌اید و اطلاعات چندان مفیدی را برای شما به همراه نخواهند داشت. با این حال تا می‌توانید، به شنیده‌هایتان دقت کنید؛ شاید ایده‌های خوبی در گفته‌های این شخص پیدا کنید. امروز یکی از دوستان و اطرافیان و یا شاید حتی کسی که دوست دارید، رفتاری از خودش نشان می‌دهد که اصلا برای شما آشنا نیست. شاید فکر کنید این رفتار او به خاطر مشکلی است که با شما دارد اما ترجیح می‌دهد در مورد آن صحبت نکند. تا از جزئیات باخبر نشده‌اید، در مورد این موضوع قضاوت نکنید.

فال روزانه متولدین آبان

شب گذشته خواب چندان راحتی نداشته‌اید و بارها با دیدن خواب‌های آشفته بیدار شده‌اید و امروز هم فکرتان مشغول کابوس‌های شب گذشته‌تان است. این خواب‌های بد در واقع از ضمیر ناخودآگاه شما ریشه می‌گیرند و منعکس‌کننده ترس‌ها، نگرانی‌ها و آشفتگی‌های ذهنی‌تان هستند. فکر کردن به نشانه‌هایی که در خوابتان دیده‌اید می‌تواند خیلی چیزها را در مورد خودتان و افکارتان برای شما روشن کند. امروز برای یکی از دوستانتان مشکلی پیش آمده است و شاید شما مجبور شوید برای کمک کردن به او به‌طور ناگهانی برنامه‌های خود را تغییر داده و یا بخش‌هایی از برنامه‌تان را کنسل کنید. دوستتان قطعا به خاطر این کار شما خیلی ممنون و سپاسگزار خواهد بود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز شریک کاری‌تان و یا شخصی که دوستش دارید، به خاطر مشکل یکی از اعضای خانواده‌اش ناراحت و نگران است. سعی کنید با او ابراز همدردی کنید و در کنارش باشید، اما انتظار نداشته باشید که او به خاطر این کار از شما قدردانی و تشکر کند. اگر این شخص شریکتان باشد شما مجبور خواهید بود این هفته بار بیشتری را به دوش بکشید تا او بتواند به مشکلات و مسائل شخصی‌اش رسیدگی کند، اما خب این را هم در نظر داشته باشید که این موقعیت‌ها برای هر کسی پیش می‌آیند و او هم روزی این خوبی شما را جبران خواهد کرد. خوشبختانه شما امروز این توانایی را دارید که با وجود تمامی مشکلات و مسائل اطرافتان ذهنتان را روی کارهایتان متمرکز کنید.

فال روزانه متولدین دی

شما امروز تصمیم گرفته‌اید که خانه را حسابی تمیز و مرتب کنید. شاید حتی به مغازه بروید و هر چقدر مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده دم دستتان می‌آید بخرید. شما مصمم هستید که همه جای خانه را برق بیندازید، اما باید مواظب باشید خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید و با با استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی، به سلامتی خود آسیبی وارد نکنید. کارهایی که واجب‌تر هستند را انجام دهید و کارهای غیرضروری را برای بعد بگذارید. اگر فرزندی دارید که کمی اهل شیطنت است این امکان وجود دارد که کمی با او درگیری داشته باشید و حتی تصمیم به تنبیه کردن او بگیرید، مواظب باشید زیاده‌روی نکنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ایده‌ها و حرف‌های عجیب و غریب دوستانتان به نظر شما خیلی جذاب می‌آیند، انگار این ایده‌ها هر چقدر غیرعادی‌تر باشند شما را بیشتر به خود جذب خواهند کرد. خوشبختانه هنوز کمی از منطقتان سر جایش است و می‌دانید که نباید بدون تحقیق و داشتن اطلاعات کافی این حرف‌ها را بپذیرید. خوشبختانه این فکرها عقلتان را سر جایش خواهند آورد. اگر می‌خواهید که عشقتان شما را همانقدر که دلتان می‌خواهد دوست داشته باشد، شما هم باید در مقابل، نسبت به نیازهای او حساس باشید و عشق و احساسات خود را بی هیچ چشم‌داشتی نثار او کنید. حتما شما هم روش‌های خاص خودتان را برای انجام این کار دارید.

فال روزانه متولدین اسفند

اختلاف نظری که به ظاهر بر سر مسائل مادی است به احتمال زیاد از مسئله دیگری ریشه می‌گیرد. شاید امروز با بروز مشکلات مالی بحث به اینجا کشیده شده باشد، اما در واقع این تنش به احتمال زیاد از اختلاف نظرهای ریشه‌ای به وجود آمده است. به جای تمرکز بر روی تفاوت‌ها و اختلاف‌ها سعی کنید نقاط مشترکی بین خودتان و طرف مقابلتان پیدا کنید. لازم نیست که حتما هر دو طرف بر سر همه چیز اتفاق نظر داشته باشند، همین که هر دو مقصد و هدف مشترکی داشته باشید کافی است.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید