فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

شما سعی دارید با یک نفر در مورد عشق و روابط عاطفی صحبت کنید، اما این مکالمه به خوبی پیش نمی‌رود. شما احساس می‌کنید طرف مقابلتان آنقدر در درک حرف‌هایتان با مشکل مواجه است که برای فهمیدن حرف‌هایتان باید یک مترجم استخدام کنید! هم شما و هم طرف مقابلتان باید سعی کنید زمینه را برای داشتن یک مکالمه جدی و بدون مشکل فراهم کنید. منطقی باشید، اما حواستان به احساسات خودتان و طرف مقابلتان هم باشد. متأسفانه پی خواهید برد که یکی از دوستان و یا همکارانتان شما را گول زده و با این کار او بسیار شگفت‌زده خواهید شد. با این حال بهتر است به جای بدرفتاری و واکنش‌های تند، هنر صبوری را انتخاب کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

حتی اگر بین شما و شخصی که دوست دارید اوضاع کمی به‌هم‌ریخته باشد و اندکی احساس سردی بر رابطه‌تان حاکم شده باشد هم امروز روز فوق‌العاده‌ای برای عشق و عاشقی است. شاید این فاصله برای این باشد که قدر عشقتان را بیشتر بدانید و ببینید که این رابطه چه نقش مهمی در زندگی‌تان دارد. اگر هم هنوز مجرد هستید و کسی در زندگی‌تان نیست امروز می‌تواند فرصت خوبی برای شروع یک رابطه جدید عاطفی باشد. شما هم خوشبختانه از لحاظ روانی آمادگی کافی دارید و می‌توانید رابطه خوب و آینده‌داری را آغاز کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

این که یک نفر را دوست داشته باشیم و اینکه فقط برای راضی نگه داشتن او هر کاری که لازم باشد را انجام دهیم دو مقوله کاملا متفاوت هستند. شما نباید برای خشنود کردن طرف مقابلتان به او دروغ بگوید و تنها برای این که احساس بهتری نسبت به خودش، شما یا رابطه‌تان داشته باشد حرف‌هایی به او بزنید که دلش می‌خواهد بشنود. یک دوست واقعی همیشه و تحت هر شرایطی با صداقت رفتار می‌کند، حتی اگر مطمئن باشد که حرف‌هایش ممکن است به‌طور موقت باعث ناراحتی و دلخوری طرف مقابل شود.

فال روزانه متولدین تیر

شما نمی‌توانید با تلاش برای تحت کنترل داشتن کارها و تصمیمات دیگران عشق و محبت آنها را به دست بیاورید و مورد تحسین و تشویق آنها قرار بگیرید. دیگر وقت آن رسیده است که اطرافیانتان را کمی راحت بگذارید و اجازه بدهید برای خودشان حد و مرزهایی تعیین کنند و برای رابطه‌شان با شما قوانینی که خودشان می‌خواهند را وضع کنند. به شخصی که دوست دارید اجازه بدهید خودش برای رابطه‌اش با شما تصمیم بگیرد، این کار به شما این فرصت را خواهد داد تا چیزهایی در مورد او یاد بگیرید که تا پیش از این از آنها بی‌خبر بوده‌اید. اگر می‌خواهید به خواسته‌هایتان در این رابطه دست پیدا کنید باید کمی صبور باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز وقتی پای عشق و روابط عاطفی به میان می‌آید شاید لازم باشد کمی ترمز بگیرید! این بدان معنی نیست که مشکلی در رابطه‌تان وجود دارد و یا اگر در روزهای آغازین یک رابطه عاطفی جدید به سر می‌برید باید نگاهی همراه با تردید به این رابطه داشته باشید، فقط باید متوجه باشید که برای پیش بردن این رابطه و بهتر کردن آن باید نگاهی منطقی‌تر داشته باشید. مسئله اینجاست که شما آنقدر جذب طرف مقابلتان شده‌اید که نگاهی بیش از حد رویایی به این رابطه دارید و همین می‌تواند آینده  رابطه‌تان را به خطر بیندازد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز اوضاع دارد برای شما به خوبی پیش می‌رود و احساس می‌کنید جنبه‌هایی از زندگی‌تان که پیش از این آشفته و درهم و برهم به نظر می‌رسیده‌اند بالاخره دارند سر و سامان می‌گیرند و همه چیز دارد در جای خودش قرار می‌گیرد. به این که بالاخره تلاش‌های صادقانه و برنامه‌ریزی‌های دقیق و حساب‌شده‌تان به ثمر می‌نشیند، ایمان داشته باشید. این موضوع به‌ویژه در ارتباط با مسائل عاطفی هم صدق می‌کند. همه چیز دارد برای ورود رابطه عاطفی شما به مرحله‌ای جدی‌تر آماده می‌شود. سعی کنید امروز حتما زمانی را به شخصی که دوست دارید اختصاص بدهید و از بودن در کنار او لذت ببرید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

پذیرفتن محدودیت و داشتن نظم و ترتیب چیزهایی نیستند که برای شما زیاد خوشایند باشند، اما در شرایط فعلی شما درست به همین‌ها نیاز دارید. سعی کنید انرژی خود را با کارهای بیهوده هدر ندهید و ذهن و انرژی خود را روی کارهایی که برایتان اهمیت بیشتری دارند متمرکز کنید. شما کارهای مهمی دارید که باید هرچه سریع‌تر انجام شوند و تنها با داشتن یک برنامه دقیق و منظم از پس آنها برخواهید آمد. اگر در پایان روز توانی برایتان باقی ماند کمی به روابط عاطفی خود فکر کنید. این اواخر چقدر برای خانواده، عزیزان و عشقتان وقت گذاشته‌اید؟ آخرین باری که آنها را بغل کرده‌اید کی بوده است؟

فال روزانه متولدین آبان

امروز به خاطر چیزهای خوبی که دارید از خداوند سپاسگزار باشید. بی آنکه حتی یک دقیقه دیگر معطل شوید، از آنهایی که به شما کمک کرده‌اند تا رشد کنید و به سمت اهداف بزرگتان پیش بروید تشکر کنید. به پیاده‌روی بروید. به دل طبیعت بروید. با بچه‌ها بازی کنید. با جنبه معنوی وجودتان ارتباط برقرار کنید تا بتوانید از آنچه در حال حاضر دارید و آنجایی که هستید لذت ببرید و برای رسیدن به احساس خوشبختی، مدام در انتظار چیزهای بزرگ‌تر و بهتر نباشید. امروز شما بسیار قدرتمند هستید و کارهایی می‌کنید که از شما بعید است، مثلا اگر کسی بخواهد رئیس‌بازی درآورده و کنترل شما را در دست بگیرد با قدرت تمام به آنها واکنش نشان خواهید داد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز وقتی پای عشق و مسائل عاطفی به میان می‌آید به نفعتان است که کمی بیشتر حواستان را جمع کنید و احتیاط بیشتری از خود نشان دهید. داشتن یک رفتار تند و تهاجمی ممکن است باعث شود شخصی که بسیار دوستش دارید و برایتان عزیز است از شما فاصله بگیرد. یادتان باشد که عشق یک خیابان دوطرفه است و باید حواستان به هر دو طرف باشد، نمی‌شود هر کاری که دلتان خواست بکنید و انتظار داشته باشید طرف مقابلتان همیشه از کارهایتان استقبال کند. در نظر گرفتن افکار و احساسات طرف مقابلتان از نقشی حیاتی برخوردار است. رفتار امروزتان می‌تواند در تعیین آینده این رابطه نقشی سرنوشت‌ساز داشته باشد.

فال روزانه متولدین دی

روابط عاطفی شما در حال حاضر دارد به طور فوق‌العاده‌ای خوب پیش می‌رود. برای اینکه دیگران را به خود جذب کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که خود واقعی‌تان باشید. فرصت‌های بی‌نظیری برای بهتر کردن روابط خود با اطرافیانتان برای شما فراهم شده و می‌توانید به آنهایی که برایتان از همه عزیزتر هستند خیلی نزدیک‌تر از قبل باشید. سعی کنید رابطه عاطفی خود را با کلمات محبت‌آمیز و کارهای کوچکی که نشان‌دهنده عشق و احساستان هستند تغذیه کنید. در حال حاضر درکتان از مسائل و مشکلات خیلی واضح و صحیح نیست و به همین دلیل بهتر است تصمیم‌گیری در مورد مسائل مهم را به وقت دیگری واگذار کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بهتر است در کارهایتان و همچنین در انتخاب لباس‌هایی که می‌پوشید دقت و احتیاطی بیش از همیشه به خرج دهید! پوشیدن لباس‌هایی که زیادی جلب توجه کنند یا رفتارهایی که حالت خودنمایانه داشته باشند دقیقا نتیجه‌ای برعکس آنچه انتظار دارید خواهند داشت و در طرف مقابلتان، خواه عشقتان باشد، خواه رئیستان، دافعه ایجاد خواهد کرد. درست است که مد و زیبایی در دنیای امروز از اهمیت زیادی برخوردار هستند، اما هیچ چیز نمی‌تواند به اندازه شخصیت شما تأثیرگذار باشد. مواجه شدن با حقایق تلخ در رابطه با کسانی که دوستشان دارید همیشه برای شما سخت بوده است، اما دیگر وقت آن رسیده است که از حمایت بیهوده از آنها دست بردارید.

فال روزانه متولدین اسفند

روابط عاطفی شما در حال حاضر به آن خوبی که انتظار دارید پیش نمی‌رود، اما نباید اجازه دهید که این موضوع باعث دلسردی و ناامیدی شما شود. به راه خود ادامه دهید و خیالتان راحت باشد که به مرور زمان همه چیز درست خواهد شد. شما در شرایط فعلی نیاز دارید که اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهید چون احتمال آنکه حمایت مورد نیازتان را از اطرافیان خود دریافت کنید خیلی زیاد نیست. متأسفانه در حال حاضر با حرف زدن در مورد افکار و احساسات درونی‌تان با دیگران تنها باعث ایجاد چالش و ناآرامی خواهید شد؛ ولی با این وجود بهتر است اگر چیزی اذیتتان می‌کند پیش از آنکه خشم و ناراحتی‌تان از کنترل خارج شود در مورد آن حرف بزنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید