فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

گاهی روابط شما شبیه به آهنربا می‌شوند و وقتی می‌خواهید به طرف مقابلتان نزدیک شوید او از شما فرار می‌کند و وقتی از او فاصله می‌گیرید به سمت شما می‌دود و می‌خواهد در زندگی‌تان باشد. طبیعت انسان بسیار پیچیده و گاهی تقریبا غیر قابل درک است. در حال حاضر شما به احتمال زیاد سعی دارید از طرف مقابلتان فاصله بگیرید. این می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای شما باشد تا ببینید کدام یک از جنبه‌های وجودتان این اثر آهنربایی را ایجاد می‌کنند. یک تماس غیرمنتظره از جانب شخصی که اصلا انتظار ندارید خبرهای خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت، پس حواستان به تلفن همراهتان باشد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما دارید وارد دوره‌ای همراه با شک و تردید می‌شوید، به‌ویژه زمانی که پای روابط عاطفی‌تان در میان باشد. شما دوست دارید روابط و احساساتتان واضح و مشخص باشند و هیچ نقطه مبهمی در آنها وجود نداشته باشد. در چند روز آینده فکر کردن به رابطه عاطفی‌تان وقت زیادی از شما خواهد گرفت. آیا شخص درستی را انتخاب کرده اید؟ آیا احساسات او واقعی هستند؟ آیا بدون او هم می‌توانید زندگی کنید؟ دو ماه آینده جواب تمام این سؤالات را برای شما مشخص خواهد کرد. این نکته مهم را فراموش نکنید که هیچ کس کامل و بدون ایراد نیست، مثل خودتان که کامل و بی عیب و نقص نیستید!

فال روزانه متولدین خرداد

شما در تمام یک ماه گذشته در برقراری ارتباط با آنهایی که از همه به شما نزدیک‌تر هستند دچار مشکل بوده‌اید. این شرایط چیزی نیست که باعث نگرانی شود، اما با این حال ممکن است تعادل زندگی شما را بهم بریزد. امروز می‌تواند بهترین فرصت ممکن برای حل تنش‌ها و مشکلات موجود بین شما و عزیزانتان باشد. از اینکه احساسات خود را با آنها در میان بگذارید هراسی نداشته باشید. صداقت همیشه بهترین سیاست است، آنها را هم تشویق کنید که با شما صادق باشند. شاید قصد رفتن به جایی را داشته باشید و به خاطر ترافیک دیر به محل مورد نظرتان برسید، به اعصاب خود مسلط باشید، چیز زیادی را از دست نخواهید داد!

فال روزانه متولدین تیر

شما حاضرید تمام دارایی‌ها و وجودتان را برای کسی که دوستش دارید، بدهید، اما امروز می‌تواند این واقعیت را به شما ثابت کند که چنین رفتاری منطقی نیست. شما باید متوجه باشید که در یک رابطه سالم هر دو طرف باید به یک اندازه از خود مایه بگذارند، در غیر این صورت این رابطه فقط توان و انرژی شما را خواهد گرفت و در مقابل هم چیزی به شما نخواهد داد. امروز خودخواه باشید! برای یک بار هم که شده است فقط به خودتان فکر کنید و هر کاری که می‌کنید فقط برای خودتان بکنید. دیدار با یکی از دوستان قدیمی‌تان خاطراتی را در ذهن شما زنده خواهد کرد که شما را به فکر شروع دوباره برخی از فعالیت‌هایی که از زندگی‌تان خط زده‌اید خواهد انداخت.

فال روزانه متولدین مرداد

شما افق های جدیدی را پیش روی خود می‌بینید. شاید تغییراتی که این اواخر داشته‌ در زندگی شما به وجود می‌آمده، هنوز به مرحله تکامل نرسیده باشد و هنوز به شدت درگیر این تغییرات باشید و حتی نتوانید خودتان را به راحتی با آنها هماهنگ کنید. برای اینکه این تحول تکمیل شود باید اهداف خود و انتظاراتی که از زندگی دارید را یک بار دیگر تعریف کنید. امروز می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای فکر کردن به اهداف و خواسته‌هایتان باشد. روابط عاطفی شما اکنون بیش از هر زمان دیگری به رسیدگی شما نیاز دارند. کار، روابط خانوادگی، فرزندان و خیلی چیزهای دیگر باعث شده‌اند این اواخر کمتر به عشقتان توجه کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما نیازهای عاطفی خود را از دیگران مخفی نگه می‌دارید و این اصلا برایتان خوب نیست. شما باید حداقل یک نفر را داشته باشید که آنقدر مورد اعتمادتان باشد که بتوانید با خیال راحت در مورد احساسات خود با او صحبت کنید. امروز به‌ویژه اگر یک رابطه عاطفی جدید را به تازگی شروع کرده باشید، فرصت بسیار خوبی است تا با شخصی که دوستش دارید، در مورد خواسته‌ها و انتظاراتی که از رابطه‌تان دارید صحبت کنید. این کار به نفع هر دو طرف خواهد بود و در وقت و انرژی شما صرفه‌جویی قابل توجهی خواهد کرد. حتی اگر در یک رابطه اشتباه باشید هم این کار خدمت بزرگی به شما خواهد کرد و به واقعیت‌ها پی خواهید برد.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز شاید در فکر این باشید که برخی ارزش‌های معنوی و اجتماعی را که در روابط عاطفی و اجتماعی شما مشکلاتی را به وجود آورده‌اند از زندگی خود حذف کنید. شاید پیش از این خودتان این موانع را سر راه خودتان و دیگران علم کرده باشید، اما حالا تصمیم گرفته‌اید که یک بار برای همیشه خودتان را از شر آنها خلاص کنید. با این همه باید دقت و احتیاط کافی داشته باشید تا مبادا به حریم شخصی دیگران و به‌ویژه آنهایی که به شما از همه نزدیک‌تر و برایتان از همه مهم‌تر هستند بی‌احترامی کنید. انتظار نداشته باشید که همه به اندازه شما روشنفکر باشند.

فال روزانه متولدین آبان

اطرافیان شما گاهی در درک کارها و تصمیمات شما و اینکه چکار می‌خواهید بکنید و چه هدفی دارید با مشکل مواجه می‌شوند. شما امروز هم در دنیایی خیالی زندگی می‌کنید که با دنیای واقعی فرسنگ‌ها فاصله دارد. اگر تصمیم بگیرید در خانه بمانید و امروزتان را در فضای امن خانه و بدون درگیر شدن با دنیای بیرون بگذرانید هیچ مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد، اما اگر باید حتما از خانه بیرون رفته و به محل کارتان بروید سعی کنید در برخوردهایتان با دیگران برخوردی کاملا واضح، صریح و قابل درک داشته باشید. اگر این کار را نکنید ممکن است دیگران به اشتباه فکر کنند پیشنهادهای آنها را که شاید چندان به نفع شما نباشند، پذیرفته‌اید.

فال روزانه متولدین آذر

شما در چند روز آینده با تردیدهای زیادی دست به گریبان خواهید بود. به نفعتان است که در این دوره همراه با تردید و نگرانی تصمیم‌های مهمی در مورد زندگی و آینده خود نگیرید و صبر کنید تا این دوره بگذرد. شاید در زندگی شخصی یا حرفه‌ای‌تان پیشنهادهایی به شما بشود که تعهدات بیشتری را برای شما به همراه داشته باشند، اما شما بی آنکه دلیل واقعی‌ آن را بدانید احساس می‌کنید که فعلا باید دست نگه دارید و این کار واقعا به نفعتان خواهد بود. اگر کمی دست نگه دارید، هم به دلیل تردید خود پی خواهید برد و هم جواب سؤال‌هایتان را پیدا خواهید کرد و بهترین تصمیم ممکن را خواهید گرفت.

فال روزانه متولدین دی

شما از چه چیزی می‌ترسید؟ از ارتباط برقرار کردن با دیگران؟ شاید احساس کنید که طنابی نامرئی به پایتان بسته شده است و نمی‌گذارد که به دیگران نزدیک شوید و یا حتی شما را به عقب می‌کشد. چرا اینطور شده‌اید؟ شما دارید دوره‌ای بحرانی را پشت سر می‌گذارید که با گذشته شما ارتباط نزدیک دارد. رابطه‌ای که برای شما با شکست همراه بوده است هنوز ذهنتان را با خود درگیر کرده است و سایه شوم آن را روی روابط جدید خود نیز احساس می‌کنید. خودتان را از شر شبح شکست‌های گذشته رها کنید. اگر نگاهی به کمد لباستان بیندازید خواهید دید که وقت آن رسیده که کمی خرید کنید!

فال روزانه متولدین بهمن

امروز به احتمال زیاد تصمیم بگیرید یک قدم به عقب برداشته و از دور نگاهی به روابط خود انداخته و آنها را مورد بررسی قرار دهید. دفترچه تلفن شما پر از اسم‌های مختلف است و تلفن همراهتان مدام زیر رگبار پیام‌های پشت سر هم گروه‌ها و افراد مختلف است، با این همه بیشتر وقت‌ها احساس تنهایی می‌کنید و این واقعا خنده‌دار به نظر می‌رسد. وقت آن فرا رسیده است که خودتان را از شر روابط سطحی که هیچ نفعی به حال شما ندارند و فقط وقت و انرژی‌تان را هدر می‌دهند رها کنید تا بتوانید روی روابطی که برایتان اهمیت بیشتری دارند تمرکز کرده و به آنها عمق بیشتری ببخشید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما این اواخر به شدت با گذشته خود و خاطرات مربوط به آن درگیر بوده‌اید، اما در شرایط موجود این درگیری به نفعتان است چون به شما کمک خواهد کرد تا از شر خاطرات آزاردهنده گذشته رها شوید. شاید فکر زنده کردن یک رابطه عاطفی که مدت‌ها پیش تمام شده است به سرتان بزند، اما باید این را در نظر داشته باشید که شما تخت تأثیر شرایط کیهانی موجود کمی رمانتیک شده‌اید و ممکن است تصمیماتی بگیرید که زیاد منطقی نیستند و در واقعیت آثار منفی آنها بسیار بیشتر از آن چیزی خواهد بود که فکرش را می‌کنید. هر چیز ناخوشایندی را که به گذشته‌تان مربوط می‌شود، از زندگی‌تان خط بزنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید