فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز نگران این هستید که مبادا دیگران از حرف‌های شما اشتباه برداشت کنند، ولی موفقیت بیش از آن که به نگرش دیگران در مورد شما بستگی داشته باشد، به طرز تفکر شما در مورد خودتان وابسته است. شما از طرفی می‌خواهید در اجتماع حضور داشته باشید، از طرفی هم دوست ندارید در مقابل برخی هنجارهای اجتماعی سر تسلیم فرو بیاورید و این دو در کنار هم به سادگی به دست نمی‌آیند. اگر صداقت داشته باشید و مثل خود واقعی‌تان رفتار کنید، از شما چنان حمایتی خواهد شد که خودتان نیز تعجب خواهید کرد. عشقتان را در برنامه‌هایی که برای آینده خود دارید شریک کنید و به او نشان دهید که او نیز بخشی از زندگی و آینده شماست.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز دیگران از شما انتظارات زیادی دارند و می‌خواهند وقت خود را در اختیار آنها قرار دهید، ولی شما به آرامش و سکوت نیاز دارید و ترجیح می‌دهید وقتتان را به خودتان اختصاص دهید. شاید از درست بودن راهی که در پیش گرفته‌اید اطمینان کامل نداشته باشید، ولی با انتخاب افرادی درست که در طول مسیرتان بتوانند شما را حمایت کنند قدمی بزرگ در پیشبرد اهداف خود برخواهید داشت. اکنون بیش از هر زمان دیگری به افرادی نیاز دارید که در راه رسیدن به رویاهایتان در کنارتان باشند. بی‌نظمی‌ها و بهم‌ریختگی‌های موجود تا چند روز دیگر هم ادامه خواهند داشت، کمی صبر کنید، به زودی اوضاع روبراه خواهد شد.

فال روزانه متولدین خرداد

زمانی که شما بخش نهفته احساستان را بررسی می‌کنید، به طور خوشایندی شگفت‌زده می‌شوید، برای اینکه آنچه شما الان یاد می‌گیرید می‌تواند تأثیر مثبت فوری روی روابط مهم شما داشته باشد. احتمال دارد که امروز بیشتر به تصورات ذهنی خود بپردازید، اما اکنون زمان مناسبی برای خیالات بی‌نتیجه نیست. توجهتان را همراه با واقع‌بینی صرف کار کردن بر روی مهم‌ترین اولویت‌ها بکنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که شما را وادار می‌کند در مورد تعهدی که نسبت به یک رابطه دارید تصمیم نهایی خود را بگیرید. شاید ترس‌های قدیمی‌تان به سراغتان بیایند و شما را دچار تردید کرده و به این فکر بیندازند که مبادا آزادی و راحتی خود را قربانی تعهد به این رابطه کنید. بدون اینکه حتی یک لحظه دچار تردید شوید تمام این نگرانی‌ها را دور بیندازید. اگر بخواهید تسلیم این افکار بیهوده شوید چیزهای خیلی مهمی را از دست خواهید داد. شجاعت به خرج دهید و بدون ترس از احتمالات، تصمیم واقعی خود را بگیرید. خبرهایی که امروز از طریق یک تماس تلفنی دوستانه به شما می‌رسند را زیاد جدی نگیرید!

فال روزانه متولدین مرداد

امروز برای شما روز فوق‌العاده‌ای خواهد بود. شما از آن آدم‌هایی نیستید که می‌توانند با محدودیت‌ها، قوانین و سخت‌گیری‌ها کنار بیایند و ترجیح می‌دهید دنیایی خیالی برای خود بسازید که هیچ قانون و محدودیتی در آن وجود ندارد. با این حال، باید در نظر داشته باشید که برای حفظ آزادی و زندگی بر اساس ایده‌آل‌هایی که دارید لزومی ندارد که حتما به دنیای خیال پناه ببرید. شما چوب سحرآمیز در دست ندارید، پس انتظار نداشته باشید که همه مشکلات به اشاره‌ای حل شوند. باید صبور باشید و به مشکلات برای حل شدن زمان بدهید. اگر فکر می‌کنید حرف زدن با اطرافیانتان می‌تواند به حل این مشکل کمک کند با آنها در این مورد صحبت کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما باید این خیال باطل که هیچ توانایی و استعداد خاصی ندارید را دور بیندازید. ذهن شما هم درست مثل بدنتان است. همان‌طور که هر چقدر غذاهای مقوی‌تری بخورید و ورزش بیشتری کنید بدن سالم‌تری دارید، ذهن و استعدادهایتان نیز به تغذیه و تمرین نیاز دارند. اگر به آنها رسیدگی کافی نکنید و آنها را مورد پرورش قرار ندهید نخواهید توانست از آنها به گونه‌ای که انتظار دارید بهره ببرید. این اواخر کمی استرس و نگرانی داشته‌اید ولی حالا تعادل بیشتری در زندگی‌تان حس می‌کنید. اگر روی هدفتان متمرکز باشید و با همین پشتکار و دقت به کارتان ادامه دهید به زودی به موفقیت خواهید رسید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

اگر شما به‌طور طبیعی خلاق هستید، زمان مناسبی است برای اینکه هنرتان را نشان دهید، چراکه با کار کردن می‌توانید عمیق‌ترین احساساتتان را بیان کنید. اما باید با استعداد و دانشی که دارید عمل کنید. آنچه تا به حال به دست آورده‌اید نتیجه استفاده درست از استعدادهایتان بوده است. اکنون فرصت بسیار خوبی است برای این که رابطه عاطفی خود را به مرحله‌ای برسانید که تحت تأثیر عوامل خارجی قرار نگرفته و ثبات آن در هر شرایطی حفظ شود.

فال روزانه متولدین آبان

امروز نباید از دیگران انتظار داشته باشید که توجه چندانی نسبت به احساسات شما داشته باشند. شاید شما با تمام وجود به آنها و احساساتی که دارند احترام بگذارید، اما در مقابل چنین رفتاری از آنها نبینید. سعی کنید زیاد نسبت به این مسئله از خودتان حساسیت نشان ندهید. شاید این کار زیاد برایتان راحت نباشد یا دیگران مانع آن شوند که چنین رفتاری از خودتان نشان بدهید،زیرا آنها فکر می‌کنند که حق با خودشان است و از پذیرفتن افکار و نظرات بقیه خودداری می‌کنند. اگر دیدید نمی‌توانید با دیگران کنار بیایید سعی کنید از آنها کمی فاصله بگیرید و از خلوت کردن با خودتان و انجام کارهای مورد علاقه‌تان لذت ببرید!

فال روزانه متولدین آذر

با چیزهایی که امروز یاد می‌گیرید خواهید توانست به موفقیتی بزرگ دست پیدا کنید. وقتی ذهن خلاقتان اینقدر فعال شده است چه اصراری دارید که حتما وقتتان را به انجام کارهای منطقی و عملی بگذرانید؟! به خلاقیت خود مجال بروز بدهید. فکر کردن به اهداف و برنامه‌هایی که برای آینده خود دارید به شما آرامشی که دنبالش هستید را خواهد بخشید. می‌توانید با کسی که دوستش دارید در این رابطه صحبت کنید و با یکدیگر کوچک‌ترین جزئیات مربوط به آینده مشترکتان را هم تصور کنید.

فال روزانه متولدین دی

شاید امروز به این مسئله فکر کنید که چقدر از ارزش‌ها و معیارهایی که دارید در مسیر کاری فعلی‌تان انعکاس یافته‌اند، با این حال این افکار نباید مایه افسردگی شما را فراهم کنند. در واقع درس‌های جدیدی می‌توانید از این بررسی بگیرید. دیوارهایی که برای محافظت از خودتان می‌سازید شادی را نیز از شما دور خواهند کرد. پس از دیگران فاصله نگیرید و به تنهایی پناه نبرید. به جای این که سکوت کرده و چیزی نگویید احساسات خود را بیان کنید، حتی اگر حس کنید این کار غرورتان را جریحه‌دار خواهد کرد. شاید به خاطر موفقیت کسانی که دوستشان دارید، خودتان را قربانی کرده باشید، ولی نگران نباشید، خودتان نیز به زودی به موفقیت‌هایی دست پیدا خواهید کرد.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز با دقت تمام برای تمام لحظه‌های روزتان برنامه‌ریزی کرده‌اید، با این حال به احتمال زیاد کارهای غیرمترقبه‌ای برایتان پیش خواهد آمد که شاید نتوانید برنامه‌هایتان را همانطوری که می‌خواسته‌اید عملی کنید. اگر در روابط عاطفی‌تان انتظارات برآورده‌نشده باعث ایجاد ناراحتی شده‌اند به سادگی از آنها نگذرید. با مشکلات احتمالی با خونسردی روبرو شوید و سعی کنید تا جای ممکن نگذارید برنامه‌تان را به هم بزنند. اگر به جای غر زدن پشتکار و اراده آهنین خود را به کار بگیرید از پس همه آنها برخواهید آمد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای آدم‌های احساساتی‌ای مثل شما نمی‌تواند روز چندان خوبی باشد. در واقع امروز هرکسی که فریادش از همه بلندتر باشد و محکم‌تر از بقیه به روی میز بکوبد برنده میدان خواهد بود. این حال و هوای تهاجمی که محیط اطرافتان را در بر گرفته است روی شما هم بی‌تأثیر نخواهد بود و خیلی ناراحت‌تر، آشفته‌تر و آسیب‌پذیرتر از همیشه خواهید بود. اگر برایتان امکان دارد از بقیه فاصله بگیرید و کمی با خودتان خلوت کنید. اگر هنوز تنها هستید خواندن کتاب مورد علاقه‌تان و یا تماشای یک فیلم سینمایی می‌تواند ایده خوبی باشد، اما اگر عاشق باشید هیچ چیزی بهتر از دیدار با عشقتان نخواهد بود.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید