مهدی هاشمی و همسر اول و دومش

محمود گبرلو با بیان اینکه ورود به حریم شخصی دیگران کاری زشت، غیراخلاقی و غیرشرعی است، تأکید کرد که وقتی مسائل خصوصی درون خانواده را آشکار می‌کنند نباید انتظار سکوت اطرافیان را داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین، محمود گبرلو منتقد سینما و مجری اسبق برنامه سینمایی «هفت» در اینستاگرام خود نسبت به کنجکاوی برخی در زندگی خصوصی دیگران واکنش نشان داد و نوشت: «ورود به حریم خصوصی افراد کاری زشت، غیراخلاقی و غیرشرعیه. در هر شرایط به ما ارتباطی نداره، اما وقتی مسایل خصوصی درون خانواده رو آشکار می‌کنن و فریاد می‌زنن، دیگه نباید انتظار داشته باشن اطرافیان سکوت کنن…

واکنش گبرلو به اقدام مهدی هاشمی در آشکار کردن ازدواج دومش

لازمه تحکیم اخلاقی بنیاد خانواده‌ای که بهترین سالای عمر رو کنار هم بودن اینه که آبروداری کنن و اختلافاتشون رو در درون حل کنن. اگه هم حل نشد دلیلی نداره جار بزنند و همه بفهمن.

و البته متأسفم در شرایطی قرار داریم که فرهنگ غلط هر کی هر چی رو می‌تونه توی فضای مجازی بگه، در جامعه رواج پیدا کرده که متأسفانه بنیان روابط‌ انسانی و خانواده‌ها رو داره از هم می‌پاشونه و جز بی‌آبرویی و بی‌اعتباری چیزی باقی نمی‌ذاره. هر کی هم می‌خواد باشه فرقی نمی‌کنه، چه سیاستمدار چه هنرمند و… و بدتر آنکه عده‌ای (و رسانه‌هایی) به عمد به اون دامن میزنن تا از آب گل آلود ماهی بگیرن. همه مواظب باشن و باشیم؛ بخصوص سلبریتی‌هایی که دورانی به آنها عشق می‌ورزیدیم.»

مطلب مرتبط:

و حالا طلاق سفید / مهدی هاشمی: یک همسر دارم و او مهنوش صادقی است

ویدئو – مهدی هاشمی خبر ازدواج دومش را تأیید کرد

مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی کیست؟

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید