مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما گفت: برنامه ۹۰ با ترکیب جدید می‌آید و امیدواریم فردوسی‌پور قائم مقامی را بپذیرد.

رنجبران بیان کرد: تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما درعین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد. وی افزود: مسئولان شبکه امیدوارند از ظرفیت آقای فردوسی‌پور در جایگاه قائم‌مقامی شبکه ورزش استفاده کنند و همچنان بر این پیشنهاد پافشاری می‌کنند. رنجبران ادامه داد: آقای فردوسی‌پور از تهیه‌کنندگان قدیمی و موفق رسانه ملی در شبکه سه سیما به شمار می‌رود و اگر هم این پیشنهاد را نپذیرد مسئولان قطعا از وجودش در برنامه‌های دیگر استفاده خواهند کرد.

فردوسی‌پور: به دستور مدیر شبکه ۳ برنامه ۹۰ امشب پخش نمی‌شود

عادل فردوسی‌پور تهیه‌کننده و مجری برنامه ۹۰ اعلام کرد این برنامه امشب پخش نخواهد شد.

عادل فردوسی‌پور با بیان این مطلب، افزود: برنامه امشب ۹۰ به آیتم‌های نوروزی و گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه‌ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم‌ها بودیم، اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه ۹۰ از جدول پخش برنامه‌های شبکه خارج شد.

وی افزود: در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه ۹۰ به عنوان بهترین برنامه سازمان صداوسیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می‌گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.

مطلب مرتبط:

علیخانی از پایان «ماه عسل» خبر داد، عادل به مدیران کنایه زد

فردوسی‌پور در پاسخ به این سؤال که آیا پیشنهاد قائم‌مقامی شبکه ورزش را می‌پذیرید؟ نیز تأکید کرد: خیر. این پیشنهاد را رد کرده‌ام.

او خاطرنشان کرد: برنامه ۹۰ فرزند من است و حاصل زحمات طاقت‌فرسا و شبانه‌روزی صد‌ها نفر که خالصانه برای رسیدنش به جایگاه امروز تلاش کرده‌اند. ممکن نیست آدم فرزندش را با پست و مقام معاوضه کند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*