جنجال در فوتبال چین/ 4 بازیکن روی برد ایران شرط بسته بودند

خبر ورزشی – بر اساس گزارش یک سایت چینی، چهار بازیکن چینی روی برد تیم ملی فوتبال ایران شرط بندی کرده بودند.

روزنامه ساوت چاینا مورنینگ پُست چاپ شانگهای در شماره امروز خود یک ادعای جنجالی را که در شبکه های اجتماعی چینی ها از آن حرف زده می شود، مطرح کرد که اثبات آن می تواند تبعات سنگینی برای فوتبال چین به دنبال داشته باشد. به نقل از این روزنامه چهار بازیکن تیم ملی فوتبال چین از جمله ژیائوتینگ فنگ که با اشتباه خود باعث شد مهدی طارمی گل اول بازی را به ثمر برساند، روی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی کشورشان شرط بسته بودند!

بر این اساس اسکرین‌ شات گفتگوی خصوصی یک بازیکن بازنشسته چینی منتشر شده که به یکی از دوستان خود گفته چهار بازیکن کنونی تیم ملی چین سر برد ایران شرط‌ بندی کرده بودند.

ژیائوتینگ فنگ، مدافع میانی تیم ملی فوتبال چین ۱۰ دقیقه پس از اشتباه مهلکش در بازی با ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌ های آسیا ۲۰۱۹ که منجر به ثبت گل اول ایران توسط مهدی طارمی با فرصت‌ طلبی سردار آزمون شد، توسط مارچلو لیپی تعویض شد. اکنون رسانه‌ های چینی خبر می‌ دهند که باشگاه گوانگژو اورگراند چین نیز این بازیکن را از تیم اصلی خود کنار گذاشته و او را برای تمرین به تیم ذخیره‌ هایش فرستاده است.

ژیائوتینگ فنگ ۳۳ ساله که تاکنون بیش از ۷۰ بازی با پیراهن تیم ملی فوتبال چین انجام داده و فصل گذشته نیز در ۳۰ بازی لیگ برای گوانگژو اورگراند به میدان رفت، در دقیقه ۱۸ بازی در کورس مغلوب سردار آزمون شد، کسی که سازنده گل اول بازی بود. در ادامه لیپی در دقیقه ۲۸ این مدافع را از زمین بیرون کشید. باشگاه گوانگژو اورگراند در کنار جریمه فنگ، از هم‌ تیمی وی یعنی ژی ژنگ و لین گائو که عضو همین باشگاه هستند، به خاطر عملکرد خوبشان در مسابقات جام ملت‌ های آسیا تمجید و به آنها مدال اهدا کرد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*