خانه » اخبار » بازداشت ۲ نفر در پی حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات

درباره نویسنده

شهاب اسکندری

زمانی می‌خواستم روزنامه‌نگار شوم. نشدم. چند مقطع کوتاه وبلاگ‌نویس بودم. مدتی را به تولید محتوا در یک مؤسسه گذراندم و حالا اینجا هستم. این کاری است که قطعا به آن علاقه دارم.

دسته بندی مطالب

هفتستان در فضای مجازی

تقویم روز

سیروس-قایقران
۱/بهمن/۱۳۴۱
زادروز فوتبالسیت
اسبق تیم ملی
“سیروس قایقران”

عکس روز

ایران-عمان
ایران ۲ – ۰ عمان

ویدئو

تبلیغات

اخبار اخبار حوادث

بازداشت ۲ نفر در پی حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات

مهر – جعفری دولت آبادی از بازداشت ۲ نفر از پیمانکاران و مسئول تأسیسات در راستای بررسی ابعاد حادثه تصادف اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات خبر داد.

عباس جعفری دولت آبادی در رابطه با بررسی قضایی آخرین وضعیت حادثه تصادف دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات گفت: دو نفر از معاونین بنده پیگیر این موضوع هستند.

وی افزود: براساس اعلام بازپرس، هیأت ۷ نفره ای پیگیر این موضوع هستند و ابعاد مختلف را بررسی می کنند.

دولت آبادی از بازداشت چندین نفر در رابطه با این حادثه خبر داد و گفت: ۲ نفر از پیمانکاران و مسئول تأسیسات بازداشت شدند و ۲ نفر هم احضار شدند و قرار است تا فردا مراجعه کنند.

دادستان تهران تصریح کرد: قرار است بررسی شود که آیا اتوبوس بیمه بوده و اینکه چه مشکلاتی وجود داشته است. حادثه وقتی تشدید می شود که اتوبوس به محل تأسیسات آب برخورد می کند.

وی از کشته شدن راننده این حادثه خبر داد و گفت: تاکنون هشت نفر کشته شده اند که راننده هم جزو آنها است. از بیمارستان ها هم خواستیم که هر کدام از مصدومان که امکان صحبت داشتند در رابطه با حادثه توضیحاتی دهند.