فرهاد مجیدی جانشین شفر می‌شود؟

سرمربی استقلال به برکناری‌اش از این تیم واکنش نشان داد. وینفرد شفر پس از بازگشت کاروان استقلال از مشهد به تهران، در فرودگاه و در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره شکست تیمش گفت که خسته است و فقط می‌خواهد به خانه برود.

او همچنین در ادامه و در واکنش به تعلیق فعالیتش در استقلال و اخراج از این تیم گفت: الان فقط می‌خواهم به خانه بروم.

سرمربی آلمانی استقلال که به شکل کوتاه و  بی‌ربط، به خبرنگاران پاسخ می‌داد، درباره اینکه چرا عصبی است، با خنده از کنار این سؤال هم گذشت.

رونمایی از گزینه‌های احتمالی جانشینی شفر؛ یک ایرانی و دو خارجی

پس از باخت دیشب آبی پوشان پایتخت به پدیده و پایین آمدن بخت این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر و کسب نتایج ضعیف در آسیا، شایعه برکناری شفر در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد پخش شد و اسامی گوناگونی هم برای جانشینی وینفرد شفر به گوش می‌رسد، اگرچه مدیران باشگاه استقلال هنوز برای برکناری قطعی شفر تصمیمی نگرفته‌اند.

صحبت‌هایی درباره سرمربیگری فرهاد مجیدی تا پایان فصل شنیده شده که البته این موضوع فعلا از سوی مدیران باشگاه استقلال تکذیب شده است. نام روبروتو دونادونی و زوران مامیچ هم برای جانشینی وینفرد شفر مطرح شده است.

تا این لحظه مدیران استقلال هیچ یک از شایعات بالا را تأیید نکرده‌اند. باید دید با توجه به قرارداد میلیاردی شفر با آبی‌پوشان، امکان فسخ قرارداد این مربی وجود دارد یا خیر.

[خبرآنلاین]
مطلب مرتبط:

مهدی رحمتی: باید یقه علی‌کریمی را می‌گرفتم و دعوا می‌شد تا سومی را از زاید نخوریم

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام