خانه » اخبار » «آزاده نامداری» به سیم آخر زد؛ حمله تند به مدیر شبکه سه و رشیدپور!

درباره نویسنده

شهاب اسکندری

زمانی می‌خواستم روزنامه‌نگار شوم. نشدم. چند مقطع کوتاه وبلاگ‌نویس بودم. مدتی را به تولید محتوا در یک مؤسسه گذراندم و حالا اینجا هستم. این کاری است که قطعا به آن علاقه دارم.

دسته بندی مطالب

هفتستان در فضای مجازی

عکس روز

جاسازی مواد مخدر در کف دمپایی زنانه
جاسازی مواد مخدر در کف دمپایی زنانه

ویدئو

تبلیغات

اخبار اخبار فرهنگی

«آزاده نامداری» به سیم آخر زد؛ حمله تند به مدیر شبکه سه و رشیدپور!

حمله تند آزاده نامداری به مدیر شبکه سه و رشیدپور!

آزاده نامداری با انتشار تصویری از علی فروغی، مدیر شبکه سوم سیما که این روزها نامش را در ماجرای برنامه نود بارها شنیده‌ ایم، نوشت:

جناب فروغی سلام! برنامه تون رو در حالا خورشید دیدم، نمیتونید بگین منو یادتون نمیاد چون لااقل یه مکالمه تلفنی با هم داشتیم، سال ٩١ من به همراه جناب علیخانی برنامه تحویل سال رو اجرا کردیم، توی اردیبهشت،سازمان مراسمی ترتیب داد و از ما به عنوان بهترین برنامه، نویسنده و طراح و مجری تقدیر کرد شخص آقای دارابی. چند وقت بعد آقای علیخانی با من تماس گرفت و گفت رجانیوز تیتر زده ما ممنوع الکاریم!! بهش خندیدم و گفتم از ما یه هفته پیش تقدیر شده شوخیه حتما. اما روزی که هردوی ما پشت در سازمان یه نامه بهمون نشون دادن و گفتن اجازه ورود به کلیه نقاط سازمان رو ندارید فهمیدم کی و کجا برای سازمان تصمیم میگیره. همون روزا شما به من، به آقای علیخانی و یک مجری دیگه زنگ زدید و گفتید من فروغی هستم تهیه کننده رادیو از دانشگاه امام صادق و میخوام یه مستند بسازم و از شما مجریا دفاع کنم، شما که کاری نکردید که ممنوع شید، هدف مستند من مدیران تلویزیون هستند، ما میخوایم اونا رو بکوبیم. با عرض معذرت هیچ کدوممون شما رو تحویل نگرفتیم و گفتیم ما به مدیرانمون خیانت نمیکنیم، هرگز، بعدها فهمیدم شما پسر باجناق جناب حداد عادل هستید، بگذریم روزگار عوض شد، شما بجای آقای پورمحمدی مدیر شبکه سه شدید، و امروز با لحنی که انگار اینجا حکومت نظامیه یا مثلا دبیرستان، از تخته گاز BBC حرف زدید و به عادل فردوسی پور فهموندین که بابا هرکی با مانسازه بای، مگه همین بی بی سی نبود مجری تخته گازشو اخراج کرد. کشش نمیدم چون خیلی طولانیه وقتی همین آقای رشیدپور که زمانی میگفت من بمیرمم جام جم نمیرم دست به سینه جلوی شما نشسته بود یعنی دور دور شماست. مبارکتون باشه.
فقط و فقط خواستم بگم ما به مدیرانمون خیانت نکردیم و در مستند یه جوون متولد نهایت شصت و هفت، هشت شرکت نکردیم و الان تو خونه مونیم و شما که روزی دشمن تلویزیون بودید حالا مدیر جایی هستید که مجریان باسابقه تلویزیون رو تهدید میکنید با همون ادبیات تهدیدآمیز و ترسناکتون، امیدوارم مراقب باشید تهیه کننده ای از رادیو برعلیه شما مستند نسازه، موفق باشید.
یاعلی