خانه » اخبار » ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۱۸ معرفی شدند

درباره نویسنده

شهاب اسکندری

زمانی می‌خواستم روزنامه‌نگار شوم. نشدم. چند مقطع کوتاه وبلاگ‌نویس بودم. مدتی را به تولید محتوا در یک مؤسسه گذراندم و حالا اینجا هستم. این کاری است که قطعا به آن علاقه دارم.

دسته بندی مطالب

هفتستان در فضای مجازی

تقویم روز

سیروس-قایقران
۱/بهمن/۱۳۴۱
زادروز فوتبالسیت
اسبق تیم ملی
“سیروس قایقران”

عکس روز

ایران-عمان
ایران ۲ – ۰ عمان

ویدئو

تبلیغات

اخبار اخبار اقتصادی

ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۱۸ معرفی شدند

ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۱۸

باشگاه خبرنگاران – با پایان سال ۲۰۱۸ بد نیست نگاهی داشته باشیم به ثروتمندترین افراد جهان در سالی که گذشت. مجله تخصصی تجاری Forbes در جدیدترین گزارش خود، به معرفی ثروتمندترین افراد جهان پرداخته است که جف بزوس با سرمایه صد میلیاردی خود موفق شده است برای اولین در صدر لیست ثروتمندترین مردان جهان قرار گیرد و فاصله زیادی را نسبت به رقبای خود ایجاد کند. وی برای اولین بار در تاریخ است که در لیست Forbes موفق شده سرمایه خود را به دوازده رقم برساند.

بزوس سال گذشته حدود ۳۹ میلیارد دلار سود کرده است که بیشترین میزان سود در یک سال را در کل تاریخ نشان می‌دهد. جف بزوس موفق شده است فاصله خود را با میزان سرمایه‌ای که به دست آورده از بیل گیتس در رده دوم ثروتمندترین افراد جهان بیشتر کند. بیل گیتس که از سال ۲۰۰۱ همیشه در رتبه‌های اول و دوم قرار گرفته است، حالا بیشترین فاصله را با روزهای گذشته خود دارد. مهم‌تر اینکه، نفر چهارم لیستی که Forbes اعلام کرده، برنارد آرنالت با سرمایه ۷۲ میلیارد دلاری است که با این سرمایه موفق شده است از سال ۲۰۱۲ عنوان ثروتمندترین فرد اروپا را هم به خود اختصاص دهد.

براساس گزارش Forbes، با توجه به پیش‌بینی‌هایی که سال‌های پیش از این می‌شد، با پیشرفت تکنولوژی حرکت افراد به سمت فناوری بیشتر شده است و همین مسئله فروشگاه‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی را در این بین، به محبوب‌ترین در بین کاربران فضای مجازی تبدیل کرده است. فروش محصولات شرکت‌های مختلف از طریق سایت‌های خود و به صورت آنلاین بیشترین سهم را در درآمد مدیران عامل شرکت‌های مختلف دارد. در نتیجه، هنوز می‌توان گفت فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات می‌تواند درآمد زیادی را به همراه داشته باشد.

نظر بدهید

برای ارسال نظر خود کلیک کنید