افشاگری عجیب و بی‌سابقه ساشا سبحانی از محسن افشانی

آخرین خبر – ساشا سبحانی رازهای عجیبی را درباره محسن افشانی افشا کرد.

ساشا (محمدجواد) سبحانی، پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا این روزها جنجال های عجیبی را علیه افراد مشهور در فضای مجازی به پا کرده است.

ماجراهای ساشا از کجا شروع شد؟

ماجرای ساشا سبحانی از پست سیدمهدی صدرالساداتی علیه اشرافی گری شروع شد. صدرالساداتی در انتقاد از رفتارهای وی نوشت: وقتی خوی کاخ نشینی آمد، رابطه فرد با مردم عادی مثل رابطه مولا با عبد می‌شود و خود کاخ نشین هم عبد فردی می‌شود که پولش بیشتر است. این پست در مدت کوتاهی بازخوردهای زیادی را در سطح جامعه به دنبال داشت.

وقتی پای سلبریتی‌ها به میان می‌آید

بعضی از افراد مشهور از جمله علی کریمی، شیلا خداداد، پرستو صالحی و سیدمحمود رضوی در واکنش به ویدئویی جنجالی از ساشا سبحانی انتقادات فراوانی را به او داشتند. ساشا سبحانی هم در واکنش به این اتفاق، یکی از چهره‌ها را تهدید به افشای رازهای دوران مجردی‌اش کرد که در نهایت گفت به خاطر مادرش از این ماجرا گذشت کرده است.

دعوای ساشا سبحانی و محسن افشانی بالا گرفت

محسن افشانی گزینه بعدی حمله ساشا سبحانی قرار گرفت. ساشا سبحانی درباره این بازیگر گفت: «محسن افشانی الان با قرار وثیقه آزاد است و تلاش می‌کند تا تبرئه شود و از ایران بیرون بیاد به زودی یکسری مدارک را انتشار می‌دهم.» وی در ادامه افشانی را به فعالیت در سایت‌های صیغه‌یابی و جمع‌آوری پول به نام کودکان معصوم متهم کرد.

جواب محسن افشانی چه بود؟

افشانی هم در جواب به این آقازاده اظهار داشت که تمام زندگی ساشا سبحانی قرض است و نام بردن از سلبریتی‌ها برای افزایش فالوورها و کسب درآمد از طریق تبلیغ سایت‌های شرط‌بندی است.

تیر آخر پسر سفیر با رو کردن مدرک

ساشا سبحانی، شب گذشته ویدیویی از افشانی در مکان نامناسب منتشر کرد. پسر سفیر امروز هم مدارکی را منتشر کرد که طبق آن محسن افشانی به ۵۰ ضربه شلاق، رد مال، شش سال حبس به جهت کلاهبرداری محکوم شده است.

افشانی تا کنون واکنشی به این موضوع نشان نداده است.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام