ازدواج جالب دوقلوهای همسان هندی

باشگاه خبرنگاران – در اتفاقی جالب دو برادر دوقلوی همسان با دو خواهر دوقلوی همسان در هندوستان ازدواج کردند. “لئیجو” و ” لیجو” چیرایاس که با یکدیگر متولد و بزرگ شده بودند در دوران نوجوانی با یکدیگر پیمان بسته بودند که هیچ اتفاقی نتواند مانع جدایی آنها از یکدیگر شود. این دوقلوهای همسان با هم به مدرسه ابتدایی می رفتند، غذای مشابه می خوردند و لباس مشابه می پوشیدند.

پس از گذشت سال ها این دوقلوهای همسان هنوز به عهد خود وفادار مانده اند. این برادران جدایی ناپذیر که اهل منطقه “پالاکاد” هندوستان هستند ۳۵ سال است که با یکدیگر زندگی می کنند. پس از پایان تحصیلات و یافتن شغل والدین این دو جوان جستجوهای خود را برای یافتن دو زوج مناسب برای پسرانشان آغاز کردند. اما این دو برادر به والدین خود اعلام کردند که می خواهند دو خواهر دوقلوی همسان را برای ازدواج پیدا کنند. جستجوی ۵ ساله آنها سرانجام نتیجه داد و آنها با دو خواهر دوقلوی همسان با نام های “هیما” و “لیما” آشنا شدند.

ازدواج جالب دوقلوهای همسان هندی

لئیجو در این مورد گفت: “من و برادرم با یکدیگر درس خواندیم. لباس مشابه می پوشیدیم. هنگامی که درس ما تمام شد ما برای کار به دو شهر مختلف رفتیم اما متوجه شدیم نمی توانیم بدون یکدیگر زندگی کنیم. بنابراین تصمیم گرفتیم با دو خواهر دوقلوی همسان ازدواج کنیم.”

لئیجو در پاسخ به این پرسش که چطور با همسران خود آشنا شدند هم گفت: “آنها در یک سایت ثبت نام کرده بودند که مخصوص دوقلوهای یکسان بود. در این سایت افراد دوقلوی همسان مشخصات خود را وارد می کردند و می توانستند با افراد دوقلوی همسان دلخواه خود آشنا شوند. ما در این سایت که طی مدت چند ماه بیش از ۵۰۰ عضو داشت آشنا شدیم.”

ازدواج جالب دوقلوهای همسان هندی

این دوقلوهای همسان پس از آشنایی اولیه تصمیم گرفتند با یکدیگر ازدواج کنند. ۱ سال پس از ازدواج آنها “هیما” یک پسر با نام “آتیو” به دنیا آورد و ۱۳ روز بعد “لیما” نیز صاحب یک دختر با نام “آتیوا” شد.

گفتنی است؛ اکنون این برادران جدانشدنی به همراه همسران و فرزندان خود زندگی خوب و خوشی را سپری می کنند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام