خانه » سرگرمی » چهره‌ها / شهاب حسینی و پسرش، علیرضا فغانی و همسرش

درباره نویسنده

شهاب اسکندری

زمانی می‌خواستم روزنامه‌نگار شوم. نشدم. چند مقطع کوتاه وبلاگ‌نویس بودم. مدتی را به تولید محتوا در یک مؤسسه گذراندم و حالا اینجا هستم. این کاری است که قطعا به آن علاقه دارم.

دسته بندی مطالب

هفتستان در فضای مجازی

تقویم روز

سیروس-قایقران
۱/بهمن/۱۳۴۱
زادروز فوتبالسیت
اسبق تیم ملی
“سیروس قایقران”

عکس روز

ایران-عمان
ایران ۲ – ۰ عمان

ویدئو

تبلیغات

سرگرمی

چهره‌ها / شهاب حسینی و پسرش، علیرضا فغانی و همسرش

پسر که قد می‌کشد و شانه به شانه پدر می‌ایستد، باید حس عجیبی داشته باشد. شاید هم نه. به هرحال، شهاب حسینی که توی این عکس در کنار پسرش، محمدامین خیلی خوشحال است.

شهاب حسینی و پسرش

این دخترخانم هم باران معادی،‌ دختر پیمان معادی است که او هم چیزی تا شانه‌های پدر و مادرش فاصله ندارد.

پیمان معادی و دخترش باران

علیرضا فغانی بعد از حضور موفق در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تبدیل به یک ستاره شد،‌ اتفاقاتی که پیش از این احتمالا برای هیچ داور فوتبال دیگری در ایران رخ نداده بود. او حالا در تبلیغات تلویزیونی دیده می‌شود و به مراسم اکران فیلم‌های سینمایی دعوت می‌شود. او و همسرش چند روز قبل در مراسم اکران فیلم «اتاق تاریک» حضور پیدا کردند و این بار، دیگر رسانه‌ها فرد دیگری را با همسرش اشتباه نگرفتند.

علیرپا فغانی و همسرش

ساره بیات،‌ یکی از بازیگران اصلی فیلم «اتاق تاریک» از دیگر حاضران در مراسم اکران فیلم اتاق تاریک بود. نام او اخیرا درارتباط با یک موضوع فوتبالی هم شنیده شد؛ وقتی برخی از هواداران پرسپولیس به سراغ اینستاگرام او رفتند و با گذاشتن کامنت‌هایی، از او خواستند انتقال شوهرخواهرش، رضا قوچانی‌نژاد به پرسپولیس را تسهیل کند.ساره بیات

این خانم هم مریم مؤمن است؛ بازیگر نقش فخرالزمان در سریال پربیننده این روزها، بانوی عمارت. کودک توی عکس هم هویتش بر ما پوشیده است.

مریم مؤمن فخرالزمان بانوی عمارت