فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شاید کمی عصبی و پرخاشگر باشید و خیلی سریع از کوره در بروید. اگر احساس می‌کنید کسی از مهربانی شما سوءاستفاده می‌کند و می‌خواهد همه چیز را به نفع خود تمام کند، به جای شاکی شدن، خودتان را عقب بکشید. به او محبت نکنید. لازم نیست با کسی دعوا راه بیندازید. مراقب کلماتی که استفاده می‌کنید باشید. این حس‌ها موقتی هستند. وجهه و موقعیت اجتماعی خود را سر هیچ و پوچ و احساسات گذرا خراب نکنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

از امروز تا اوایل ماه آینده تحت حمایت عشق خواهید بود. جاذبه و زیبایی شما امروز کاملا قابل لمس و محسوس است و اطرافیان با کمال میل و رغبت بسیار به سوی شما کشیده می‌شوند. از امروز تا چند هفته دیگر می‌توانید از در مرکز توجه بودن لذت ببرید. تنها مشکل شما این خواهد بود که در میان این انسان‌ها، کدام را انتخاب کنید. لازم نیست همین امروز تصمیم‌گیری کنید. بهتر است همه آدم‌ها را تحت نظر داشته باشید و ببینید با کدام یک حالتان بهتر است.

فال روزانه متولدین خرداد

در این روزهای اول سال مغزتان پر شده از ایده‌های ناب و خوب. همه آنها را بنویسید. از کنار هیچ فکری راحت رد نشوید. همه را یادداشت کنید تا سر فرصت برایشان برنامه‌ریزی کنید. توان کاری بالایی دارید. با انرژی مضاعفی که امروز دارید، بسیاری از کارهایتان انجام و تکمیل خواهند شد. اگر در نظر دارید کار تازه‌ای شروع کنید، امروز افراد مورد نظرتان را فهرست کنید و توانایی‌های هر کدام را جلوی اسمشان بنویسید. با عشق و شریک زندگی خود نیز یک روز عالی خواهید داشت. خیلی خوب همدیگر را درک می‌کنید و می‌توانید در کنار هم آرامش دنیا را حس کنید.

فال روزانه متولدین تیر

در ارتباط‌ها چیزی که بیشتر از همه شما را آزار می‌دهد، تغییر رفتارهای مداوم طرف مقابل است. این مسأله موجب می‌شود از او دوری کنید و تنها وقتی می‌توانید دوباره به او نزدیک شوید که از این رفتار خود دست بردارند. بهترین کار این است که رک و صادقانه با طرف مقابل در این رابطه حرف بزنید و بخواهید که ثبات رفتار بیشتری داشته باشد. مطمئن باشید اوضاع خیلی بهتر از آنچه تصور می‌کنید، پیش خواهد رفت. فقط صداقت و مهربانی را فراموش نکنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز همه‌جانبه احساس قدرت دارید. هم ذهنتان کاملا باز است و هم از نظر جسمی احساس سلامت خواهید داشت. این فرصت بسیار خوبی برای سروسامان دادن به افکارتان است. در گوشه‌ای آرام بنشینید و به سال گذشته فکر کنید. همه رویدادهای مهم را فارغ از بد یا خوب بودن بنویسید. در نتیجه این کار می‌توانید ایرادهای کار خود را پیدا کنید و در برنامه‌ریزی سال جدید، آنها را دیگر تکرار نکنید. امروز برای مسائل مالی هم حتما باید برنامه‌ریزی داشته باشید. می‌توانید از نرم‌افزارهای حسابداری استفاده کنید تا خرج و هزینه‌هایتان مشخص باشند.

فال روزانه متولدین شهریور

مروز بهرام یعنی سیاره بخت شما به بالاترین نقطه رسیده است، در حالیکه ژوپیتر مهربان هر موضوع کوچک و بی‌اهمیت را تبدیل به مقوله‌ای بزرگ و قابل بحث می‌کند. این یک جنگ برای طبیعی نگه داشتن مسائل است. شما حتی می‌توانید راحت ترین شغل‌ها را تبدیل به کاری پیچیده با مسئولیت‌های تخصصی کنید که یک تیم حرفه‌ای باید از پس مدیریت کردن آنها بربیایند. اما باید رفتار و کارهایتان متعادل و منطقی باشد، پس باید کنترل برنامه‌های روزانه‌تان در دست خودتان باشد.

فال روزانه متولدین مهر

امروز دوست دارید غذاهای متنوع و عجیب را امتحان کنید. نه تنها خودتان به مسائل عجیب علاقه و توجه نشان می‌دهید، کائنات نیز رویدادهای غیرمعمول برایتان تعیین کرده است که البته همه آنها جالب و هیجان‌انگیز هستند. یک کار جالب انجام دهید، یک کتاب را به صورت تصادفی از کتابخانه بردارید، یک صفحه از آن را باز کنید و نوشته‌ها را بخوانید. در میان جملات شاید نشانه‌ها یا ایده‌های جالبی کشف کنید که می‌تواند راهنمای امروز شما باشد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز رابطه‌های شما کمی آشفتگی و شتاب دارند. اما بیشتر آن به دلیل ذهن و افکار شما است. بهترین کار این است که از دیگران کمک بگیرید. یک دوست یا فردی که اعتماد کامل به او دارید را پیدا کنید و در مورد هیجانات و افکار خود برایش بگویید. امروز خیلی دوست دارید در مورد مسائل مهم و ارزشمند با دیگران حرف بزنید و مکالمه‌های ساده و روزمره چندان برایتان خوشایند نیست. با عشقتان می‌توانید این مکالمه‌ها را داشته باشید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز خوشبختانه نیمه پر لیوان را می‌بینید و از فاز بدبینی و منفی‌نگری خارج خواهید شد، اما از نظر روحی کمی بی‌حوصله و عصبی هستید و ممکن است سریع عصبانی شوید. روی رفتارهایتان کنترل داشته باشید تا وجهه اجتماعی شما خراب نشود. امروز هیچ تصمیم مهمی نگیرید. حالت روحی شما به گونه‌ای نیست که بتوانید برای آینده تصمیمات درست و منطقی اتخاذ کنید. حواستان به عشقتان باشد تا به او بی‌احترامی نکنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز بسیار تمایل دارید تا همه مسائل زندگی را سروسامان بدهید. از تغییر در دکوراسیون گرفته تا کارهای عادی زندگی، امروز تغییرات اساسی در زندگی ایجاد  خواهید کرد. البته به این توجه داشته باشید که خواسته‌های درونی شما با رویدادهای واقعی در جنگ و تضاد خواهد بود. با ایجاد تغییر، به طور کلی روند زندگی شما در مسیر تازه‌ای قرار خواهد گرفت و پیشرفت‌های بیشتری را شاهد خواهید بود.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز باید بیشتر از همیشه مراقب خود و سلامت خود باشید. به طور مثال، کفش‌هایی که پایتان را می‌زند کنار بگذارید، بیشتر بخوابید، نوشیدنی‌های سالم بنوشید و به غذای روزانه خود خوراکی‌های گیاهی و میوه بیشتری اضافه کنید. برای اینکه ذهن سالم و روحیه خوبی داشته باشید، باید جسمتان سالم باشد. وقتی بدن در وضعیت خوبی باشد، مغز بهتر کار می‌کند و زندگی شادتر و مثبت‌تری خواهید داشت.

فال روزانه متولدین اسفند

وقتی همانند یک کودک با خودتان صادق باشید، همه چیز خوب خواهد شد. منظور این است که به ناخودآگاه خود اجازه حرف زدن بدهید. بگذارید خواسته‌های درونی شما بیرون بیایند و به دنبال چیزهایی باشید که قلبتان می‌خواهد. وقتی با خود خلوت کنید، مسائل تازه‌ای کشف خواهید کرد که شاید تاکنون از آنها بی‌خبر بوده‌اید. زندگی بسیار زیباتر از آن چیزی است که در حال حاضر تصور می‌کنید. فقط کافی است که اراده کنید تا افکار و مسائل منفی‌ را از زندگی و ذهن خود حذف کنید. نخستین قدم، حذف افراد و دوستانی است که زندگی را برایتان تلخ کرده‌اند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*