فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز رویاپردازتر از همیشه خواهید بود. شاید به این واسطه برنامه های خرید یا سفر خود را کنسل کنید و دوست داشته باشید در خانه تنها بمانید. یا اینکه استخر بروید و در آرامش آن از روز خود استفاده کنید. البته عشقتان از شما می خواهد بیرون یا مهمانی دوستان بروید و در جمع های شاد حضور داشته باشید. باید امروز بی خیال احساسات شخصی باشید و بیشتر به عشقتان و خواسته های او توجه داشته باشید. اگر دوست دارید بدانید رابطه عاشقانه شما در چه مرحله ای قرار دارد، برای پاسخ باید به احساسات مخفی و درونی خود رجوع کنید. شاید با همدیگر بحث و مشاجره هایی داشته باشید و امروز هم همچنان ادامه داشته باشد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

دنیا را برای خود ذخیره کنید. امروز از ابتدای صبح دوست دارید با همه دنیا دوست باشید و در میان جمع حضور داشته باشید. در گروه های خیریه یا هنری عضو شوید یا به همایش های مربوط به شغلتان بروید. ساعاتی از روز را هم به خودتان اختصاص دهید تا کمی تنها باشید. رو به روی احساسات خود بنشینید و با هم در مورد خواسته ها و نیازهایتان حرف بزنید. در این گفت و گو با خود می توانید ریشه برخی حس های منفی را بیابید. اما بعدازظهر دوباره به جمع دوستان بازگردید و با آنها لحظه های شادی را تجربه کنید. ارتباط با دوستان روحیه شما را هم بهتر می کند و می توانید در ارتباط عاشقانه خود رابطه بهتری داشته باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

شخصیت درونی شما امروز بیشتر روی شواهد استوار است و برای هر حرف و رویدادی دنبال مدرک و سند می گردد. از طرفی هم اشتیاق فراوانی برای کار و ایده پردازی دارید اما کائنات موانعی پیش پای شما قرار می دهد که همه برنامه های ذهنی شما به هم می ریزد. این مساله کمی ناامیدکننده است. اما سعی کنید با ورزش یا حضور در مکان های عمومی، از بار این ناراحتی یا ناامیدی بکاهید. برای مجردها امروز بسیار عالی است زیرا می توانند با افراد جدیدی آشنا شوند. قدرت سخنگویی شما زیاد است و به اندازه کافی اجتماعی و پراشتیاق هستید که بتوانید نظر افراد موردنظرتان را به خود جلب کنید. خود را در میان جمعیت غرق کنید و دنبال فرد موردنظرتان بگردید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز شانس با شما یار است. مخصوصا در زمینه مالی بسیار موفق خواهید بود و پول خوبی به دست شما خواهد رسید یا حقوقتان افزایش پیدا خواهد کرد. البته این را هم بدانید که اینها در نتیجه سخت کوشی های شما بوده است. پس این فرصت نباید شما را از مسیر تلاش و خلاقیت دور کند. همیشه چشم اندازهای بلند در زندگی برای خود تعریف کنید. امروز در خلال کارها کمی استراحت کنید تا ایده های بهتری به ذهنتان برسد. بعدازظهر را هم با عشقتان قرار بگذارید تا با هم در مورد آینده صحبت های جدی تر داشته باشید. برنامه های خود را بگویید و بشنوید و با همفکری، مسیری متفاوت برای آینده تعیین کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

بهتر است امروز اصلا شبیه خودتان نباشید. کارهایتان را به روشی متفاوت از همیشه انجام دهید. هر چه تغییرات بیشتر باشند حالتان هم بهتر خواهد بود و می توانید نقشه های بهتری هم برای آینده بکشید. اگر دوست دارید به دیگران کمک کنید، امروز زمان مناسبی است. برای عشقتان هم بهتر است مرز و محدوده تعیین کنید. نگران حل مشکلات نباشید. هر چه بیشتر خودتان باشید و اعتماد به نفس داشته باشید، بیشتر مورد توجه اطرافیان خواهید بود. این مساله در رابطه عاطفیتان هم مصداق دارد. اگر حوصله رمانس ندارید، با دوستانتان قرار بگذارید و تفریحات مورد علاقه خود را انجام دهید. اما عشقتان را هم راضی نگه دارید.

فال روزانه متولدین شهریور

یک روز عالی در انتظار شما است. حس خوش بینی و مثبت نگری شما افزایش می یابد و این کمک می کند تا در مسایل کاری پیشرفت خوبی برای خود رقم بزنید. از امروز تا ماه های آینده، رابطه شما با دوستان و خانواده بسیار زیاد خواهد بود. در اثر تغییراتی که در افکار خود به وجود می آورید، خانواده و دوستان در اولویت همه مسایل قرار می گیرند. امروز در خانه خود تغییر دکوراسیون بدهید. فضا را به طور کامل از حالت همیشگی خارج کنید تا وارد مرحله تازه ای از زندگی بشوید. فضای خانه را رمانتیک تر کنید تا حرارت عشقتان نیز بیشتر شود. با شریک عاطفی خود در مورد خواسته هایی که موجب خوشحالی هر دو نفر می شوند بیشتر حرف بزنید. این را بدانید که کار، فراز و فرود بسیاری دارد اما خانواده همیشه هست و باید به آنها توجه کرد و در کنار آنها همه لذت های دنیا را تجربه کرد. احساسات عاشقانه شما نیز افزایش می یابد و با اشتیاق و هیجان بسیار می توانید در کنار شریک عاطفی خود، روز بسیار خوبی را برای خود رقم بزنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز حس همکاری بسیار زیادی دارید. می توانید به خوبی دیگران را مدیریت کنید و پروژه ها را به مراحل بالاتر برسانید. با همکاری دیگران خیلی سریع تر به نتایج خوبی می رسید. از همه دعوت کنید تا مشارکت کنند. برایشان تعیین نکلیف کنید و مطمئن باشید کسی مخالفت نمی کند. در رابطه عاشقانه خود نیز به شریکتان کمک می کنید و به او همفکری های لازم را می دهید. این مساله موجب تعجب و خوشحالی او می شود. فکر باز و انرژی خوبی برای انجام هر کاری دارید. اگر مجرد هستید در میان آدم های جدید با فرد مناسبی ملاقات خواهید کرد.

فال روزانه متولدین آبان

آیا ایده های میلیون دلاری در سر دارید؟ امروز هوش و ذکاوت شما در زمینه مالی زیاد می شود. دایم دفترچه یادداشت در دستتان باشد و هر فکری به ذهنتان رسید را سریع یادداشت کنید. افکار خلاقانه خود را یک جا جمع کنید و سر فرصت به آنها سروسامان دهید. امروز ارتباط های گروهی شما نیز زیاد می شوند. شاید در مراسم منطقه ای یا محله ای شرکت کنید و در آنجا با افراد مهمی آشنا شوید. ارتباط  و فناوری در یافتن ذوستان بیشتر به شما کمک می کنند. با واسطه وسایل ااکترونیک یا دنیای مجازی می توانید با افراد تازه ای آشنا شوید. از میان آنها فردی که برایتان مناسب تر است را انتخاب و ارتباط خود را با او بیشتر کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز زمان تغییر و یک انقلاب اساسی است. به فرصت های کاری جدید فکر کنید یا حتی به تغییر محل زندگی. شغل خود را به سمتی پیش ببرید که حس بهتری داشته باشید تا بتوانید از همه خلاقیت و استعداد خود در آن زمینه بهره بگیرید. از مشکلات و موانع کوچک نهراسید. اعتماد به نفس خود را در همه حال حفظ کنید. با واقع گرا بودن می توانید اهداف بزرگی برای خود تعیین و در مسیر تحقق آنها موفق شوید. در مسایل عاشقانه دچار ناامیدی شده اید؟ به جای اینکه زانوی غم بغل کنید، به دنبال راهی باشید که از این فاز بیرون بیایید. با هم به مکان های عمومی همچون مراکز خرید بروید و با توجه به بودجه تان خرید کنید و از این کار لذت ببرید.

فال روزانه متولدین دی

من، من، من! امروز فقط خودتان را قبول دارید و می خواهید حرف های خود را به کرسی بنشانید. اما این مساله در کار چندان خوب نیست و با دیگران همفکری و همکاری داشته باشید. بعدازظهر را هم روی مسایل مالی متمرکز شوید. وسایلی که برای خانه نیاز دارید را بخرید. البته همیشه کیفیت را بر قیمت ترجیح دهید تا ضرر نکنید. امروز باید به نیمه دیگر خود توجه ویژه ای داشته باشید. در این مدت به دلیل مسایل کاری از هم دور شده بودید و باید این غیبت را جبران کنید. راهکار آن هم درک دوطرفه است تا بتوانید موجبات خوشحالی بیشتر او را فراهم کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

از طریق فناوری و اینترنت می توانید بسیاری از کارهای عقب افتاده خود را انجام دهید. اگر بلاگ دارید، امروز آن را آپدیت کنید. اگر کارتان در حوزه تبلیغات است، امروز توان ارتباطی بسیار خوبی دارید و کلامتان اطرافیان را جذب می کند. همین کمک می کند تا در کارتان پیشرفت تصاعدی را احساس کنید. این را بدانید که یکی از کلیدهای موفقیت، داشتن رزومه و پروفایل عالی و هوشمندانه است. به طور کلی، امروز اینترنت نقش مهمی در زندگی شما دارد. دوستان را دور هم جمع کنید و با هم شاد باشید. اگر مجرد هستید، فرد مورد علاقه تان را نیز دعوت کنید تا مقدمه ای شود برای ارتباط های طولانی تر.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز این فرصت را دارید تا ابر ناراحتی را کنار بزنید. با خودتان خلوت کنید. کمی استراحت کنید. دوش آب گرم بگیرید و سپس با روحیه بهتر با دوستان خود قرار بگذارید و شاد باشید. مسایل مالی را با کمک افراد باتجربه می توانید حل و فصل کنید. اگر در فکر آغاز کار جدید هستید، این فرصت را دارید تا امروز برای آن برنامه ریزی کنید. توقعات خود را بیشتر کنید و برای آرزوهایتان مسیر بکشید. در ارتباط های عاطفی هم خودتان باشید. لازم نیست برای جا شدن در دل دیگران تلاش کنید. رفتار شما به اندازه کافی خوب هست تا افراد مناسب روحیه تان جذبتان شوند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام