فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز به احساسات عمیق خود توجه بیشتری نشان دهید. به‌ویژه احساساتی که حتی از خودتان هم مخفی کرده‌اید. چیدمان ستاره‌ها امروز به گونه‌ای است که همه افکار قدیمی شما رو می‌آیند و یاد  چیزهایی خواهید افتاد که مدت‌های طولانی است فراموش کرده‌اید. به‌طور مثال، مشکلاتی که در دوران کودکی داشته‌اید، یا غم از دست دادن عزیزان و… برای اینکه این افکار ادامه پیدا نکند، با یک مشاور صحبت کنید. حتی خودتان هم می‌توانید از عهده آنها بربیایید. فقط کافیست در دام این افکار گرفتار نشوید و با بخشش و حل و فصل آنها، این موضوعات را از ذهنتان بیرون کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بهتر است لپ‌تاپ و موبایل را کنار بگذارید تا عصبی یا خشمگین نشوید. احتمالا امروز در ارتباطات خود چندان موفق نیستید زیرا احساسات منفی شما بیشتر از مثبت‌ها است. اما باید مراقب کارهایی که انجام می‌دهید باشید. باید مراقب حرف‌هایتان باشید. به‌طور مثال، از روی عصبانیت برای کسی که ناراحتتان کرده پیام نفرستید یا تماسی با او نداشته باشید. بهتر است وقتی عصبانی می‌شوید، در خلوت تنهایی خود بمانید و در مورد احساساتتان با هیچ کس حرف نزنید. مطمئن باشید پس از چند ساعت یادتان خواهد رفت.

فال روزانه متولدین خرداد

سلام سرزمین رؤیایی! امروز همه غبارهای تیره از چهره رؤیاهای شما کنار می‌روند و می‌توانید خیلی واضح با همه چیز روبه‌رو شوید. جذابیت ماجرا اینجا است که این تخیلات شکل واقعی به خود می‌گیرند و می‌توانید در دنیای واقعی از داشتن آنها لذت ببرید. اگر نویسنده یا هنرمند هستید، این قوه تخیل بزرگی که امروز دارید باعث خلق آثار جالب می‌شود. سعی کنید به همه افکار خود شکل واقعیت ببخشید.

فال روزانه متولدین تیر

فرصت بسیار خوبی برای هیجان و خیال‌پردازی است. خیالات شما همانند پرنده‌ای آزاد، در آسمان فکرتان پرواز می‌کنند و می‌توانید بسیاری از مهارت‌های خود را کشف کنید. این را بدانید وقتی به کاری علاقه داشته باشید، خیلی خوب از عهده انجام آن برخواهید آمد. امروز با دوستان قدیم خود تماس بگیرید و از احوالات آنها جویا شوید. برای کارهایتان نیز می‌توانید از دوستان و افراد قابل اعتماد کمک و مشورت فکری بگیرید. هیچ کاری به اندازه تحقیق و پیدا کردن راه‌های جدید امروز به شما لذت نمی‌دهد. عشقتان نیز در کنارتان است و حتی از ایده‌های مالی او نیز می‌توانید بهره‌مند شوید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز  سعی کنید ارتباط بیشتری با «من» درونی خود داشته باشید. خواسته‌های واقعی خود را کشف کنید. این کمک می‌کند تا روحیه بهتری داشته باشید. امروز احتمالا علاقه شما به مسائل متافیزیک یا نجوم  زیاد خواهد شد. به جای اینکه در مورد مسائل منفی فکر کنید و ذهن خود را درگیر این‌گونه مسائل کنید، بهتر است ناراحتی‌ها را دور بریزید و باخود بگویید: بی‌خیال همه ناراحتی‌ها!

فال روزانه متولدین شهریور

امروز آغاز یک دوره جادویی و عالی برای شما است. از امروز یک دوره بسیار شاد برای شما آغاز می‌شود و مطمئن باشید در ماه آینده، با فرد جدیدی ملاقات خواهید کرد که نیمه گمشده شما است. یا اگر متأهل هستید، به احتمال زیاد شریک کاری بسیار خوبی پیدا خواهید کرد که زندگی شما را روی غلتک می‌اندازد. سالی که در پیش دارید از معدود زمان‌هایی است که همه چیز عالی و بی‌نقص پیش می‌رود و شما تجربه‌های  شگفت‌انگیزی خواهید داشت.

فال روزانه متولدین مهر

ماه جدید هیجان انگیز در هفتمین خانه از “شرکاء” شما قرار گرفته است؛ نشان می‌دهد که شما باید در رابطه کنونی خود تغییر ایجاد کنید یا اینکه رابطه جدیدی را آغاز کنید. همچنین اتصال خورشید و ماه که با سیاره حاکم شما ونوس در یک خط قرار گرفته‌اند، خشنودی و شادی را به این مدار ارتباطی می‌آورد. شاید اکنون زمان آن باشد که از سرمایه‌گذاری قبلی خود، چه مالی و چه احساسی سود ببرید؛ به این فکر نکنید که دلایلی وجود دارند که نشان می‌دهند نباید کاری را انجام دهید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز همه چیز جالب و سریع پیش می‌رود، مثلا اگر با کسی آشنا شده‌اید، امروز متوجه می‌شوید روند  صمیمیت شما چقدر زود جلو می‌رود و این مسأله شادی زیادی به شما می‌بخشد. از نظر احساسی خیلی دوست دارید با اطرفیان و عزیزان خود رابطه صمیمی‌تری داشته باشید. بیشتر وقت خود را با کسی که از نظر روحی و فکری حس بهتری به شما می‌دهد، سپری کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز بیش از همیشه فکر می‌کنید و همه جزئیات مسائل و رویدادها را زیر ذره‌بین می‌برید. از طرفی هم خیلی دوست دارید حرف بزنید و در ارتباط‌های خود بیشتر از بقیه صحبت خواهید کرد. بهتر است در میان این همه شلوغی و افکار متعدد، وقتی را به استراحت و سکوت نیز اختصاص دهید. یوگا یا پیاده‌روی‌های کوتاه برای بهبود روحیه‌تان مناسب هستند، حتی مطالعه نیز می‌تواند به آرامش بیشتر شما کمک کند. با عشقتان لحظه‌های شادی را رقم بزنید تا در کنار او آرامش دنیا را حس کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز در هر مسأله‌ای که خوب پیش نرود سریع دیگران را مقصر قلمداد خواهید کرد و خیلی راحت دیگران را قضاوت می‌کنید. اما به یاد داشته باشید این رفتار می‌تواند محبوبیت شما در میان دوستان یا خانواده را خدشه‌دار کند. روی احساسات هیجانی خود کنترل داشته باشید. اگر کسی شما را واقعا می‌رنجاند، با سیاست و کنترل روی رفتارهای خود، با او حرف بزنید. به تک‌تک واژه‌هایی که استفاده می‌کنید، فکر کنید. اگر حوصله رابطه عاشقانه ندارید، به شریک عاطفی خود بگویید تا از دست شما دلگیر و دلخور نشود.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شما عضوی از مهمانی نیستید، بلکه خودتان صاحب آن هستید. امروز حس‌های بسیار خوبی دارید. رفتارهایتان بسیار دوستانه است و خیلی خوب می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. سر شما پر از ایده‌های نو است. امروز این فرصت را دارید تا یک خاطره ماندگار در زندگی خود ثبت کنید. البته در هیچ کاری زیاده‌روی نکنید و فقط از هیجانات مثبت لذت ببرید.

فال روزانه متولدین اسفند

بخشی از زمان امروز خود را به خلاقیت و انجام کارهای مفید سپری کنید. هنر و سرگرمی همیشه موجب تزریق انرژی به شما بوده‌اند، پس از آنها برای بهبود شرایط روحی و جسمی خود کمک بگیرید. امروز احتمالا با دوستان قدیم خود تماس برقرار  کنید و با آنها قرار ملاقات بگذارید. این دیدار حس بسیار خوبی به شما می‌دهد زیرا خاطره‌های خوب گذشته را با هم مرور خواهید کرد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*