فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز باید بیشتر واقع گرا باشید. رویاهای خود را یادداشت کنید و ببینید کدامیک به درد اجرایی شدن می خورند. دوست دارید همه فکرهایتان واقعی شوند اما این امکان ندارد. نگذارید تردیدها شما را از پای درآورد. به کار و تلاش بیشتر فکر کنید. ایمان خود را از دست ندهید و همچنان سرسختانه به سوی آینده پیش بروید. در ارتباط های خود روی مسایلی که ارزشی ندارند پافشاری نکنید. مغزتان را از حاشیه دور کنید تا الکی ذهنتان درگیر آنها نشود. در رابطه عاطفی، کنترل اوضاع را به دست بگیرید. سعی کنید شما سکان دار کشتی عشقتان باشید تا بتوانید موجب خوشحالی هر دو طرف بشوید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز نگاه خود را گسترده تر کنید. دنیا را با نگاه دیگری ببینید و با ارتباط های بیشتر، انرژی و سوخت بیشتری به خود برسانید. البته امروز باید مراقب خرج های خود هم باشید و زیاد پول هزینه نکنید. مهمانی رفتن یا در کنار دوستان بودن برایتان خوب است اما در صرف هزینه ها دقت بیشتری به خرج دهید. به برنامه های فکری خود سلام کنید. اگر با کسی در ارتباط نیستید، وقتش رسیده تا دوستان را دور هم جمع کنید و با هم شاد باشید. در میان غریبه هایی که در جمع حضور دارند می توانید با فرد مناسبی آشنا شوید که برایتان جذابیت بیشتری دارد. خجالت را کنار بگذارید و با او قرار ملاقات بگذارید تا شاید یک دوستی خوب آغاز شود. اگر در رابطه هستید نیز یک بعدازظهر عالی و هیجان انگیز برای خود و عشقتان ترتیب دهید.

فال روزانه متولدین خرداد

در افکار درونی خود غرق شوید. با خودتان گفت و گو کنید. سعی کنید نیازهای واقعی خود را بیابید. احساسات منفی را دور بریزید  و اجازه ندهید شما را به دام خود اسیر کنند. اگر بعدازظهر با دوستان بیرون رفتید این را بدانید که شاید خیلی سرحال نباشید. سعی کنید در طول ساعات کاری فکرتان را فقط روی کار متمرکز کنید. استراتژی های لازم برای کار را در ذهنتان مرور کنید. برای ادامه این هفته خود برنامه ریزی های دقیق داشته باشید. در ضمن، در واقعیت زندگی کردن را نیز در دستور کار قرار دهید. در رابطه عاطفی می توانید فرد مورد علاقه تان را به روشی که برای هر دویتان بهتر است هدایت کنید و سکان کشتی رابطه تان را به دست بگیرید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز نسبت به برخی افراد در زندگی خود حس های دمدمی دارید و دایم احساساتتان نسبت به آنها در حال تغییر است. اما این مساله خیلی روی روابط شما تاثیر منفی ندارد. بهتر است به جای این مسایل، ذهن خود را روی مسایل کاری متمرکز کنید. تنبلی ها و رویاپردازی ها را کنار بگذارید و همه وظایف عقب افتاده را به انجام برسانید. شاید نتوانید به نتیجه صددرصد دلخواه برسید اما مهم این است که تلاشتان را کرده اید. فرصتی را هم برای شفاف سازی نیازهای درونی به خود بدهید. در مورد رویاهای خود با عشقتان حرف بزنید و بگویید چه چیزهایی در سر دارید. او می تواند با مشورت های خوب به شما کمک کند تا برای تحقق آنها مسیر بهتری بیابید.

فال روزانه متولدین مرداد

بعد از ما این جمله را تکرار کنید: «من یک شیرم، صدای نعره مرا می شنوید!» این یعنی شما هر کاری دلتان بخواهد می توانید انجام دهید. یعنی باید خود را رها  کنید و از هر نوع قید و بندی فارغ باشید. البته شاید در محل کار پاسخ دادن به سوال های مدیر در مورد کارهایتان کمی دشوار باشد. اما هارمونی و سازگاری شما با محیط امروز بالا است و به خوبی از عهده آن بر خواهید آمد. لازم نیست خودتان را ثابت کنید فقط با قدرت خود به همه نشان دهید انسان توانایی هستید. در مسایل احساسی هم می توانید از عشقتان کمک بگیرید تا برنامه های هیجان انگیزتری را وارد رابطه تان کند.

فال روزانه متولدین شهریور

گاهی حرف هایی بیان می کنید که اصلا لزومی به بیان آنها نیست. سعی کنید فقط مسایلی که باید را بیان کنید و آنها را هم شفاف سازی کنید. به این توجه داشته باشید که در محل کار باید حرف هایتان را طوری مطرح کنید که بیشترین تاثیر را داشته باشد. نمی توانید از تضاد و اختلاف نظر فرار کنید. پس رفتارها و گفتارهای خود را مدیریت کنید و بدون فکر اصلا حرف نزنید. خوشبختانه در مسایل عاطفی مثبت نگری خوبی دارید و خوش بینی شما بر بدبینی هایتان می چربد. از این فرصت برای عشق ورزی بیشتر و بهبود اوضاع زندگی استفاده کنید.

فال روزانه متولدین مهر

چشم و گوش خود را باز کنید. امروز کائنات بهترین ها را برای شما خواسته است. از امروز تا یک ماه آینده شادی و موفقیت های بسیاری را تجربه خواهید کرد. امروز نیز روز بسیار خوبی در پیش دارید. همه چیز بسیار عالی به نظر می رسد و واقعا هم خوب است. در خانه با اعضای خانواده رابطه بهتری پیدا خواهید کرد و آنها همه جانبه به شما کمک می کنند. حتی در محل کار همکاران در انجام پروژه های کاری به شما کمک می رسانند. همه این مسایل موجب شادی و آسایش شما می شوند. در مورد مسایل عاطفی نیز این شهامت را پیدا می کنید تا مشکلات خود با شریک عاطفی تان را برطرف کنید. خوش بینی هایی که امروز دارید به شما کمک می کند تا در رابطه عاطفی خود نیز شادی زیادی را تجربه کنید. اگر مجرد هستید، در جمع دوستان حاضر شوید تا با فرد مورد علاقه خود آشنا شوید.

فال روزانه متولدین آبان

وقت استراحت است. نگرانی های مالی را کنار بگذارید. کائنات یک روز بسیار عالی برایتان در نظر گرفته است. همه مسایل، عالی و به نفع شما پیش خواهند رفت. برای اینکه از وسوسه فکرهای ناراحت کننده بیرون بیایید باید با دوستان برنامه بگذارید و بیرون بروید. در رابطه عاطفی خود حس نزدیکی و صمیمیت بیشتری با فرد دلخواهتان خواهید داشت. این دوستی ها و انرژی های خوب به قدری زیاد هستند که شاید حتی با او در مورد ازدواج صحبت کنید و به نتایج بسیار خوبی هم دست پیدا کنید. اگر مجرد هم هستید، یک رابطه جدید را آغاز خواهید کرد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز باید برای همه بخش های زندگی خود برنامه ریزی داشته باشید. کارهای مهم را در اولویت قرار دهید. به مسایل مالی توجه بیشتر نشان دهید. اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید، باید ابتدا بودجه خود را برآورد و سپس به نتایج این کار خوب فکر کنید. شاید حتی یک تغییر کوچک در کار هم بتواند درآمد شما را افزایش دهد. فرصت های کوچک را نادیده نگیرید. امروز تلاش و سختکوشی شما زیاد است. باید بتوانید میان کار و زندگی فردی تعادل برقرار کنید. زمان خود را مدیریت کنید تا برای بودن در کنار عشق و خانواده خود هم فرصت کافی داشته باشید. اگر مجرد هستید، با فرد موردنظرتان قرار بگذارید و با هم حرف بزنید تا شناخت بیشتری نسبت به هم پیدا کنید. اما برای هیچ تصمیمی، اقدام و عجله نکنید.

فال روزانه متولدین دی

برای تغییرات بزرگ آماده شوید. لیستی از خواسته های خود را بنویسید و برای اجرایی کردن آنها برنامه ریزی کنید. هیجان و شادی برایتان مفید است. سخت کوشی های خود را بیشتر کنید و محیط کار را برای خود به محلی تبدیل کنید که سرشار از خوشحالی است. باید تغییرات اساسی در زندگی و فکر خود ایجاد کنید. حتی در باشگاه ثبت نام کنید تا بتوانید سلامت جسم خود را نیز تضمین کنید. امروز کمی احساساتی هستید و ممکن است هر حرفی عشقتان بزند به شما بربخورد و به خود بگیرید. اما فقط خودتان را اذیت می کنید. این ها مواردی هستند که شما فقط حساس شده اید و در واقعیت هیچ نوع بی مهری ای وجود ندارد.

فال روزانه متولدین بهمن

از صبح که بیدار می شوید، حجم بزرگی از کار بر سرتان ریخته است. استرس نداشته باشید و با زمان بندی، همه آنها را تا عصر تمام کنید. پس از آن نیز به خانه بروید و در کنار اعضای خانواده، یک شب عالی و سرشار از انرزی را تجربه کنید. باید مراقب احساسات خود باشید. شاید فشار کاری ابتدای صبح کمی عصبی تان کند اما باید آنها را کنترل کنید. هر حرفی را به زبان نیاورید. در مقابل عشقتان فقط لبخند بزنید و بگذارید عشق او موجب آرامش روح شما نیز بشود. هر چه به ساعات پایانی شب نزدیک شوید، احساسات مثبت بیشتری خواهید داشت.

فال روزانه متولدین اسفند

لازم نیست رئیس بازی در بیاورید. همین که دوستی ها و ارتباط های خود را بهتر کنید کافی است تا دیگران به سوی شما جلب شوند و خواسته هایتان را اجرا کنند. برای هفته های آینده کاری خود برنامه دقیق تنظیم کنید و در میان آنها فاصله هایی هم برای استراحت بگذارید. عشقتان امروز می تواند پیشنهادهای کاری یا مالی خوبی داشته باشد. از کنار حرف های او ساده نگذرید. در مورد خودتان هم بدون نگرانی حرف بزنید و با صدای بلند، خواسته هایتان را مطرح کنید. مطمئن باشید مورد توجه قرار خواهند گرفت.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام