فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز حس های فلسفی شما زیاد  می شوند. زمان خوبی برای به اشتراک گذاشتن افکار درونی است. در مورد عقاید خود با اطرافیان حرف بزنید. شاید در جمع دوستان، جملاتی بشنوید که زندگی شما را تغییر دهند. شاید حتی خودتان پس از مطالعه و تحقیق به فکرهایی برسید که در فکر دیگران تغییر ایجاد کند. اگر احساس می کنید همه وقتتان به کار می گذرد، برای یک سفر برنامه ریزی کنید. یا آدم های جدیدی را وارد زندگی خود کنید. اگر فرد مورد علاقه تان در شهر/کشور دیگری است از طریق اسکایپ یا دیگر فناوری ها با او در تماس دایم باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

تلاش یا موفقیت؟ امروز این سوال برایتان پیش می آید که آیا فقط در حال تلاش کردن هستید یا واقعا در مسیر موفقیت قرار دارید؟ برای جواب باید واقع‌گرا باشید. روی مسایل حقیقی تمرکز بیشتری داشته باشید و سعی کنید از حواشی آزاردهنده دوری کنید. وظیفه شما برنامه ریزی و انجام کارها است. انرژی خود را برای این موارد خرج کنید و افکار منفی و محدودیت های بی ارزش را دور بریزید. فقط خودتان هستید که می توانید برای زندگی برنامه ریزی درست داشته باشید و مسایل عاشقانه را به سرانجام خوب برساند. اگر احساس می کنید رابطه ای که الان در آن هستید هیچ نتیجه ای ندارد، از تمام کردن آن نترسید. اگر هم دید خوب به آن دارید، پس از بهانه گیری های الکی دست بردارید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در محل کار کمی از دیگران دور شوید تا بتوانید بیشتر روی کارهای خود تمرکز کنید و آنها را به بهترین شکل پیش ببرید. اگر ارتباط های شما با نوعی تضاد رو به رو شده اند، به جای واکنش های منفی سعی کنید هماهنگی ها را بیشتر کنید تا این وضعیت در روزهای آینده دیگر ادامه نداشته باشد. شاید امروز هیچ کس به شما کمک نکند اما اهمیتی به این موضوع ندهید و بدانید خودتان به بهترین شکل از عهده آن برخواهید آمد.  در ۵ سال آینده کجای زندگی ایستاده اید؟ امروز به این مساله بپردازید و سعی کنید هماهنگی خود با دیگران، خانواده و کارها را بیشتر کنید. افکار منفی باید دور ریخته شوند تا آینده روشن تری برای خود ترسیم کنید. اگر دنبال عشق تازه می گردید، امروز مکان ها و تفریحات جدید را امتحان کنید.

فال روزانه متولدین تیر

در ابتدای صبح بی حال و کم حوصله هستید. اما سخت نگیرید چون بعدازظهر بهتر می شوید. از نظر حرفه ای دیدگاه های خود را در سبد فکری جمع کنید تا سر فرصت به تک تک آنها رسیدگی کنید. شاید مجبور شوید شب در خانه هم کار کنید. این مساله ناراحتتان نکند زیرا این فشار کاری موقتی است و زود خواهد گذشت. از نظر احساسی خود را مجهز کنید. دید فلسفی خود را توسعه دهید تا بتوانید شرایط مختلف را به درستی تحلیل و بررسی کنید. به عشقتان خوش بین تر باشید. در صورت نیاز، یک فاصله ای در میان خود ایجاد کنید تا حس های منفی از میان بروند.

فال روزانه متولدین مرداد

از جاذبه زیاد این فصل برای شادی و هیجان زیاد بهره بگیرید. امروز در هدیه دادن به دیگران هیچ محدودیتی برای خود قایل نیستید. اما باید مراقب حساب بانکی خود هم باشید. نمی توانید بدون حساب و کتاب خرج کنید. هیجانات کاری زیادی که دارید را روی پروژه در حال انجام بگذارید تا هر چه سریع تر تمام شود و بتوانید از نتیجه خوب آن به نفع خود بهره بگیرید. امروز حس خوش بینی زیادی به زندگی و عشق دارید. خودتان به صورت آگاهانه نیز می توانید آن را توسعه دهید. اگر مجرد هستید، از فرصت امروز برای قرار گذاشتن با دوستان جدید استفاده کنید و در میان آنها شادی زیادی را تجربه کنید. شاید در میان آنها فردی که مناسب شما باشد نیز حضور داشته باشد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز به هیچ عنوان برای به دست گرفتن سکان کشتی ای که در حال غرق شدن است، داوطلب نشوید. این جمله ما در هر دو زمینه کار و زندگی شخصی شما مصداق دارد. گروهی از آدم هایی که با مشکلات بسیاری رو به رو هستند، دنبال مدیر هستند تا کارهایشان را سامان دهد. اما این پروژه دردسرهای زیادی دارد و می تواند دشمنان زیادی برای شما ایجاد کند. اگر سرتان برای دردسر درد می کند، خودتان را در دام این بلا بیندازید. خوش بینی در رابطه ها به شما کمک می کند تا خیلی راحت رویاهای خود را برای عشقتان اعتراف کنید و حرف هایی را به او بگویید که به دیگران نمی گویید.

فال روزانه متولدین مهر

سلاح اختصاصی شما امروز، سیاستی است که در رفتار و گفتار خود دارید. توجه خود را روی کارهایی که انجام می دهید بگذارید. در معاشرت با آدم ها حتما به زبان بدن آنها توجه داشته باشید. از این مساله خیلی چیزها دستگیرتان خواهد شد. امروز کمی مرموز رفتار می کنید. خودتان را در هاله ای از ابهام قایم کرده اید تا هرکسی نتواند سر از کارتان در بیاورد. اما این رفتار را با عشقتان نداشته باشید. مسایل شما به هر دویتان مربوط است و باید تفاوتی میان او و دیگران قایل باشید. فقط مراقب باشید که شدت احساساتتان موجب نشود که توقعتان بالا برود و با عشقتان دچار بحث شوید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز تفکرات بسیار خوبی خواهید داشت. درهای موفقیت به روی شما باز شده اند. از این فرصت برای افزایش درآمد یا ارتقا موقعیت شغلی خود استفاده کنید. شما اصولا طالب هیجان زیاد در زندگی هستید و می توانید آن را در کار و حرفه خود نیز تجربه کنید. به طور مثال، کاری را آغاز کنید که سفر زیادی داشته باشد. یا حتی می توانید برای ادامه تحصیل به شهر یا کشور دیگری سفر کنید. تغییر کار به شما انرژی بیشتری هم می بخشد. در رابطه عاطفی خودتان را توصیف کنید. بگذارید طرف مقابل از همه افکار و احساسات شما آگاه شود. اگر مجرد هستید، بدون هراس سراغ فردی که دوستش دارید بروید و از او دعوت کنید تا با شما شام صرف کند. در این قرار دونفره از عمق علاقه خود حرف بزنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز هیجان و نترسی زیادی در وجود شما هست. دوست دارید به ناشناخته ها سفر کنید. سر از کارهای مختلف در بیاورید. حتی به زنده کردن نوستالژی ها هم تمایل بسیاری دارید. به همین واسطه حتی به سراغ انسان های جدید می روید تا با آنها رابطه اجتماعی و دوستانه برقرار کنید. امروز احتمالا با فردی قرار خواهید داشت که تا اندازه ای به شما استرس می دهد. اما کائنات کمک می کنند تا کاملا اعتماد به نفس داشته باشید و توانایی های خود را نشان دهید. فرصت آشنا شدن با فرد جدیدی که تفاوت بسیاری با شما دارد نیز زیاد است. حس خوش بینی شما کمک می کند تا در رابطه عاطفی خود بسیار موفق و شاد باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز خورشید بر آسمان زندگی شما می تابد. درک شما به قدری زیاد می شود که می توانید شناخت بسیار بهتری از خود داشته باشید. به این واسطه برای کارهای خود نیز می توانید برنامه ریزی مناسب تری داشته باشید. زیرا می دانید چه می خواهید و به کجا می خواهید بروید. همکاری های خود را بیشتر کنید و از کمک گرفتن از دیگران هراسی نداشته باشید. کارهای یک نفره نتیجه مثبتی ندارند و در کنار دیگران سریع تر می توانید اهداف خود را محقق کنید. در ارتباط عاطفی خود کمی ترس دارید که باید بر آن غلبه کنید. برای همه این موارد، استراحت و کمی ورزش لازم است.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز  تقریبا دو حالت روحی متفاوت دارید. انسان های درونی و بیرونی شما با هم خیلی فرق دارند. هر کدام ساز خود را می زنند. باید مراقب باشید در محیط کاری و تعاملات رسمی، احساسات قلبی خود را وارد نکنید. از هیچ چیز نباید بترسید و این را بدانید که ترس فقط موجب عقب ماندن شما می شود. با اعتماد به نفس به سوی خواسته های خود حرکت کنید. زبان شیرینی که دارید موجب می شود تا افراد بیشتری به شما جذب شوند. در مسایل عاطفی نیز اعتماد به نفس داشته باشید و در عین مهربانی، از موضع قدرت وارد شوید.

فال روزانه متولدین اسفند

همکاری و همفکری با اطرافیان لازمه موفقیت های امروز شما هستند. به توسعه ارتباط های خود فکر کنید. در نیمه اول روز باید کارها و مسوولیت های خود را به اتمام برسانید و در انتهای روز، با افرادی که حالتان را خوب می کنند قرار بگذارید و بیرون بروید. تفریح و هم صحبتی با دوستان یا اعضای خانواده انرژی های لازم برای برنامه ریزی های درست مالی را به شما می دهد. حتی می توانید با کمک آنها پول های خود را در جای درست سرمایه گذاری کنید. در مورد علاقه مندی های واقعی خود با عشقتان حرف بزنید.
برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام