فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز از خودتان زیاد سوال بپرسید. شاید پاسخ های عجیبی دریافت کنید. در میان این پرسش و پاسخ احتمالا با خواسته‌های واقعی و درونی خود مواجه خواهید شد که شاید تاکنون خودتان هم به آنها آگاه نبوده‌اید. همکاری و تکمیل کارها برای شما چه مفهومی دارد؟ چطور می‌توان شادی و هیجان زیاد را به زندگی خانوادگی وارد کرد؟ و سؤال‌هایی از این قبیل، روحیات واقعی شما را برای خودتان مشخص می‌کنند. به این که دیگران چه می‌خواهند و چگونه فکر می‌کنند اصلا فکر نکنید. همیشه به قلب خود ایمان داشته باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بالاخره به تعادلی که مدت‌ها به دنبال آن هستید، خواهید رسید. با قدرت فکری و روحی خوبی که دارید، برای خیلی از بخش‌های زندگی برنامه‌ریزی می‌کنید و این یعنی آغاز یک مرحله و روند تازه در زندگی! دقیقا همان چیزی که مدت‌ها است به دنبال آن هستید. امروز قدرت انقلاب داشته باشید. شاید تنها فرصت برای درهم شکستن روتین‌های زندگی، فقط امروز باشد. پس راحت از کنار آن رد نشوید تا زندگی شادتری را برای خود رقم بزنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز خوب است دکوراسیون خانه را عوض کنید یا تغییراتی در اتاق خود ایجاد کنید. این تغییرات نباید به خانه و وسایل آن محدود شود. در افکار خود نیز کنکاش کنید و منفی‌ها را دور بریزید. همه اضافات فکری را از ذهن خود بیرون کنید. امروز می‌توانید کلی ایده خلاقانه داشته باشید که فقط با مثبت‌اندیشی خودشان را نشان می‌دهند. در رابطه عاطفی هم امروز فرصت خوبی برای نزدیک شدن به عشقتان است.

فال روزانه متولدین تیر

خودتان این را خوب می‌دانید که نمی‌توانید برای همه دوستان خود آن طوری باشید که آنها می خواهند. همین مسأله در مورد دوستان نیز صدق می‌کند. همه آدم‌های اطراف شما زندگی شخصی خود را دارند و نمی‌توانند همه وقت و حواس خود را به شما بدهند. بهتر است از این فاز حساس بودن بیرون بیایید. بیشتر وقت خود را با عشقتان سپری کنید. هیچ لزومی ندارد امروز بر تعداد دوستان خود بیفزایید. درست برعکس، بیشتر روی کیفیت ارتباطات خود تمرکز کنید، نه کمیت آنها.

فال روزانه متولدین مرداد

دنبال کارهای مرموز نباشید. عادی و معمولی رفتار کنید. وظایف خود را به انجام برسانید و بدانید امروز کائنات یک روز معمولی اما خوب برای شما مهیا کرده است. می‌توانید وقت خود را در وب و مطالعه مقاله‌های موردعلاقه سپری کنید، یا دنبال راهی باشید که وضعیت کنونی شغل شما را بهبود ببخشد. از همه دقایق امروز لذت ببرید. به دنبال ثابت کردن خود به دیگران نباشید. این بدترین کاری است که با روح خود انجام می‌دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز خیلی مراقب خرج‌های خود باشید. این را بدانید که باید با توجه به بودجه خرج کرد و هر چه دلتان می‌خواهد را لازم نیست بخرید. همیشه بین چیزی که واقعا لازم دارید و چیزی که دوست دارید بخرید، فرق زیادی وجود دارد. زندگی لوکس و لباس‌های فاخر را همه دوست دارند اما باید به اندازه توان مالی خرج کنید تا با مشکل روبه‌رو نشوید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز بسیار مراقب حساب بانکی خود باشید. احتمال دارد خرج‌های اضافه داشته باشید. وسایلی که نیاز ندارید را از دستور خرید خود خارج کنید. اول پول‌هایتان را برآورد کنید و سپس برای خرید روانه شوید. خیلی دوست دارید دکوراسیون خانه را تغییر دهید و این مسأله می‌تواند هزینه‌های زیادی روی دست شما بگذارد. امروز واقع‌بین‌تر باشید. درست است که دنیای خیال دنیای بسیار زیبایی است اما نمی‌توان با آن زندگی کرد.

فال روزانه متولدین آبان

به یاد داشته باشید که میان اعتمادبه‌نفس و خودخواهی فاصله و تفاوت بسیاری وجود دارد. بهتر است به جای اینکه فقط روی خواسته‌های خود تأکید و توجه داشته باشید، به اطرافیان نیز بها دهید. به مسائل زندگی خوش‌بین‌تر باشید تا رابطه‌های اجتماعی و عاشقانه شما در جهت بهتری پیش بروند. این را بدانید که شما شایستگی بهترین‌ها را دارید اما نه به این قیمت که دیگران را آزار دهید یا در کار آنها خلل ایجاد کنید.

فال روزانه متولدین آذر

شور و هیجانات شما دقیقا چه هستند؟ دیگر باید از رؤیاپردازی دست بردارید و بر انجام کارها تمرکز کنید. راه خود را عوض کنید. برای رسیدن به اهدافتان مسیرهای تازه‌ای را امتحان کنید. مهم نیست رؤیاهای شما چقدر دور از دسترس به نظر می‌رسند، شما برای تحقق آنها برنامه‌ریزی کنید و از همین امروز هم شروع کنید. از دیگران کمک بگیرید یا در کلاس‌های آموزشی شرکت کنید. این را بدانید هر دقیقه‌ای که می‌گذرد هم می‌تواند برای شما دیر باشد.

فال روزانه متولدین دی

چه چیزی موجب سنگینی شما شده است؟ امروز باید بیشتر به منطق خود اهمیت دهید و بیشتر براساس آن رفتار کنید. خوشبختانه رابطه میان عقل و احساس شما زیاد است و می‌دانید در موقعیت‌های مختلف چه واکنش‌هایی نشان دهید. این فرصت بسیار خوبی برای بهبود رابطه‌ها است. با دوستان قدیمی خود تماس بگیرید و از احوال آنها جویا شوید. کمک گرفتن از اطرافیان و مشورت خواستن از آنها به شما کمک می‌کند تا وارد مسیر تازه‌ای از زندگی بشوید که بسیار برایتان مفید است.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز از همان ابتدا همه حواس خود را جمع کنید. همه فرصت‌هایی که برایتان پیش می‌آید را با چشمان باز ببینید و از آنها در جهت بهبود اوضاع زندگی شخصی بهره بگیرید. در جمع افرادی باشید که انرژی بسیار مثبت و روحیه شاد دارند. به این ترتیب، هر دو طرف به هم کمک خواهید کرد تا کارها به بهترین شکل پیش بروند. پیاده‌روی، یوگا و ورزش را نیز در دستور کار خود قرار دهید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز ساعاتی را به خود اختصاص دهید تا در روزهای پایانی سال، نگاه دقیق و درستی به زندگی خود داشته باشید. باید به گذشته‌ها فکر کنید و اشتباهات خود را بیرون بکشید. این هدف را برای خود بگذارید که قرار نیست دوباره اشتباه‌های قبل تکرار شوند. این هدف در همه بخش‌های زندگی، کار و مسائل مالی باید اجرا شود. برای سال آینده خود چشم‌انداز وسیعی تعیین کنید. براساس توان مالی، سرمایه‌گذاری کنید. از دیگران هم در این مسیر کمک و مشورت بگیرید. این را هم به یاد داشته باشید اگر به دیگران خوبی کنید از طرف آنها هم خوبی دریافت خواهید کرد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام