فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

شما بین دو احساس سردرگم شده‌اید، قلبتان به شما می‌گوید بله، این کار را انجام بده اما ذهن و منطقتان به شما می‌گوید نه، این کار را نباید انجام بدهید و شما را دچار یک سردرگمی‌ کرده‌اند. شما اگر تصمیمات و انتخاب‌های دیگری بگیرید و به ﺁنها نیز عمل کنید، هیچ اتفاق ناگواری برایتان رخ نمی‌دهد، بهتر است زندگی‌تان را از یکنواختی خارج سازید. گاهی کارهای هیجان‌انگیز انجام دهید تا روحیه‌تان عوض شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما این روزها احساس می‌کنید فاصله‌ای بین شما و کسی که او را دوست دارید افتاده است، به همین دلیل بسیار ناراحت هستید اما ناراحت و نگران نباشید. دلیل این فاصله‌ای که بین شما دو نفر به وجود آمده، به زودی مشخص خواهد شد. بهتر است این روزها تصمیمات مهم و خطیر را نگیرید، چون شما دارای قدرت فکری مناسبی در حال حاضر نیستید و ممکن است راهی که انتخاب می‌کنید اشتباه باشد. راه زندگی شما کمی باریک شده است و باید خیلی با احتیاط از پرتگاه‌ها عبور کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

زندگی امروز شما با دیروز یا چند هفته پیش کاملا فرق کرده است. رفتار‌ها و مشکلاتی را که مانند یک سد بزرگ در مقابل شما قد علم کرده بودند به راحتی و با آسودگی خیال بیشتری کنار می‌گذارید. صحبت‌ها یا رفتارهای مثبتی که از نزدیکانتان یا اعضای خانواده‌تان می‌بینید، باعث شده که شما با امید بیشتری بتوانید به قله موفقیت صعود کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز روزی همراه با رؤیاها و خاطرات فراموش‌شده است. ممکن است شما تجربیات تکراری‌‌ای داشته باشید که نتوانید به راحتی برای فرد دیگری توصیفشان کنید. سعی نکنید که همین الان تجربه‌های درونی‌تان را با افراد دیگر سهیم شوید. در حالیکه از تصاویر خیالی محو لذت می‌برید، تا جایی که لازم است با دیگران صحبت کنید. شما در روزهای بعد خواهید توانست بیشتر در موردشان صحبت کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز ممکن است از جانب یک دوست صمیمی یا عضوی از خانواده به سوی مسیر نادرستی هدایت شوید، زیرا آنها تصمیم دارند که با حرف‌هایشان شما را متقاعد کنند. البته آدمی نیستید که معمولا فریب دیگران را بخورد، اما اگر دیدید که دیگران هدایت امور را به دست گرفته‌اند بهتر است به آنها اطمینان کنید. با احتیاط جلو بروید، قبل از این که قولی بدهید همه چیز را به دقت بررسی کنید تا بعدا مجبور نشوید حرفتان را پس بگیرید. با شور و علاقه به پیش بروید تا در زمان مناسب درباره آینده تصمیم درستی بگیرید.

فال روزانه متولدین شهریور

بهتر است امروز دست از سرزنش کردن خودتان بردارید. شما معمولا دوست ندارید به کاری بپردازید که می‌دانید نتیجه خوبی ندارد. در این فکر نیز نیستید که کارهای کوچکی انجام دهید و نتیجه بزرگی بگیرید؛ لازم نیست واقعیت دقیقا آن چیزی باشد که شما تصور می‌کنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

هر چقدر امروز کسی با شما بهتر رفتار کند احساس ناامیدی و ناامنی شما هم بیشتر خواهد شد. اگر فکر می‌کنید دیگران در پیشرفت شما دخالت می‌کنند به غریزه‌تان اعتماد کنید. اما اکنون با یک دشمن فرضی جنگ نکنید؛ به حریف خیالی مشت زدن سیاست مؤثری نخواهد بود. قبل از اینکه حرکت بعدی را آغاز کنید، صبر کنید تا اطلاعاتتان کامل شود.

فال روزانه متولدین آبان

با وجود اینکه شما تلاش بسیاری می‌کنید تا باز هم روی وظایفتان تمرکز داشته باشید،‌ گیجی و حواس‌پرتی، شما را احاطه کرده و مانع حرکتتان شده است. در ظاهر، یک پیچ‌خوردگی کوچک غیرمنتظره است و به تعطیلات آخر هفته شما مربوط می‌شود که به شما اجازه می‌دهد تا زیر لایه سطحی لغزیده و معانی پنهان را کشف کنید. با این وجود، الان زمان این است که روی کارهای ساده و آشکار تمرکز کنید. امروز شما می‌توانید لحظات خوش را بوسیله توجه کردن به احساساتتان تجربه کنید؛ به جای اینکه تلاش کنید تا اسرار درونی و پنهان کائنات را کشف کنید.

فال روزانه متولدین آذر

برنامه نهایی را تنظیم کرده‌اید و اکنون تصمیم دارید که دست به کار شوید. اما ممکن است امروز همه چیز آن طور که برنامه‌ریزی کرده‌اید پیش نرود. به خاطر وقفه‌ای که در کارتان ایجاد شده ممکن است تصمیم بگیرید که خودتان را مشغول کارهای دیگری بکنید. قبل از این که برنامه‌ای تنظیم کنید و بعد ببینید شدنی نیست، بهتر است ابتدا مرزهای مشخصی برای خود تعیین کنید، به این ترتیب کمتر دچار اضطراب خواهید شد.

فال روزانه متولدین دی

شما در زندگی فردی مثبت‌بین هستید و به همین دلیل با تمام مشکلاتی که پیش می‌آید، به راحتی مقابله می‌کنید و هیچ اتفاقی هر چند خیلی بزرگ باشد، نمی‌تواند مانع شما شود. شما به تنهایی این احساس را در خود نگه نمی‌دارید، بلکه با صحبت‌ها و رفتارهای مثبتتان این موضوع را به دیگران نیز القا می‌کنید. به همین دلیل خداوند راه‌های سعادت و خوشبختی را بیش از پیش بر سر راه شما قرار می‌دهد. استدلال‌ها و آنالیزهایی که در رابطه با دیگران انجام می‌دهید یا حدس می‌زنید، به واقعیت می‌پیوندند اما توصیه می‌کنیم به انها زیاد اهمیت ندهید، زیرا باعث می‌شوند که شما رفتاری ناعادلانه داشته باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

شما این روزها احساس می‌کنید که زندگی‌تان یا فعالیت‌های اجتماعی‌تان به بن‌بست رسیده است، اما شما قدرت فوق‌العاده مثبتی برای حل مشکلات دارید و این صفت شما بزرگترین حسنی است که خداوند به شما عطا کرده است. شما تنها با مشخص کردن هدفتان به سادگی می‌توانید به ﺁینده‌ای بهتر برسید. استراتژی‌های سابقتان را پشت سر بگذارید، زیرا استراتژی‌های سابق در زندگی امروز شما جواب نمی‌دهد. صحبت‌های خود را به هر شخصی نگویید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما بیش از حد واقع‌بین هستید، بهتر است برای پیشبرد افکارتان گاهی ایده‌ﺁل‌گرا نیز باشید. شما اصلا به رؤیاهایتان اجازه نمی‌دهید که وارد ذهن شما شوند اما برای این که انگیزه‌ای برای پیشرفت مقاصدتان داشته باشید به رؤیاپردازی احتیاج پیدا می‌کنید. شما بیشتر به فکر امروزتان هستید، باید برای ﺁینده‌تان نیز برنامه‌ریزی داشته باشید. کیفیت را فدای کمیت در زندگی‌تان می‌کنید اما این روش درستی نیست.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام