خانه » سرگرمی » فال روزانه ۱۹ بهمن ۹۷

درباره نویسنده

پست مهمان

پست مهمان هفتستان، هم جاییست برای انتشار مطالب افرادی که عضو ثابت تیم ما نیستند و هم محلی برای انتشار محتوایی که دیگر رسانه‌ها (اینترنتی و چاپی) تولید کرده‌اند و کیفیت لازم را برای بازنشر دارند.
ما اگرچه ترجیحمان انتشار محتوای دست‌اول است اما فکر می‌کنیم گاه بازنشر یک مطلب خوب هم می‌تواند ارزشی برابر داشته باشد.
در انتشار مطالب وبسایت‌ها و نشریات چاپی ما هیچ‌وقت از ذکر منبع غافل نمی‌شویم و این کمترین کاری است که باید انجام دهیم.

دسته بندی مطالب

هفتستان در فضای مجازی

تقویم روز

۳۰ بهمن ۱۳۶۶
سالروز تولد:
ساعد سهیلی
بازیگر سینما

عکس روز

پرنده-2
واقعا کی بیشتر تعجب کرده…؟!!

ویدئو

تبلیغات

سرگرمی فال

فال روزانه ۱۹ بهمن ۹۷

فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

گاهی لازم است به مسایلی که دوست دارید رسیدگی کنید. باید زمانی را برای خود اختصاص دهید. بعدازظهر یک چرت حسابی بزنید و سرحال برای شام با دوستان بیرون بروید و از لحظه های خود استفاده کنید. حتی می توانید خیلی ساده یک دوش آب گرم بگیرید و برای قدم زدن بیرون بروید. مراقب خودتان باشید. انرژی های امروز، لحظه های نابی برای عشق و دوست داشتن برایتان مهیا کرده اند. اعتماد به نفس داشته باشید و به سراغ فردی بروید که مدت ها است به او علاقه دارید و محبت خود را برایش بگویید. از این نقطه می توانید با هم دوستی خوبی را آغاز کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز باید تا می توانید آب بنوشید. این برای حفظ سلامت بدنتان لازم است. امروز فیزیک بدن شما ضعیف می شود و باید با نوشیدن آب زیاد آن را متعادل نگهدارید. این ضعف جسمانی می تواند در روحیه شما هم تاثیر منفی بگذارد و باعث شود خیلی احساسی برخورد کنید. از افرادی که برایتان مشکل درست می کنند فاصله بگیرید. امروز بسیار تمایل دارید با فرد خاصی ارتباط برقرار کنید. سعی کنید با روش های مناسب حواس او را به خود جلب کنید و این کار را ادامه دهید تا سرانجام موفق شوید مستقیم با او حرف بزنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز به قدری حس ناامیدی و غم در وجودتان رشد می کند که دوست دارید از دوستان، فامیل یا حتی فرد مورد علاقه تان دوری کنید. امروز انرژی بسیاری دارید. اجازه ندهید این حس های منفی شما را از بهره گرفتن از این انرژی محروم کنند. ورزش، پیاده روی یا دویدن در پارک یا فضای سبز بهترین چاره است. با این کار، هم بیرون و در میان آدم ها هستید و هم استرس را از خود دور می کنید. امروز تصمیم گیری در مورد رابطه عاشقانه تان برایتان کمی دشوار می شود. اما با صادقانه حرف زدن با هم می توانید بسیاری از مشکلات را حل و شادی را دوباره به رابطه خود بازگردانید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز در اطراف خود شاهد رویدادهای جالبی خواهید بود. جذابیت آنها این است که مثل روح می مانند. وجود چیزهایی که نمی توان دید، لمس کرد یا شنید را نمی توان نادیده گرفت و گفت وجود ندارند. به همه موارد و مسایلی که در اطراف شما به وجود می آیند و حالت معنوی و غیرواقعی دارند احترام بگذارید و بدانید همه چیز در این جهان دلیل خاصی برای خود دارد. میان خود و شریک عاطفی تان شاهد بحث و مشاجره هایی خواهید بود. هر دو برای خود حق هایی قایل هستید که به واسطه آن دیگری را نادیده می گیرید. کمی فاصله و دوری می تواند به کاهش این تنش ها کمک کند.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز عشق و مسایل عاطفی مهم ترین بخش زندگی شما را تشکیل خواهند داد. به طوری که با عشق خود در یک جمع حضور دارید اما ترجیح می دهید آنجا را ترک کنید و با هم جایی بروید و تنها حرف بزنید. با هم در مورد احساسات، عواطف، علایق و خواسته های خود صحبت خواهید کرد. اگر مدت های طولانی است با هم نامزد هستید، شاید امروز در مورد ازدواج و تاریخ عروسی با هم به توافق برسید. نیروهای امروز به شما کمک می کنند تا خیلی راحت احساسات خود را بیان کنید. می توانید این کار را از طریق پیام یا ایمیل انجام دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ممکن است مهمان داشته باشید. فردی دوست داشتنی با یک بغل اطلاعات ارزشمند و جالب که همه زندگی شما را تغییر می دهد. این خبرها باعث تغییر شیوه زندگی شما می شوند. ممکن است امروز در جلسه هایی شرکت کنید که بحث اصلی آنها در مورد متافیزیک و روح و معنویات است. با مطالعه کتاب، مجله یا مقاله در اینترنت می توانید در این زمینه اطلاعات کامل تری دریافت کنید. امروز می توانید به معنای واقعی کلمه بدرخشید. انرژی های امروز باعث می شوند تا خوبی های شما بیشتر دیده شوند. از این فرصت برای بودن در کنار فرد مورد علاقه خود استفاده کنید.

فال روزانه متولدین مهر

رویاها و اهداف بلندمدت شما براساس خواسته شما پیش نمی روند و به جایی که می خواهید نمی رسند. اما می توانید اهداف کوتاه مدت زیادی ترتیب بدهید و با رسیدن به آنها شاد شوید و لذت ببرید. از این که به کارهایی که دوست ندارید نه بگویید، هراسی نداشته باشید. امروز فرصت بسیار خوبی برای نزدیک شدن به فرد مورد علاقه خود دارید. سعی کنید امروز هر کاری دوست دارید، انجام دهید و خیلی به اطرافیان توجه نکنید. امروز در مرز گذشته و آینده گرفتار هستید. همه خاطره های رابطه قدیمی به ذهن شما هجوم می آورند و در آنها غرق می شوید.

فال روزانه متولدین آبان

به هیچ وجه دنیای اطراف خود را نادیده نگیرید. شما به خوبی می دانید چه چیزی درست و چه چیزی غلط است. بنابراین سعی نکنید خود را به ندیدن و نشنیدن بزنید. چشمان خود را باز کنید. لازم نیست کارهایی انجام دهید یا در مسیری حرکت کنید که به طور درونی به آن اعتقادی ندارید. بیشتر تمرکز خود را برای انجام توانایی های خود بگذارید و به مسایل دیگر فکر نکنید. امروز زمان مناسبی نیست تا از فرد مورد علاقه خود بخواهید دعوت شما را قبول کند. او به دلایلی خاص در شرایطی نیست که بتواند با شما بیرون بیاید و رابطه عاشقانه ای را دنبال کند.

فال روزانه متولدین آذر

امروز احساسات شما زیاد است و این باعث می شود تا شریک عاطفی شما از شما بخواهد در مورد مشکلات و مسایل رابطه با هم حرف بزنید. این شاید ذاتا بد نباشد اما شما با این شدت احساساتی که دارید نمی توانید ناراحتی فرد دلخواهتان را تحمل کنید و شاید رفتاری غیرمعقول از خود نشان دهید. بهترین کار این است شنونده خوبی باشید و کمتر او را نصیحت کنید. اگر لازم بود حرف بزنید، باید سعی کنید تا حد امکان ساکت باشید. صبر زیاد لازمه امروز است. امروز احساس می کنید فردی که به او علاقه دارید خود را از شما پنهان می کند. شما نیز به هیچ وجه دلیل این کار را درک نمی کنید. البته شاید بتوانید پاسخ این سوال را  امروز متوجه شوید.

فال روزانه متولدین دی

امروز این فرصت را دارید با کمی تغییر دیدگاه برای یک بعدازظهر عالی و متفاوت برنامه ریزی کنید. با دوستان خود بیرون بروید و یک بعدازظهر بسیار خوب