فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

سعی کنید با مشکلاتی که در خانه جریان دارد با آرامش بیشتری رفتار کنید. بیشتر مواقع بسیار رک و بی فکر حرف می زنید، اما کمی نرم تر باشید و سعی کنید نوع ارتباط خود با اعضای خانواده را تعدیل کنید. امروز می توانید با اطرافیان همدردی کنید. یک فرد به طور ویژه به توجه شما نیاز دارد. سعی کنید به او توجه کنید و با حرف های مهربانانه، آرامشی که می خواهد را به او ببخشید. حرف هایی که از ته قلب بیان می شوند برای هر دوی شما خوب خواهد بود. خوشبختانه امروز می توانید بین عقل و احساس خود تعادل برقرار کنید و این باعث می شود تا زندگی عاطفی خود را در وضعیت بهتری قرار دهید. تفکرات منفی که از رابطه قبلی در سر شما مانده اند را دور بریزید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

بعضی روزها دوست دارید در خانه بمانید و فقط استراحت کنید. امروز از آن روزها است. امروز کمی بی حوصله و عصبی هستید و ترجیح می دهید به جای ارتباط برقرار کردن با دیگران یا حاضر شدن در محل کار، در خانه بمانید و کارهای موردعلاقه خود را انجام دهید. اگر مجبور بودید در جمع باشید، در برابر حرف ها سریع واکنش نشان ندهید و سریعا نخواهید که بر اساس تفکرات خود از حرف دیگران نتیجه گیری کنید. در مسایل عاطفی امروز مهارت خوبی برای جای کردن خود در دل طرف دارید. پس همه انرژی های خود را برای گفت‌وگوهای رودررو حفظ کنید. البته این امکان وجود دارد برخی رفتارهای عشقتان، خونتان را به جوش بیاورد اما ترجیحا رو به رو با هم حرف هایتان را بزنید و در قالب پیام یا ایمیل مطرح نکنید.

فال روزانه متولدین خرداد

وسایل الکترونیک خود را به طور کامل شارژ کنید. ارتباط های اجتماعی شما امروز زیاد هستند و معاشرت های خوبی با دیگران خواهید داشت. از قدرت سخنوری خود استفاده کنید تا بیشتر از همیشه دوستان و اطرافیان را به خود جلب کنید. با حس حرف زدن های زیادی که دارید می توانید با عشقتان لحظه های پرمکالمه ای داشته باشید. مهم نیست چقدر در کنار هم هستید، هر چقدر بیشتر حرف بزنید بیشتر همدیگر را خواهید شناخت. حتی می توانید برای مکالمه خود موضوع انتخاب کنید. مثلا در مورد تاریخ معماری یا علاقه مندی های شخصی خود حرف بزنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز چشمان خود را باز کنید تا فرصت های عالی را تشخیص دهید. کائنات پیشرفت بسیاری برایتان می خواهد پس خودتان هم باید با انرژی ها همکاری کنید. با قرار گذاشتن با مشتری ها و متوجه خواسته های آنها شدن، می توانید درآمد خود را افزایش دهید. اگر به درستی حرف ها یا کارهای خود شک دارید، بهتر است بیشتر در مورد آنها فکر و تحقیق کنید. کمی ولخرجی برای رابطه عاشقانه خوب است. با این کار، اشتیاقات میان خود را افزایش می دهید. عشقتان را به رستوران خاص ببرید یا برای او هدیه ای جالب خریداری کنید. این تغییرات هیجان زیادی به رابطه می بخشد و بیشتر می توانید در کنار هم شاد باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

به کسی اجازه ندهید در زندگی خصوصی شما دخالت کند. اما بیهوده هم به همه بدبین نباشید. عینک خوش بینی بزنید و معاشرت های خود را همچون قبل ادامه دهید. برای کارهای خود به فکر یک تغییر باشید. احتمالات را در نظر بگیرید و روی آنها سرمایه گذاری کنید. خواسته های درونی خود را کشف کنید تا به واسطه آنها بتوانید ارتباط های خود را با دیگران بهتر کنید. با شناخت خود در رابطه عاشقانه نیز موفق تر خواهید بود. اگر مجرد هستید به دنبال فردی باشد که سطحی‌ نگر نیست و عمق مسایل بیشتر برای او اهمیت دارد. او می تواند برای شما گزینه مناسب تری باشد و حالتان با چنین فردی بهتر خواهد بود.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز به شدت ایده‌آل گرا شده اید و می خواهید همه چیز در بهترین حالت خود باشد. برای این منظور شاید بخواهید کارهای جدیدی به عهده بگیرید. اما به زمان و کارهای خود توجه داشته باشید. با یک دست نمی توانید چند هندوانه بردارید. پروژه جدیدی آغاز نکنید تا با شکست هم مواجه نشوید. مطمئن باشید که اکنون به کار و فشار بیشتر نیازی نیست. آنها را به آینده موکول کنید. همه چیز را شخصی نکنید. هر مساله و حرفی را سریع به خود نگیرید تا ناراحتی هم به وجود نیاید. از هرگونه قضاوت یا عجولانه تصمیم گرفتن دست بردارید. سریع در پیله تنهایی خود فرو نروید. این شما هستید که باید دیدگاه های خود را تغییر دهید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز باید دوستان تازه برای خود پیدا کنید. عشق و ارتباط با دیگران را در اولویت همه کارها قرار دهید. هارمونی و سازگاری شما با اطرافین بسیار زیاد است و باید برای ارتقاء موقعیت کاری و حتی فرصت های زندگی از آن بهره بگیرید. با همه افرادی که تماس دارید، مهربان باشید و سعی کنید با حرف های شیرین آنها را نیز جذب خود کنید. کار جدید، درآمد بیشتر و حتی شریک عاطفی بهتری در انتظار شما است. از فاز بدبینی و شک و تردید بیرون بیایید. شما در رابطه های خود همیشه نوعی ترس دارید که موجب می شود تا اندازه ای دور بایستید. اما این فاصله را از میان بردارید. با اعضای خانواده و عشقتان صمیمیت بیشتری برقرار کنید. از اینکه در مورد مسایل مهم حرف بزنید دست بردارید و کمی شاد و کودک باشید. اگر یار جدیدی پیدا کرده اند، تا می توانید خوش بگذرانید و از فرصت های امروز تا سه هفته دیگر نهایت استفاده را ببرید.

فال روزانه متولدین آبان

این را بدانید که در کارهای گروهی، تکروی به هیچ عنوان نتیجه خوبی ندارد. باید خودتان را با اطرافیان هماهنگ کنید. ایده بدهید و ایده بگیرید. زمانتان را مدیریت کنید تا حال بهتری داشته باشید. شاید در ساعات اولیه روز کمی فشار کاری زیاد باشد و مجبور باشید سوال های زیادی را پاسخ دهید. تماس های کاری و ایمیل هایتان هم زیاد خواهد بود. اما به مرور که به انتهای روز نزدیک می شوید، آرامش بیشتری وجود خواهد داشت. در کنار خانواده باشید. اگر فرصت دارید، تمیز کردن محیط کار یا خانه برایتان بسیار خوب است زیرا موجب می شود تا ذهنتان نیز باز شود. امروز با دوست صمیمی خود تماس بگیرید و در مورد کارهایی که نمی توانید روی آنها تمرکز و تصمیم گیری کنید، حرف بزنید. اگر در رابطه هستید، باید با هم برای ایجاد تغییرات اساسی همفکری کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز احتمالا خیلی شاد نیستید. اما در دام ناامیدی گرفتار نشوید. بگذارید زندگی به روال عادی پیش برود. این حس ها موقتی هستند. با تمام کردن رابطه یا همکاری چیزی درست نمی شود. اگر مجبور به قطع رابطه ای هستید، مدتی زمان می برد تا از کشش عاطفی آن بیرون بیایید. اما این را بدانید که باید راه های جدید را پیدا کنید و بتوانید زندگی را همچنان شاد حفظ کنید. پس از طی این مدت، دوباره به حالت معمولی زندگی خود باز خواهید گشت و می توانید با باری از تجربه انتخاب های درست تری داشته باشید. به رابطه عاطفی خود دید درست تری داشته باشید. کمی منطق را چاشنی تفکرات خود کنید تا بدانید ایراد کار کجاست. اگر مجرد هستید، از دوستانی که ارزشی ندارند دست بکشید تا بتوانید فرد مناسب خود را بیابید و در کنار آن شادی را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز نمی دانید چه کاری درست است. بین مخفی کردن افکار خود و بیان آنها گیر کرده اید. از یک طرف سیاست های کاری شما را مجبور می کنند تا حرف هایی را بیان نکنید و از طرفی دوست دارید بقیه از ایده هایتان آگاه شوند. برای امروز بهتر است رازدار باشید. حرف هایتان را نگه دارید تا در فرصت مناسب بیان کنید. احتمال اینکه دیگران از نظرات شما سوءبرداشت کنند، زیاد است. از عشقتان هم امروز فاصله بگیرید. سعی کنید وقتتان را به خود اختصاص دهید. برای اهداف بزرگ خود برنامه ریزی کنید. این فاصله موجب می شود تا بیشتر به هم نزدیک شوید و حس های بهتری هم به یکدیگر پیدا خواهید کرد.

فال روزانه متولدین بهمن

خسیس نباشید و برای هر پولی که می پردازید، دودوتا چهارتا نکنید. امروز شاید رویدادها و مسایل زندگی چندان شفاف به نظر نرسند اما با گیر دادن به مسایل مالی هم نمی توانید تعادلی که می خواهید را برقرار کنید. اگر خیلی نگران خرج شدن پول هایتان هستید، آنها را در جایی مناسب سرمایه گذاری کنید تا نه تنها خرج نشوند، که سوددهی هم داشته باشند. همه چیز با گذشت زمان تغییر می کند. روابط عاشقانه نیز از این قاعده مستثنا نیست. اگر طول زمان موجب کم شدن محبت میان شما و عشقتان شده است، سعی کنید خودتان دست به کار شوید و ایده ها و تفریحات جدید وارد زندگیتان کنید. با اعتراض راه به جایی نمی برید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز هیجان و شادی بسیاری در زندگی شما وجود خواهد داشت. از ابتدای صبح طرح های بسیاری در سر دارید. آنها را یادداشت کنید تا در محل کار با مدیرتان مطرحشان کنید. وقتی را برای تحقیق و بررسی جنبه های مختلف آن اختصاص دهید تا به خوبی بتوانید از طرح خود دفاع کنید. بهتر است از فرصت امروز برای رفتن به مکان های جدید استفاده کنید. با افراد تازه آشنا شوید و در مورد خود توضیح دهید. از اینکه خواسته های درونی خود را به زبان بیاورید هراسی نداشته باشید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*