فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز به رستوران مورد علاقه خود بروید. از انرژی های این روز برای ریلکس کردن و آرامش بهره بگیرید. هنگام عصر در خانه، سرتان را با درست کردن سرگرمی یا خلق آثار هنری گرم کنید. برای دوستانتان هدیه درست کنید. بگذارید ذهنتان از کار و مسایل کاری فاصله بگیرد و فقط به استراحت و تجدید قوا بیندیشید. از اینکه برای مسایل عاشقانه رویاپردازی کنید دست بردارید. دست به کار شوید. اگر مجرد و به دنبال عشق هستید، در خانه ماندن و در لاک حود فرو رفتن هیچ کمکی به شما نمی کند. بیرون بروید و در جمع دوستان انسان های تازه را ملاقات کنید. دوستان قدیم خود را بیابید و ارتباط خود را دوباره از سر بگیرید. بگذارید هیجانات درونی، امروز شما را به خواسته هایتان برسانند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

فکر تغییر در سر دارید؟ این بسیار عالی است. هر ایده ای در سر دارید را بنویسید و برای آن وقت بگذارید. در همه بخش های زندگی و کار باید تحولاتی ایجاد شوند. خوشبختانه بخت با شما یار است. فقط باید تنبلی و زود ناامید شدن را کنار بگذارید. هیچ عجله ای نیست. شما تا آخر سال جاری وقت دارید تا برنامه های ذهنی خود را عملی کنید. آهسته و پیوسته قدم بردارید تا در سال آینده با نیروی تازه سال خود را آغاز کنید. این توان را دارید که زندگی را همان طور که می خواهید برای خود بسازید. اگر به دنبال یار و رفیق هستید، در مکان هایی که با روحیه تان سازگاری بیشتری دارند دنبال فرد مناسب باشید. اگر هم در رابطه هستید، در مورد ایده هایی که برای تغییر در سر دارید با او حرف بزنید و نظر او را هم جویا شوید.

فال روزانه متولدین خرداد

شما دیروز به دلیل عکس العمل‌ های بدی که دیده‌اید کمی ‌ذهن خود را از نظر عاطفی پاکسازی کرده‌ اید و شاید هم به خاطر عدم پیشرفت ناامید شده باشید. اما سازندگی و پیشرفت همیشه با اتفاقاتی که در ظاهر به وقوع می‌ پیوندد اندازه گیری نمی‌ شود. به دلتان اعتماد کنید. در مسایل عاطفی باید در مسیری حرکت کنید که ندای درونتان می گوید. همه چیز را به سوی خوش بینی سوق دهید و با نگاه خوب، با عشقتان همراهی کنید. اگر نگرانی مالی دارید، بدانید با هزینه های کم هم می توان در زندگی خوشحال بود. فقط باید دلتان را صاف کنید.

فال روزانه متولدین تیر

از فاز سیاست و زرنگ بازی بیرون بیایید. سعی کنید با بقیه یکرنگ تر باشید و همکاری های بیشتری داشته باشید. امروز این توان را دارید تا ناراحتی ها را برطرف کنید و با روندی تازه رابطه تان را ادامه دهید. با خلاقیت و نمایش استعدادهای هنری می توانید بعدازظهر خود را کاملا مفید و کاربردی سپری کنید. با عشقتان هم امروز تفاهم زیادی دارید. خیلی خوب می توانید حرف هایش را بفهمید و با واژه های مهربانانه، موجبات خوشحالی او را فراهم کنید. حتی از او برای کارهایتان کمک بگیرید تا حس بهتری پیدا کند. اگر مجرد هستید، گزینه هایی که قبلا نادیده گرفته بودید را دوره کنید. شاید در میان آنها فرد مناسبی برای آشنایی وجود داشته باشد.

فال روزانه متولدین مرداد

حرف بزنید. هر چه در سر دارید را به زبان بیاورید. از هیچ چیز نگران نباشید و فقط با روشی منطقی و حساب شده، در مورد ایده های خود حرف بزنید. این کارها به شما کمک می کند تا در انجام پروژه ها خلاقیت بیشتری داشته باشید. به طور کلی، همه هیجان شما امروز به خودتان بستگی دارد. می توانید شجاعانه در مورد خودتان حرف بزنید و هیچ نیازی هم به دیگران نداشته باشید. روی خواسته هایتان تمرکز کنید و کاری به بقیه نداشته باشید. فقط به ندای قلب خود گوش کنید. برای دلبری از عشقتان هم کارهایی را انجام دهید که به نظرتان جالب است. امروز دوستان  را فاکتور بگیرید و بیشتر وقتتان را برای معشوق بگذارید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز باید مراقب جسارت زیاد خود باشید. بیشتر روی زیرساخت اهداف خود متمرکز شوید و سعی کنید آنها را سروسامان دهید. هارمونی های امروز شما با متولدین ماه دی بسیار زیاد است. خلاقیت های هنری زیادی دارید و حیف است که از آنها استفاده نکنید. بین کارهایی که دوست دارید همانند نقاشی یا موسیقی و کارهایی که الان مجبور به انجام آنها هستید، تعادل برقرار کنید. با تقویت روحیه خود، همان باشید که واقعا دوست دارید. از موضع قدرت وارد شوید و همیشه اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. در غیر این صورت از خیلی از کارهای خود باز خواهید ماند. برای عشقتان سورپرایز داشته باشید و  موجبات خوشحالی و شادمانی بیشتر او را فراهم کنید. مطمئن باشید خیلی بیشتر از آنچه تصور می کنید مورد توجه او قرار خواهد گرفت.

فال روزانه متولدین مهر

از زیر سایه ای که برای خود درست کرده اید، بیرون بیایید. از ایده های خود حمایت کنید و نگذارید این همه فکر در وجود شما ته نشین شوند. اعتماد به نفستان را زیاد کنید و با خلاقیت و تزریق کمی هنر به روش های کاری، طوری رفتار و کار کنید که پله به پله شما را به سوی اوج پیش ببرند. امروز زمان آغاز است. از موهبتی که خدا به شما داده بهره بگیرید. مخفی کردن احساسات به شما استرس می دهد. بی خیال همه چیز شوید و خودتان باشید. هر چه دوست دارید را بیان کنید و بگذارید عشقتان درست بداند که شما چه حس ها و نیازهایی دارید. این کار برای بهبود رابطه تان بسیار عالی است زیرا درک بهتری نسبت به هم خواهید داشت.

فال روزانه متولدین آبان

به هیچ عنوان در دام تنهایی و کم انرژی بودن نیفتید. لیست کارهایی که باید انجام شوند را بنویسید. برای آنها زمان تعیین کنید و به ترتیب انجامشان دهید. امروز می توانید از حمایت احساسی دوستان خود بهره مند شوید. می توانید یک برنامه عالی دوستانه ترتیب دهید تا حسابی پرانرژی شوید. شب با عشقتان پیاده روی بروید. در مورد برنامه های آینده و علاقه و اهداف خود حرف بزنید و همزمان هم ورزش کنید. با این ترفند، سلامت روح و جسم خود را تضمین کرده اید.

فال روزانه متولدین آذر

وقتش رسیده از استراتژی های همیشگی خود دست بردارید و به مسایل مالی طور دیگری نگاه کنید. ذاتا عادت ندارید که حساب و کتاب کنید و همیشه با دست و دل بازی خرج می کنید. اما امروز بهتر است به فکر پس انداز باشید. اگر بتوانید هر ماه پول بیشتری کنار بگذارید، سریع تر می توانید به اهداف مالی خود دست پیدا کنید. البته در مورد اهداف مالی خود با دیگران حرف نزنید. امروز ارتباط بسیار خوبی با عشقتان خواهید داشت. می توانید با هم در مورد کارهای مشترک صحبت کنید. اما در مورد مسایل مالی حرف نزنید.

فال روزانه متولدین دی

بعضی وقت‌ ها شما بیش از حد می‌ دانید و این موضوع، اوضاع را سخت و مشکل می‌ سازد. شما دوست دارید حرف‌ هایی را به دیگران بزنید و نمی‌ دانید این کار را بکنید یا نه. می‌ خواهید به آنها بگویید که وظایفشان را به خوبی انجام نداده‌ اند و الان شما مجبورید جور آنها را بکشید. سوت زدن و خونسرد بودن شاید بد نباشد، اما کار شما را سخت تر می‌ کند. با عشقتان برای یک شام عالی قرار بگذارید و بی خیال از افکار اطرافیان فقط خوش بگذرانید.

فال روزانه متولدین بهمن

با اینکه احساسات و هیجانات شما زیاد هستند، اما یک روز بسیار خوب در انتظار شما است و می توانید مشکلات و اشتباهات رابطه خود را تشخیص دهید. وقت خود را با افکار بیهوده و کم ارزش تلف نکنید. از این فرصت برای مهرورزی و بهبود رابطه خود با اطرافیان استفاده کنید. شما توانایی های بسیاری دارید. کافی است کمی به آنها ایمان داشته باشید. انرژی های مثبت امروز همه زندگی عاطفی شما را در برخواهد گرفت. امروز این فرصت را دارید تا از دوستان و رابطه های جدید استفاده کنید. اگر مجرد هستید، فرد دلخواه خود را خواهید یافت و اگر نامزد دارید نیز با هم از یافتن دوستان جدید خرسند خواهید شد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز خانواده و مسایل خانوادگی در اولویت توجهات شما قرار دارند. اگر فردی از اعضای خانواده به کمک نیاز داشته باشد با دل و جان از او حمایت خواهید کرد. خودتان هم می توانید از حمایت های احساسی شریک عاطفیتان برخوردار شوید. با او در مورد نقشه هایی که در مورد آینده دارید حرف بزنید و از مشورت های فکری اش کمک بگیرید. امروز این فرصت را دارید تا قلبتان را برای کسی که دوستش دارید باز کنید. همه این مسایل دست به دست هم می دهند تا حس بهتری به زندگی داشته باشید و در انتها به خلاقیت بیشتر در کار منجر می شوند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام