فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز روحیه شاد و آرامی دارید. دوست دارید مدام حرف بزنید و احساسات خود را بیان کنید. شاید حتی برای یک بعدازظهر رمانتیک نیز برنامه ریزی کنید. امروز فردی که به نظرتان جذاب است احساسات واقعی خود را به شما خواهد گفت و شما نیز بسیار هیجان زده و خوشحال خواهید شد. از این همه رویدادهای خوب نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بسیار عجولانه تصمیم گیری می کنید و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید. این را بدانید این قدر دانش دارید که بتوانید با آهنگ زندگی همگام شوید. همیشه سرحال و پر انرژی باشید. خود را به یک مساله خاص محدود نکنید. حرکت کنید و از انرژی های فضا نهایت استفاده را ببرید. همه پاسخ هایی که به دنبال آن هستید منتظر شما هستند. امروز با شریک عاطفی خود رابطه نزدیک تری پیدا خواهید کرد. این بهترین فرصت برای بیان احساسات خود است. ساعات خوبی را در کنار یکدیگر سپری کنید. از همه فرصت ها برای عمیق تر کردن رابطه خود استفاده کنید. به خود و طرف مقابل فرصت فکر کردن بدهید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در اوقات فراغت خود خلاقیت به خرج می دهید. شاید بخواهید فعلا کاری نکنید و خلاقیت را برای زمان دیگری بگذارید، ولی بعدا حسی به این خوبی نخواهید داشت. سعی کنید خلاقیت خود را به روشی سریع تر و مؤثرتر برای انجام کاری خاص تر یا هیجان انگیز تر بکار ببرید. اگر این فعلا برایتان مقدور نیست، باید ایده هایتان را یادداشت کنید و بعدا برنامه ریزی کنید. به نظر می رسد که آرزوهای پنهان و قدرتمند امروز برآورده می شوند. باید با دقت گوش دهید، زیرا ممکن است کسی چیزی بگوید که شما آن را به سادگی سوءتعبیر کنید. آماده باشید زیرا قرار است دگرگونی رخ دهد. رمانس هم جزو احتمالات امروز است.

فال روزانه متولدین تیر

امروز فرد مورد علاقه یا شریک کاری شما با شما تماس خواهد گرفت یا به دیدار شما خواهد آمد. این دیدار یا تماس بسیار برای شما خوشایند و خوشحال کننده است و به واسطه آن می توانید موفقیت های آینده خود را لمس کنید. همین پیشامد باعث می شود تا دید مثبت و خوش بینی به زندگی پیدا کنید. اگر قصد آغاز یک پروژه را دارید، همین امروز استارت بزنید زیرا بهترین زمان است. از نظر عشق و احساسات نیز روز خوبی در پیش دارید. رابطه شما و همسر / نامزدتان عالی است و امروز این شهامت را دارید تا از اعماق وجود خود به او ابراز احساسات کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز حس قوی و عجیبی به خود خواهید داشت. کنترل همه اوضاع امروز به دست شما است و به آنها اجازه نمی دهید تا باعث تغییر شما بشوند. اما این حس استقلال و عدم وابستگی باعث ترسیدن اطرافیان می شود. فردی در زندگی شما وجود دارد که بسیار به او اعتماد دارید و باعث می شود تا همیشه به او تکیه کنید. شاید امروز دوست داشته باشید با صدای بلند، شعر نو برای معشوق خود بخوانید اما بهتر است این کار را انجام ندهید. هر چه می خواهید بگویید را برایش بنویسید. امروز حس عاشقانه زیادی دارید. خوب است در ظاهر خود تغییراتی ایجاد کنید، لباس، عطر یا مدل موی جدیدی را امتحان کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز برای اینکه در آرامش بمانید مجبور هستید انواع ماسک ها را به صورت خود بزنید. این باعث می شود تا خود واقعیتان را فراموش کنید و ارزش اعتقادات واقعی شما کمرنگ شود. در ظاهر قوی و در درون آشفته هستید و نمی توانید راه حل درست و مناسب را بیابید. برای مشکلات زندگی خود به دنبال پاسخ هستید. اما هر زمان که پاسخ ها را یافتید، با خود صادق باشید. اگر در این اواخر احساس روزمرگی و یکنواختی در زندگی و رابطه عاشقانه خود داشته اید، شاید بهتر باشد به مهمانی یا جمع های دوستانه بروید تا کمی از دردهایتان کاسته شود. امروز فرصت عاشق شدن دارید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز باید منتظر تغییرات اساسی در خود و زندگی خود باشید. کارهایی که از سه یا چهار سال پیش آغاز کرده اید، امروز به نتیجه خواهد رسید. امروز عمیق تر به این فکر خواهید کرد که چه کسی هستید، چه خانواده یا تحصیلاتی دارید؟ به طور کلی، خود را تحلیل می کنید. شریک زندگی شما بسیار هیجان دوست و در زندگی به دنبال تجربه های جدید است.  امروز نیز این خصلت را بیش از پیش بروز خواهد داد. اما امروز می توانید کاری کنید که تا ابد شما را دوست داشته باشد.

فال روزانه متولدین آبان

یک رویداد اجتماعی باعث می شود تا امروز با جمعی از نویسنده ها، هنرمندان و مدرسان هم نشین باشید. بیشتر آنها را نمی شناسید اما دچار هراس نشوید. فقط به حرف های آنها گوش کنید و از ایده های خود برایشان سخن بگویید. مطمئن باشید آنها خوششان می آید و به همین واسطه، دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رابطه خود عمیق تر فکر کنید. اگر تازه با فردی آشنا شده اید، شاید لازم باشد در مورد خود و علاقه مندی های خود با او حرف بزنید. امروز بهترین فرصت برای بیان احساسات عمیق است.

فال روزانه متولدین آذر

هر چه بیشتر به مسایل مختلف علاقه مند شوید، حس کنجکاوی شما برای دانستن بیشتر در مورد آنها نیز افزایش می یابد. هر چه بیشتر جست‌وجو کنید به جای پاسخ، سوال های بیشتر در ذهن شما شکل خواهد گرفت. امروز با دوستان خود تبادل اطلاعات دارید و هر دو طرف از یکدیگر مسایل بسیاری خواهید آموخت. امروز می توانید مهمانی بگیرید و دایره روابط اجتماعی خود را گسترش دهید. اگر به دنبال فرد خاصی می گردید باید به مکان هایی بروید که دوست دارید و باعث آرامش روحی شما می شوند.

فال روزانه متولدین دی

مسوولیت های خانه به قدری زیاد می شوند که گویا فقط شما در آن خانه زندگی می کنید و هیچکس دیگری به شما کمک نمی کند. شما امروز احساس افسرده یا ملول بودن می کنید اما اجازه ندهید این حس خیلی ادامه داشته باشد. برای این منظور می توانید بیرون بروید و با دوستان خود اوقات فراغتتان را بگذرانید. احساسات عمیق و اشتیاق زیادی امروز در وجود خود احساس می کنید. امروز فردی را ملاقات خواهید کرد که تقریبا بیش از همه به او اعتماد دارید. این فرد می تواند فرد مورد علاقه شما نیز باشد که با همه وجود دوستش دارید.

فال روزانه متولدین بهمن

شاید شما امروز نتوانید خواب ناراحت کننده‌ ای که دیشب دیده‌ اید را به یاد بیاورید. اما به راحتی در مورد خود قضاوت کرده و خودتان را دست کم می‌ گیرید. این حس ریشه در دوران کودکی شما دارد، زمانی که یکی از والدینتان، معلمتان یا یکی از دوستانتان به شما حرفی زده است که دلتان نمی‌ خواسته آن را بشنوید. قبول داشتن خود به معنای این است که نقص‌ های خود را بشناسیم ولی به آنها فکر نکنیم. یک بار که این کار را بکنید شک و بدبینی تان برطرف شده و اعتماد به نفستان نیز بیشتر می‌ شود.

فال روزانه متولدین اسفند

گاهی ممکن است مردم از شما گلایه کنند که در روابط خود بسیار با سیاست هستید. این مساله برایتان خوشایند نیست و به این جمله بسیار حساس شده اید. اما امروز خیلی این حرف ها آزارتان نمی دهد و می توانید روی خود و رفتار خود تمرکز داشته باشید. همه موانعی را که شما را از رسیدن به فرد موردعلاقه تان باز می دارد  در هم بشکنید. موانع را پشت سر بگذارید و با صداقت و بی سیاست وارد یک رابطه عاشقانه بشوید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*