فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

اصولا عادت دارید تک‌ روی کنید و از اینکه با جمع باشید خیلی خوشتان نمی آید. اما طالع شما امروز به گونه ایست که به سوی جماعت هلتان می دهد و خودتان هم دوست خواهید داشت با دیگران همکاری و هماهنگی بیشتری داشته باشید. از این طرز فکر که همه چیز باید همیشه در بهترین حالت باشد دست بردارید. کاری که از دستتان بر می آید را به بهترین شکل انجام دهید. همین کافی است. بگذارید ذهنتان به جای مسایل منفی، خلاقیت به خرج دهد. برای نمایش خواسته های درونی و تاثیر گذاشتن روی دیگران، امروز بهترین زمان است. اگر تاکنون با عشقتان در مورد یادگیری مسایل جدید حرف نزده اید، هنوز دیر نشده است و امروز می توانید بیشتر وقت خود را روی این کار بگذارید. کاری را با همکاری هم آغاز کنید. به طور مثال، مطالعه کتاب به صورت دو نفره.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

دایره دوستان خود را مورد بررسی قرار دهید. افرادی که تاثیری در حال و زندگی شما ندارند را حذف کنید. آنهایی که بهتر هستند را در اولویت قرار دهید. به مسایل اجتماعی خود بیشتر توجه داشته باشید. اطراف خود را از آدم هایی پر کنید که انرژی های خوبی دارند. این انسان ها کمک می کنند تا در کار و زندگی فردی موفق تر باشید. به افرادی که لیاقتش را دارند، توجه بیشتری کنید تا آنها هم حس های خوب خود را به شما منتقل کنند. امروز متوجه می شوید عشقتان توجه ویژه ای به شما دارد. این رویا نیست. از این فرصت برای نزدیکی بیشتر استفاده کنید . اگر مجرد هستید هم به جای وقت گذاشتن برای آدم های موقت، به فکر یافتن فرد مناسبی باشید که رابطه طولانی و پایدار با او داشته باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

از اینکه به خودتان فشار بیاورید دست بردارید. بهتر است روی پروژه های سبک تر همانند نوشتن یا تدریس تمرکز کنید. خلاقیت و ایده های زیادی در سرتان می چرخند که باید آنها را یادداشت کنید. بعدا سر فرصت سراغشان بروید و برای عملی کردن آنها نقشه بکشید. باید از عجله دست بردارید و آهسته و پیوسته به سوی موفقیت هایی که می خواهید قدم بردارید. در ماه های آینده شانس با شما یار است. همه چیز می تواند عالی پیش برود. فقط باید تنبل یا ناامید نباشید. امروز قبل از اینکه حرف بزنید دوباره به آن فکر کنید. حرف هایی به زبان نیاورید که از بیانشان پشیمان شوید. به این توجه داشته باشید که برخی کلمات آن طور که تصور می کنید مثبت نیستند و موجب آزار شنونده می شوند. این مساله در حفظ سلامت رابطه عاطفی شما بسیار مهم است.

فال روزانه متولدین تیر

امروز باید در مورد ظاهر خود تجدید نظر کنید. سعی کنید بهترین لباس ها را بپوشید و در هر موقعیتی مرتب و زیبا باشید. ظاهر آدم ها در برخوردهای اول و جذب دیگران بسیار تاثیر دارد. وقتی خودتان برای خود ارزش و احترام قایل باشید، دیگران نیز همین طور رفتار خواهند کرد. پس اعتماد به نفس داشته باشید و با صدای بلند و صاف در مورد ایده ها و خواسته هایتان حرف بزنید. این توجه به خودتان موجب می شود تا عشقتان نیز توجه بیشتری به شما نشان دهد و لحظات رمانتیک زیادی با هم داشته باشید. به مسایل مالی خود نیز توجه بیشتری داشته باشید و برای دخل و خرجتان برنامه تعریف کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز وسواس خاصی به درست بودن کارها پیدا کرده اید. دایم می خواهید همه چیز را چک کنید تا مشکلی در کار نباشد. زمان مصرف دارو، ماشین، فهرست کارهایتان… همه موارد زندگی امروز برایتان شک برانگیز شده اند و باید آنها را چک کنید. این بد نیست اما کنترل شده رفتار کنید. این را بدانید که خیلی خوب می توانید با بقیه سازگاری و تفاهم داشته باشید. پس انرژیتان را روی همکاری بیشتر بگذارید تا پروژه ها به بهترین شکل پیش بروند. امروز بیشتر به خود و سلامت خود اهمیت دهید. در بذل عشق و احساس امروز حسابی دست و دلباز شده اید. به قدری خوب هستید که می خواهید همه دنیا را با محبت خود سیراب کنید. برای عشقتان نیز وقت اختصاصی بگذارید. اگر هم مجرد هستید، با چشمان باز طرف مقابل خود را انتخاب کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

باید مسایل را ساده تر بگیرید. زندگی فراز و فرود بسیاری دارد. منطقی باشید و از احساسات تا اندازه زیادی دوری کنید. حس هماهنگی و همدردی شما با دیگران زیاد است. اما در این کار افراط نکنید. خودتان را در شرایط دشوار گرفتار نکنید. اگر کاری را دوست ندارید، مجبور به انجام آن نیستید. زمان خود را برای استراحت و ریلکس کردن اختصاص دهید. اگر مشکلاتی هستند که موجب عقب ماندن شما می شوند، بهترین زمان برای یافتن ریشه آنها و برطرف کردنشان امروز است. اگر احساس می کنید ذهنتان با افکار بیهوده پر شده است، باید با فردی صحبت کنید که توان درک حال شما را داشته باشد. باید حواستان به روند زندگی عاطفیتان باشد.

فال روزانه متولدین مهر

امروز بد نیست کمی از زیر کار در بروید و روی خواسته های درونی خود تمرکز کنید. جمع های دوستانه و کاری را تا حد امکان کنار بگذارید و بیشتر با عشقتان باشید. زمان خود را با فردی که برایتان عزیز و دوست داشتنی است بگذرانید. این کار می تواند خیلی ساده انجام شود. مثلا با هم  در خانه تغییر دکوراسیون بدهید. یا با هم آشپزی کنید. در نمایش احساسات خود خساست به خرج ندهید. صادق باشید و بگذارید طرف مقابل هم بداند تا چه اندازه برای شما مهم است و می تواند روی شما حساب کند. در مورد فانتزی های خود حرف بزنید. سعی نکنید مشکلات کاری را در زندگی دخالت دهید.

فال روزانه متولدین آبان

با تعاملات اجتماعی در دنیای واقعی و مجازی خودتان را در دل دیگران جا کنید. پروفایل خود را آپدیت کنید و سعی کنید با دوستان و همکاران ارتباط نزدیک تری داشته باشید. اگر در رابطه هستید، با او هم می توانید جشن ساده دونفره ای بگیرید و در کنار هم هیجان و شادی را تجربه کنید. دید خود را توسعه دهید تا آینده بهتری برای خود رقم بزنید. با دوستان برنامه بگذارید و بیرون بروید. به شکل عجیبی کسی به شما علاقه خاصی پیدا می کند که حسادت اطرافیان را برمی انگیزد. مسایل عاشقانه شما امروز عالی پیش می روند و دوام بسیار خوبی هم خواهند داشت. اگر مجرد هستید این فرصت را دارید تا با فرد مناسبی آشنا شوید.

فال روزانه متولدین آذر

از ابتدای صبح انرژی فکری و جسمی بسیار خوبی دارید. فرصت خوبی برای برنامه ریزی در مورد کارها است. اگر عادت ندارید کارهای خود را فهرست کنید، امروز توصیه می کنیم این کار را انجام دهید و از معجزه آن بهره مند شوید. وقتی بدانید در چه ساعتی چه کاری باید انجام دهید خیلی دقیق و راحت به همه مسایل می رسید و می توانید در انتهای روز در کنار عشق یا خانواده خود لحظه های شادتری داشته باشید. حاضر شدن در جمع دوستان نیز انرژی زیادی به شما می دهد. بنابراین، با آنها برنامه تفریح گروهی ترتیب دهید و همراه عشقتان بروید و شاد باشید.

فال روزانه متولدین دی

کمربندهای صندلی خود را ببندید. قرار است یک پرش بلند به سوی موفقیت داشته باشید. امروز انرژی های بسیار خوبی در هوا جاری است و می توانید خیلی خوب با دیگران تفاهم پیدا کنید. نظر دیگران برایتان اهمیت بسیاری خواهد داشت و می توانید آنها را با نظرات خود هم موافق کنید. این فرصت های عالی برای پیشرفت را از دست ندهید. در مورد احساسات واقعی خود به عشقتان بگویید. با هم می توانید در مورد موضوعات مهم زندگی حرف بزنید. پیش از اینکه حرف هایی در مورد کار یا پول بگویید، بهتر است به عواقب آنها فکر کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

کمربند صندلی خود را ببندید و خودتان را به آن سوی مشکلات پرتاب کنید. این را بدانید که ستاره اقبال هر چند سال یکبار در آسمان زندگی هرکسی ظاهر می شود و نباید این فرصت طلایی را از دست بدهید. البته خیلی هم بلندپروازی و خیال پردازی نکنید. پایتان را روی زمین بگذارید. سعی کنید از کم به زیاد پیش بروید. از اول پروژه های بزرگ را آغاز نکنید که در اجرای آنها بمانید. در مسایل ارتباطی و احساسی هم خودتان را در اولویت قرار دهید. این را بدانید اگر شما حالتان خوب باشد می توانید به دیگران نیز حس های بهتری بدهید. اما اگر خودتان از چیزی راضی نباشید، ارتباط با فردی که دوستش دارید نیز خیلی خوب پیش نخواهد رفت.

فال روزانه متولدین اسفند

کائنات بهترین انرژی ها را برای شما در نظر گرفته است. با اینکه احساسات شما زیاد هستند اما با توان روحی خوبی که دارید امروز می توانید میان شور درونی و زندگی واقعی تعادل برقرار کنید. شاید کمی دچار این تردید  باشید که دیگران در فکر ایراد گرفتن از شما هستند. اما این فکر فقط خودتان را آزار می دهد. اعتماد به نفس داشته باشید و بدانید که شما توان بسیاری دارید. همیشه و به ویژه امروز به این نکته توجه داشته باشید که برای خود زندگی می کنید نه مردم. بنابراین، با توجه به نیاز و علاقمندی های خود رفتار کنید. امروز این فرصت را دارید تا در جمع دوستان با یکدیگر به تفاهم فکری و رفتاری برسید و در حوزه های مختلف اتفاق نظر داشته باشید. در میان این دوستان احتمالا فردی را ملاقات خواهید کرد که بسیار به نظرتان جذاب است و همه فکر و ذهن شما را درگیر خود می کند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام