فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

شما امروز هدیه ای نامعمول دریافت خواهید کرد که خیلی برایتان جالب و هیجان انگیز نیست. درضمن، امروز فردی هستید که با دیدن بدی ها و مشکلات، به دیگران اطمینان و قوت قلب می دهد و باعث می شود تا ترس و هراس را از خود دور کنند. خونسردی درونی شما نیز تا اندازه ای به این مورد کمک می کند. اگر به دنبال توسعه روابط اجتماعی خود هستید و می خواهید دوستان جدیدی بیابید، باید در نوع نگاه و طرز فکر خود تغییر ایجاد کنید. احتمال دارد امروز با فردی آشنا شوید که بسیار به او علاقه دارید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

یک اتفاق بد کاری، خانوادگی، سفر یا حتی تحصیلی باعث می شود تا یکی از دوستان نزدیک و صمیمی شما در شرایط روحی بدی قرار داشته باشد. این فرد حالت های روحی نامعلومی خواهد داشت، یک دقیقه خوب و دقیقه دیگر افسرده و غمگین است. نباید از او بخواهید تا خوشحال باشد و بی خیال غصه ها بشود. این باعث عصبانیت بیشتر او می شود. امروز بهتر است به دنبال رابطه جدید باشید زیرا رابطه کنونی شما هیچ ثمره ای ندارد. باید به دنبال فردی باشید که از نظر روحی شما را راضی کند و واقعا شما را دوست داشته باشد.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز انرژی زیادی دارید و می خواهید به بهترین شکل از آن استفاده کنید. به هیچ وجه دوست ندارید در یک شرایط واحد برای مدت طولانی باقی بمانید. هر کاری انجام می دهید یک پله شما را به آنچه می خواهید نزدیک تر می کند. چشمان خود را باز کنید و با حواس جمع به جلو پیش بروید. راکد بودن در یک کار و یک مکان شما را از رسیدن به اهدافتان دور می کند. انرژی های امروز می خواهند رابطه عمیقی بین شما و فرد موردعلاقه تان به وجود بیاورند. اما شریک شما این مساله را دوست ندارد و از آن سرباز می زند. او قصد قطع رابطه دارد. برای بهبود این شرایط باید او را رها کنید. هر چه بیشتر بر این امر اصرار داشته باشید خود را از پیشرفت های آینده دورتر می کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز برای شما فرصتی وجود دارد تا چیزها را همانطور که هستند ببینید نه آنطور که دوست دارید باشند. اینکه خودتان را گول بزنید خیلی راحت است، ولی بالاخره حقیقت برملا می شود. زمانی می رسد که باید با آن روبرو شوید. هر زمانی که بخواهید شروع تازه ای داشته باشید دیر نیست. به خودتان اطمینان داشته باشید. شما عاشق این هستید که در مورد زندگی با دیگران حرف بزنید. ولی امروز دوست دارید فرد خاصی را تحت تأثیر قرار دهید، البته این به شرطی شدنی است که شما در مورد نقاط مشترک خود با هم حرف بزنید. امروز نظم دادن به جزئیات و پرداختن به آنها شما را به حقیقت نزدیکتر نمی کند. باید به حس ششم خود گوش بدهید. بگذارید حس ششمتان سکان را بدست بگیرد. باید تفکر منطقی را کنار بگذارید تا ذهن شهودی شما بتواند تصمیم ها را اتخاذ کند.

فال روزانه متولدین مرداد

کارهایی که باید امروز انجام دهید بر پایه پول، سرمایه گذاری و دیگر مسایل مالی استوار است. ذهن خلاق و بازی دارید و می توانید همه چیز را به خوبی مدیریت کنید. فناوری نیز امروز بسیار به کمک شما خواهد آمد. به طور کلی باید بدانید روزی عالی، پر از احساس های مثبت، روابط دوستانه و خانوادگی خوب و عشق گرمی در انتظار شما است. برای این همه نعمت شکرگزار و قدردان باشید. امروز این فرصت را دارید تا چهره واقعی اطرافیان خود را ببینید و متوجه شوید چه کسانی برای شما فیلم بازی می کنند و چه کسانی رفقای واقعی هستند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز مانند فردی هستید که دو طرف یک ماجرا گیر کرده است. یا در وضعیتی قرار دارید که به میانجی گری فردی نیاز دارد. مشکل بزرگ این است که یک طرف ماجرا واقعیت و حقیقت است و طرف دیگر بر اساس حدس و گمان و رویاپردازی استوار است. باید سعی کنید با واقعیت ها زندگی کنید. امروز احساس می کنید باید خود را از لاک تنهایی بیرون بیاورید و برای رابطه عاطفی خود فکری بکنید. همیشه راستگو باشید و از صمیم قلب صحبت کنید. چهره واقعی شما باعث علاقه بیشتر فرد مقابل می شود.

فال روزانه متولدین مهر

قدم های بعدی برای رسیدن به موفقیت برایتان غیرقابل درک شده اند. احساس می کنید توان کار با کسی که از او خوشتان نمی آید را ندارید. اما باید قبول کنید که همه آدم ها باید بتوانند با انواع شخصیت ها و رفتارها کنار بیایند. زندگی واقعی همین است. انسان ها با هم بسیار فرق دارند. شما بسیار حساس هستید و این باعث بروز مشکل در وجود شما شده است. اما برای ادامه موفقیت های خود از هیچ تلاشی دریغ نکنید. امروز بسیار عصبی هستید و شاید با فردی ملاقات کنید که این آتش را بخواباند. در جمع های دوستانه شرکت کنید و خود را هم سطح دیگران بدانید.

فال روزانه متولدین آبان

روزی که در پیش دارید بسیار مثبت است. امروز احساس می کنید باید تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. این فاز جدید فکری حدود ۷ ماه در وجود شما پایدار خواهد بود. هر چه این احساسات عمیق تر می شوند، شما احساس آزادی و آسایش بیشتری پیدا خواهید کرد. احتمالا از امروز روش ها و حتی وسایلی که قبلا استفاده می کرده اید را کنار خواهید گذاشت. این تغییرات در زندگی عاطفی شما نیز تاثیرگذار است و علاقه مندی ها و عدم علاقه مندی های خود را بررسی می کنید و سعی می کنید مشکلات موجود را برطرف یا حذف کنید.

فال روزانه متولدین آذر

اگر در مورد ورزش و تناسب اندام مقاله و کتاب می خوانید و در تلاش هستید آنها را اجرا کنید، امروز نتیجه آن را خواهید دید. امروز از نظر روحی و فکری بسیار احساس قدرت دارید. این قدرت باعث می شود تا توجه ویژه ای به مسایل و مشکلات پیدا کنید و بتوانید تا حدی آنها را برطرف کنید. امروز همه اطرافیان حس اعتماد عجیبی به شما دارند و همه رازهای پنهان خود را به شما خواهند گفت. امروز سنگ صبور اطرافیان هستید، بنابراین صبور باشید و به احساسات خود ایمان داشته باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز افراد جدیدی به خانه شما خواهند آمد و اطلاعات تازه ای با شما در میان خواهند گذاشت. امروز بیشتر زمان خود را در خانه سپری خواهید کرد و شاید باغبانی یا کشاورزی کنید. این کار باعث آرامش شما می شود. مکالمه های امروز باعث می شوند تا کنجکاوی شما در مورد مسایل مختلف برانگیخته شود. شما در انتخاب کارهایی که می خواهید انجام دهید بسیار خوش بین و مثبت نگر هستید. امروز حس طراوت بسیاری در وجود خود احساس می کنید. اگر در چند روز اخیر همچون موش در تاریکی مخفی شده بودید، امروز بیرون می آیید و با فرد جدیدی ملاقات خواهید کرد. 

فال روزانه متولدین بهمن

زود باش یا صبر کن، عبارت هایی هستند که امروز زیاد خواهید شنید. امروز در مورد مسایل مالی یا هنر با یک دوست صمیمی، فرد مورد علاقه یا همکار خود ملاقات خواهید داشت. این دیدار باعث می شود تا  نتوانید به موقع به جایی که می خواهید برسید. بهتر است خیلی خود را نگران این مسایل نکنید. اگر از رابطه کنونی خود راضی نیستید، شاید بهتر باشد بیرون بروید و با فرد جدیدی آشنا بشوید. رابطه قبلی خود را تمام کنید و از فرصت پیش آمده برای بهبود روحیه خود استفاده کنید. 

فال روزانه متولدین اسفند

امروز کارهای داوطلبانه با فردی که دوستش دارید انجام خواهید داد. در خلال این کارها، صحبت های بسیار شیرین و دلنشینی نیز صورت خواهد پذیرفت. این شانس را دارید تا دوباره با این فرد ملاقات داشته باشید. دوستی با این فرد و اشتغال به کار جدید شما را از نظر روحی در شرایط بسیار بهتر قرار خواهد داد. امروز این شهامت را دارید تا عادت های گذشته خود را ترک کنید و به روشی متفاوت با فرد مورد علاقه خود رفتار کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*