فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

اطلاعاتی که امروز از دوستانتان بدست می آورید باعث می شود که بر روی هدف تازه ای تمرکز کنید. شما ایده های زیادی در مورد پروژه های خود دارید و امروز متوجه می شوید که کدامیک از آنها اولویت دارد. هر کاری که می کنید، باید آنچه قبل از شروع بدانید را دریابید. ممکن است بخاطر پیدا کردن وسایل لازم مجبور شوید از جایی به جای دیگر بروید و زمانتان را هدر دهید. امروز از آن روزهای پرکار و پرشتاب است که از آن لذت می برید. اگر برای انجام کارتان مثل بولدوزر دیگران را له نکنید، به موفقیت زیادی دست می یابید. عشقتان دوست ندارد از شما دستور بگیرد ولی از شنیدن افکار و ایده های شما خوشحال می شود. زمان بگذارید و با لبخند اینها را برایش توضیح دهید. امروز رویکرد خلاقانه تری در کارتان داشته باشید. همه چیز را به صورت گرافیکی یادداشت کنید و از مدادهای رنگی استفاده کنید. اگر قرار است ارائه مطلب داشته باشید، آن را با چارت ها و نمودارهای رنگی و نه فقط جملات ارائه کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما معمولی روتین روزانه کسالت باری دارید. ولی امروز زنگ ساعت شما را بیدار می کند و از جا می پرید. شما می دانید که به کمک شما نیازی مبرمی هست و زمانی برای هدر دادن وجود ندارد. می توانید انرژی فراوان خود را برای یک هدف تعریف شده بگذارید. اگر معمولاً از پروژه ای به پروژه دیگر می پرید، این برای شما تغییری خواهد بود. برای یک رابطه دو نفر لازم است، ولی برای خراب کردنش یک نفر کافی است. امروز شما متوجه می شوید که شما یا عشقتان در حال خراب کردن بخشی از زندگی تان بوده اید و شاید این ناآگاهانه بوده است. باید این را بپذیرید و جلو بروید. شما امروز کنترل خوبی بر امور دارید، ولی بدانید که در همه کارها بازده ندارید. هنوز جنبه هایی وجود دارد که با آنها ناآشنا هستید. بهتر است به این موضوع اعتراف کنید.

فال روزانه متولدین خرداد 

بجای آنکه همه پرسش های سوزان خود را به درون بریزید، باید آنها را بیرون بریزید. وارد بحث ها شوید و سوالات خود را از دیگران بپرسید. شما معمولاً مشکلات را خودتان حل می کنید، ولی گاهی هم باید صبر کنید و دیدگاه های دیگران را بررسی کنید و به دیدگاه خود غنا بدهید. هیچ کس دوست ندارد به او بگویند چه بکند و چه نکند، هیچ کس هم دوست ندارد که نادیده گرفته شود. شما باید تعادل بین عیب یابی و دیدن حقیقت را در رابطه خود بیابید. اگر این کار را از ته دل انجام دهید، به نحوی مثبت پیشرفت می کنید. امروز شما نظری اجمالی به توانایی خود در محل کار می اندازید. زمان آن است که جداً درباره تقویت استعدادهای خود فکر کنید و از آنها استفاده بهینه و تمام وقت نمایید.

فال روزانه متولدین تیر 

امروز روز خلاقیت و اشتیاق است. خونتان داغ است و اشتیاق در سرتان می پیچد. اگر کمی شانس داشته باشید امروز عشق را می یابید. اگر نه، باید راه دیگری بیابید. دوستان خود را به پیاده روی دعوت کنید. شما روحیه اجتماعی شدن را دارید. اگر صمیمیت نباشد، به جایی نمی رسید. شما زمان زیادی را با درد و رنج مشکلات این رابطه گذرانده اید. حالا که این را درک می کنید باید شروع به رفتن به مرحله بعدی نمایید. امروز روز بسیار مثبتی است و باید حس خود نسبت به آینده، اولویت ها و ارزش های خود را مد نظر قرار دهید. با اراده جلو بروید. امروز معقول و متعادل رفتار کنید. اطرافیان شما سعی می کنند را در مورد ایده جدید یا خریدن چیز جدیدی متقاعد کنند. تسلیم آنها نشوید. بعداً از این کار پشیمان خواهید شد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بر کارتان تمرکز داشته باشید.

فال روزانه متولدین مرداد 

احتمال دارد که بهترین راه حل امروز این باشد که فقط کنترل امور را رها کنید. وقتی نوبت به مسائل دلی می رسد، دیگران در گردباد و توفان هستند. تلاش برای درک حالت ذهنی آنها غیرممکن است پس در این مورد تلاشی نکنید. باید بگذارید همه چیز خود به خود جلو برود و تا فردا صبر کنید و ببینید که چه اتفاقی می افتد. عجیب است که شما چقدر می توانید تحت تأثیر قرار بگیرید، به خصوص وقتی که فکر می کنید فردی را درک کرده بودید و زود متوجه می شوید که در واقع هیچ چیز درباره او نمی دانید. امروز عزیزترین شما ناگهان مطلبی را می گوید که شما را شوکه می کند. بخش کاملاً جدیدی از وجود او آشکار می شود. او می خواست همه چیز را زودتر به شما بگوید، و بالاخره تصمیم گرفت که با شما صادق باشد.

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز روزی عالی برای رفتن به فروشگاه هایی است که تخفیف دارند. زیبایی جویی و رادار معامله خوب در شما قوی است. شانس با شماست و می توانید امروز خیلی خوب صرفه جویی کنید. روی اشیای زیبای منزل خود تمرکز کنید که زندگی شما را زیبا کنند. می گویند زباله یک نفر گنجینه دیگری است. ببینید که چطور می توانید خلاقیت خود را در تبدیل اشیای قدیمی به گنجینه های جدید بکار ببرید. انرژی امروز نشان می دهد که امروز داد و فریاد زیاد می شود و صدای مردم حداقل چند دسیبل بیشتر از معمول بالا می رود. این به خاطر جر و بحث و مشاجره نیست. در حیات عاطفی شما هم امروز کمی داد و فریاد زیاد می شود، ولی بیشتر در حالت بازی و رقابت است، نه عصبانیت از دست یکدیگر. در محل کار ابتدا شما از اطلاعات جدیدی که به دستتان می رسد ناراحت می شوید. بعداً متوجه می شوید که اطلاعاتی جدیدی در واقع آن چیزی است که شما برای پیشرفت به آن نیاز دارید تا در مسیر مثبت و درستی قرار بگیرید.

فال روزانه متولدین مهر 

امروز روزی است که شما یا شکست عاطفی را تجربه می کنید یا پیروز این رابطه می شوید. برای اطمینان از نتیجه ای مثبت، زیادی چیزی را جدی نگیرید. درجه ای از شدت و نیرو وجود دارد که احتمالاً امروز همه را کوک می کند. یک اقدام بی دقت می تواند فاجعه بیافریند. هر کاری از دستتان برمی آید انجام دهید تا تنش امروز را کاهش دهید. با انرژی امروز شما باید تفاوت بین عشق و رمانس را پیدا کنید، زیرا فرق بزرگی بین این دو وجود دارد. در رابطه شخصی و صمیمی بین شما، یک نفر انگار مانع و سد دیگری می شود، ولی ممکن است موضوع این نباشد. تنها کاری که باید بکنید این است که کلیدی بیابید که جنبه های مختلف شما و شریک زندگی تان را آشکار کند و از آن درست استفاده کنید. امروز شانس با شما یار نیست، ولی نباید ایمان و امیدتان را از دست بدهید. ببینید که چه کمکی می توانید بکنید و بیهوده و بیکار ننشینید. امروز شما به دیگر همکاران کمک می کنید و دیگران هم در نهایت به شما کمک می کنند.

فال روزانه متولدین آبان 

امروز حساسیت و زودرنجی افراد نسبت به بعضی از موقعیت ها را دست کم نگیرید. شما با خونسردی خاصی کار می کنید که در روزی مثل امروز برایتان خوب است. شما با ذهنی باز و بدون گیر کردن در درام های احساسی به مسائل رسیدگی می کنید. در همین حین، دیگران بعضی چیزها را شخصی می کنند. به نیازهای آنها دقت کنی. این افراد ممکن است منابع ارزشمندی از اطلاعات باشند. با احترام با آنها برخورد کنید. با آنکه شاید عشق نوع متفاوتی داشته باشد، ولی انرژی امروز به معنای آن است که شما باید در حوزه رمانس چیزهای زیادی را واگذار کنید. فانتزی های شما قابلیت تبدیل شدن به واقعیت را دارند. فانتزی ها هستند که به فاصله ها پل می زنند و می توانند درمانگر باشند. روز بسیار خوبی داشته باشید تا عشقتان هم روز خوبی را تجربه کند. با شیرجه به سمت موقعیتی که می دانید هیچ چیزی برایتان ندارد نروید. گرایش شما امروز به این است که در هر امری که نیاز به دقت و توجه دارد سرگروه باشید. ولی مواظب باشید زیرا ممکن است شما بهترین گزینه برای این کار نباشید. بگذارید فرد دیگری این کار را بکند.

فال روزانه متولدین آذر 

امروز شما کارهای بیشتری دارید که باید انجام دهید، پس به تلاشتان ادامه دهید. با موج حمایت غیرعادی که به سمتتان می آید نجنگید. انرژی پانسیل زیادی در اختیارتان است. تنها چیزی که شما را از مهار آن باز می دارد، ذهن خودتان است. این قدر از آن نترسید زیرا به شما کمک زیادی می کند. ذهنتان را باز کنید و بگذارید چیزهای جدیدی وارد زندگی تان شوند. توسعه و پیشرفتی غیرمنتظره در محل شما رخ می دهد یا شاید با دوستی ملاقات کنید و این توفانی از رمانس تولید کند که همه تلاش های شما را از بین ببرد. شما امروز وارد دنیایی با ابعاد جدید می شوید. این دنیای فرد دیگری است که دیدگاه و طرز فکری کاملاً متفاوت با شما دارد و به نظر می رسد که کاملاً شما را درک می کند. امروز باید رویکرد انقلابی تری در پیش بگیرید. در ابتدا حس می کنید که با این کار در خطر قرار می گیرید، ولی وقتی دل به دریا زدید، دست های زیادی به کمک تان می شتابند.

فال روزانه متولدین دی 

امروز یکی از آن روزهایی است که شما به موفقیت بسیار نزدیک شده اید. شما می دانید که دنبال چه هستید، ولی خودتان هستید که باید قدم اول را به سوی آن بردارید. شما احتمالاً دنبال جواب های محکمی برای سوالات عمیق خود هستید. تا وقتی که جواب های درست را نیافته اید، نگذارید که ذهن پرسشگر شما آرام یابد. گاهی در غم و اندوه و غصه خوردن شما استاد می شوید، ولی شوخ طبعی خشکی هم دارید. اگر بتوانید جنبه مثبت قضیه را ببینید و کمی از این دیدگاه استفاده کنید، کل موقعیت برای شما وارد فاز جدیدی می شود. رابطه شما مشکلی ندارد، بلکه شما از دیدگاه متفاوتی به آن می نگرید.

فال روزانه متولدین بهمن 

گاهی رویاپردازی شما از بدنتان دورتر می رود و مکان و زمانی دور می رود. ماهیت و ذات رمانتیک شما می خواهد بگریزد و دوباره به دنیای واقعی برنگردد. امروز قدم بزرگی در این مورد بردارید. روش سخت تر را برگزینید و دیگران را تشویق کنید که رویاهایشان را در میان بگذارند. تلاش های شما برای صحبت کردن با افراد در موقعیت های گروهی، پیچیده می شود. یک لحظه گویی شما اشتیاق می یابید و آماده رقابت کردن می شوید. ولی لحظه ای بعد احساس خستگی می کنید. مشکلتان چیست؟ شما عموماً دوست دارید بدانید که در کجای رابطه ایستاده اید و موضع شما چیست. ولی امروز هر چقدر تلاش می کنید که خط و مرزها را بشناسید، با مشکلات بیشتری مواجه می شوید. اگر موضوع مهمی هست که باید درباره اش با او حرف بزنید، بهتر است آن را برای زمان دیگری بگذارید. امروز نترسید از اینکه دو پروژه را همزمان انجام دهید. توانایی شما برای انجام چند کار بسیار زیاد است. هول نشوید. آرام باشید تا بازده بیشتری داشته باشید.

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز شما نیروی جسمانی زیادی را در خود حس می کنید. اگر کسی از شما درخواست کمک کرد، باید به او کمک کنید. البته نیروی خودتان را رایگان در اختیار کسی قرار ندهید. شما نیروی زیادی دارید که خودتان هم نمی دانید. نیازی نیست که آن را پنهان کنید. از آن بهره ببرید. اگر حس می کنید که در دریایی از تضاد شناورید، شاید بهتر باشد که راه چاره ای بیابید. باید زمین سفت و محکمی پیدا کنید و روی آن بمانید. این مکان را بپذیرید و روی آن به حل مشکلات خود بپردازید، یعنی باید پایه محکمی داشته باشید. این بهترین راه حل برای شماست. امروز شما به نقطه ای از عصبانیت می رسید و ایده های بیشتر و بیشتری به ذهنتان می رسد. مشکل اینجاست که شما خیلی زود خسته می شوید و خودتان را می بازید. در کارتان قدمی به عقب بردارید و دیدگاهی اتخاذ کنید. سردرگم نشوید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام