فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

بهترین روش برای دوست داشته شدن این است که دوست داشته باشید. برای شاد کردن باید شاد باشید. اگر قرار است در یک مهمانی شرکت کنید، حتما قبل از آن روحیه خود را بهبود ببخشید تا انرژی مثبت منتقل کنید وگرنه خودتان هم لذت نخواهید برد. در مسایل کاری هم باید سعی کنید افق دید خود را توسعه دهید. با طرز فکر فعلی نمی توانید به آن جایی که دوست دارید برسید. در مسایل احساسی از امروز تا چند هفته آینده احساسات بسیار خوبی خواهید داشت  و با عشقتان می توانید در جمع های دوستانه حس های بسیار عالی تجربه کنید. سعی کنید وقت بیشتری را با عشقتان سپری کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

از امروز تا شش ماه آینده می توانید روی پول های خود حساب کنید. منظور این است که امروز فرصتی برای برنامه ریزی درست و دقیق دارید که می تواند به مسایل مالی شما کمک کند. به طور مثال، احتمال دارد در یک پروژه برنده شوید و منبع مالی جدیدی به داشته هایتان اضافه شود یا اینکه شغل تازه ای پیدا کنید که درآمد بیشتری دارد. در ارتباط های اجتماعی سیاست رفتاری خود را بیشتر کنید. بی گدار به آب نزنید و با چشمان باز و دقت زیاد حرف ها را بشنوید و واکنش نشان دهید. از فرصت امروز برای سروسامان دادن به مسایل شخصی خود هم استفاده کنید. اگر کارهای روزانه خود را یادداشت می کنید، با دوره کردن آنها متوجه خواهید شد پروژه های بسیاری را به انجام رسانده اید. در مسایل احساسی هم بیشتر اعتماد به نفس داشته باشید تا بتوانید وضعیت آن را نیز به حد عالی برسانید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز دوست دارید حسابی پول خرج کنید و حسی از پولداری را تجربه کنید. حس بدی نیست اما حواستان به حساب بانکیتان باشد و یادتان باشد در نیمه ماه قرار داریم. این حس هم از آنجایی نشات گرفته که می بینید همه اطرافیان وسایل و لباس های نو خریده اند و شما مدت هاست برای خود یا خانه خرید نکرده اید. بهتر است فقط به وسایل ضروری فکر کنید و نقدینگی خود را هدر ندهید. از نظر احساسی خود را تقویت کنید. سعی کنید حتی از فشارهای زندگی هم مواردی برای لذت بردن و شاد بودن پیدا کنید. اینکه هیچ کار خدا بی حکمت نیست برای آرامش کافی است. احساسات عاطفی خود را بیشتر کنید تا با عشقتان لحظه های پرشوری داشته باشید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز بیشتر ذهنتان درگیر مسایل مالی است. به جای غصه خوردن، درآمد و خرج هایتان را مورد بررسی قرار دهید. آنها را آنالیز کنید تا بتوانید با همین درآمد، بهترین زندگی را داشته باشید. برای ایجاد تغییر هیچ عجله ای به خرج ندهید. سر فرصت فکر کنید و برای کسب درآمد بیشتر نقشه بکشید. زمان و توان خود را در نظر بگیرید و پروژه تازه ای آغاز کنید. بهتر است در حوزه هنر باشد زیرا خلاقیت شما از امروز تا آخر سال زیاد است. کائنات هم در این مسیر بسیار به شما کمک خواهند کرد. در رابطه عاشقانه هم سعی کنید به جای اینکه دایم بیرون شام بخورید، بیشتر در خانه باشید تا در هزینه هایتان صرفه جویی شود. به دنبال تفریحاتی باشید که خرج کمتری دارند اما همچنان موجب شادی و هیجان هر دوی شما می شوند.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز باید از همه ثانیه های خود بهترین استفاده را ببرید. البته شتابزده رفتار نکنید. آهسته و پیوسته قدم بردارید. اما گوش به زنگ و هوشیار باشید. از بخشی از زمان خود برای ریلکس کردن استفاده کنید. در ارتباط های دوستانه و کاری، به هیچ عنوان بدخلق نباشید تا مشکلی پیش نیاید، در عوض به دوستان و همکاران خود توجهی که نیاز دارند را بدهید. در جاهایی که کاری از دستتان بر نمی آید، بیهوده فکر خود را مشغول نکنید. در مسایل احساسی امروز تحت فشار هستید. اگر فکر می کنید رابطه تان اکنون باید تمام شود همین کار را انجام دهید. همه رابطه ها که نباید تا ابد ادامه داشته باشند. قلم و کاغذ بردارید و خواسته های خود از یک رابطه را بنویسید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز خودتان را توصیف کنید. برای همه کارهایی که انجام می دهید توضیحات شفاف داشته باشید. خلاقیت شما امروز زیاد می شود. بنابراین، بهترین فرصت برای توضیح ایده های هنری است. امروز احساس می کنید «پیکاسو»ی دوم هستید و در نقاشی استعداد بی حدی در خود حس می کنید که اگر قلم به دست شوید، شاید یک اثر فوق العاده عالی هم خلق کنید. حیف این همه استعداد است که هدر برود. در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید و آنها را پرورش دهید. این کار موجب افزایش اعتماد به نفس شما هم می شود. حس های عاشقانه شما هم زیاد هستند و با شدت اشتیاقاتی که دارید موجب خرسندی زیاد عشق خود خواهید شد. امروز از همه لحظه های با هم بودن لذت ببرید.

فال روزانه متولدین مهر

زندگی اجتماعی خود را توسعه دهید. هوش و ذکاوت شما امروز کمک می کند تا هماهنگی های بیشتری با اطرافیان داشته باشید و بتوانید کارها را در مسیر درست خود پیش ببرید. برای اینکه سرحال باشید لازم نیست یک گالن قهوه و نسکافه سر بکشید. افکار خود را سروسامان بدهید. اگر گوشی موبایل خود را دایم روی سایلنت می گذارید، به این مفهوم است که مشکلی وجود دارد و هیچ کسی غیر از خودتان نمی تواند دلیل آن را کشف کند. در جمع های دوستانه در مورد خود و افکارتان حرف بزنید. این کار موجب تخلیه روحی می شود و می توانید با روحیه بهتر دنیا و زیبایی هایش را کشف کنید و ذوق زده شوید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز را جشن بگیرید. در جمع های دوستانه شرکت کنید و سعی کنید تا می توانید شاد باشید. ایده های خلاقانه بسیاری امروز در ذهنتان می چرخد و همکاری های بسیار خوب و موفقی با بقیه خواهید داشت. بذر ایده هایی که دارید را همین امروز بکارید تا در آینده نزدیک شاهد جوانه زدن و رشد آنها باشید. امروز رویدادهای بسیار خوبی برایتان رخ خواهند داد و می توانید از معجزه زمان استفاده کنید. در مسایل عاطفی هم در جمع های دوستانه می توانید با فرد دلخواهتان رو به رو شوید. به تدریج به او نزدیک شوید و بگذارید از احساسات و عقاید واقعی شما مطلع شود.

فال روزانه متولدین آذر

در مسایل مالی و کاری امروز حسابی نانتان در روغن است و می توانید از فرصت های عالی، نهایت استفاده را ببرید. البته از نظر فکری و احساسی کمی پایین هستید. تصور می کنید توجهی که دیگران قبلا به شما داشته اند، دیگر ندارند، مثلا همکاران از کارهایتان راضی نیستند یا در محیط خانه، دیگران خیلی راضی به نظر نمی رسند. اما به جای ناامیدی، استراتژی داشته باشید. کمی محدودیت برای ارتباط هایتان تعریف کنید و سرتان به کار خودتان باشد. این باعث می شود این حس های منفی از میان بروند. امروز گویا زمان همه انرژی شما را می گیرد. اما قدرت درونی خود را نادیده نگیرید. با عشقتان در مورد مسایل مهم زندگی حرف بزنید و برای آن برنامه ریزی های زمانی و مالی داشته باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز  از خیال و رویا بیرون می آیید و می توانید با فکر باز برای اهداف خود نقشه های درست و حسابی بکشید. البته این امر بدون کمک دیگران ممکن نبست. در محل کار، ایده هایتان را مطرح کنید و از همکاران کمک مشورتی بگیرید. تحقیق و مطالعه هم می تواند کمک زیادی در این مسیر بکند. این همه انرژی که از ابتدای صبح با شما همراه است را نادیده نگیرید و تا انتهای شب ادامه دهید. موفقیت های ارتباطی زیاد هستند و با عشقتان می توانید لحظه های بسیار مفیدی داشته باشید. مثلا با هم آشپزی کنید یا خانه را تمیز کنید و تغییر دکوراسیون بدهید. اهداف هر دوی شما یکی است و این شما را به سمت موفقیت هل می دهد.

فال روزانه متولدین بهمن

مراقب آرزوهای خود باشید. افکاری که در سر آدم می چرخند خیلی راحت شکل واقعی به خود می گیرند. باید سعی کنید به مسایل مثبت و خوب بیندیشید. به فکر تغییرات بزرگ باشید. شکلی از رویاهای بزرگ را برای خود متصور شوید. باید به این فکر کنید که یک انقلاب بزرگ و اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. احساسات واقعی خود را کشف کنید. با افکار مثبت می توانید خیلی راحت و بدون نگرانی با عشقتان حرف بزنید. اگر مجرد هستید، با افراد جدید ملاقات کنید. بدون فکر با کسی آشنا نشوید. تنها بودن بهتر از این است که با فرد نامناسب آشنا شوید.

فال روزانه متولدین اسفند

خودتان را از عالم خیال خارج کنید. به سمت واقعیت بروید. شما ذاتا دوست دارید مرموز باشید و بدون هیچ وقفه و استراحتی کارهایتان را پیش می برید. اما کمی تعادل در کارها هم بد نیست. میان مسوولیت های کاری باید تناسب ایجاد کنید. از یکی برای دیگری غافل نشوید. در صدر همه امور هم خودتان را بگذارید. شما باید از نظر فکری و روحی در وضعیت خوبی باشید تا بتوانید مسایل را به بهترین شکل سامان دهید. این مساله در زندگی عاطفی نیز مصداق دارد. رویاهای عشقتان را کشف کنید و با برآورده کردن آنها موجب شادمانی زیاد او بشوید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام