فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

برایتان چه سودی دارد که در مقابل تغییر مقاومت کنید؟ همه می دانند که شما در سازگاری و تطبیق با تغییر در دنیای اطرافتان مشکل دارید. متأسفانه زندگی همین است و شما نمی توانید کاری در موردش کنید. در این مورد شما قدرتی ندارید. متوجه می شوید که زندگی زمانی که روی موج های تغییرات موج سواری می کنید، پایدارتر است. تغییر را بپذیرید و بگذارید برایتان پیشرفت بیاورد و در مقابلش نایستید. شاید بین دل و مغزتان درگیری ایجاد شود. امروز منطق و مغزتان یک چیز می گوید و می خواهد به برنامه خاصی متعهد بماند و دلتان چیز دیگری می گوید. درست است که شما باید درباره نحوه رسیدن به هدفتان درست و واضح فکر کنید، ولی فقط دلتان است که به شما دقیقاً می گوید چه کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر در شغلی هستید که بیشتر مبتنی بر کمک است مانند روانپزشکی، احتمالاً در حال حاضر دارید بعضی قوانین و پروتکل ها را نقض می کنید. شاید حتی بر خلاف نظریه هایی که بخش بنیادی تحصیلات شما بودند، عمل کنید. با این شورش خودتان را در دردسر نیندازید. مهم است که گاهی وضعیت فعلی خود را به چالش بکشید. افرادی مانند شما در این حوزه پیشرفت می کنند. امروز شما بیشتر به استدلال و بحث می پردازید و این کار را برای تفریح انجام می دهید. این سبک عادی و روزانه شما نیست و شریک زندگی شما این سبک را آزاردهنده می یابد. اگر قرار است که جایی بروید، یا پروژه مهمی در دست دارید، بهتر است که بجای ناراحتی، با دیگران همکاری کنید. حداقل بدین طریق به چیز مفیدی دست می یابید.

فال روزانه متولدین خرداد

لازم نیست که نابغه باشید یا کار خارق العاده ای برای مردم انجام دهید تا آنها متوجه شما شوند. وقت آن رسیده که این طرز فکر را کنار بگذارید که شما توانایی نواختن ساز یا مجسمه را ندارید چون فکر می کنید استعداد یا نبوغش را ندارید یا میکل آنژ نیستید! به هر سرگرمی یا چیز دیگری که علاقه دارید بپردازید. امروز رمانس بیشتر موضوع صحبت ها می شود. شما به هر طریقی می خواهید احساسات خود را نشان داهید و به انحاء مختلف می توانید موفق شوید.

فال روزانه متولدین تیر

شما وارد فازی می شوید که بخش زیادی از آن حیات عشقی شما را شامل می شود. با معرفی ایده های کاملاً جدید این فاز را رضایتبخش نمایید. نگذارید این تفریحات برایتان رنگ ببازد. دوره پیش رو برای رمانس بسیار خوش یمن و مبارک است. زمان خوبی برای مسافرت برای هر دوی شماست. اگر مجرد هستید شاید در این سفر با فرد جالب و عجیب و غریبی ملاقات کنید. جایی برای افکار مبهم یا احساسات نامشخص در حیات عشقی شما نیست. امروز فردی از نزدیکان شما دیگر نمی خواهد کنار بنشیند و چیزی نگوید. اگر از ترس دست رد به سینه خوردن، نگران بودید و نمی توانستید عواطف واقعی خود را نشان دهید، زمان آن رسیده که با او روبرو شوید و آنچه در دل دارید به او بگویید. امروز روی مواجهه مستقیم با مشکلات دیروز است. این اجتناب ناپذیر است. آنچه دیروز انجام نشده باقیمانده بود باید امروز انجام شود تا بتوانید به جلو پیش بروید. اکنون زمان تسلیم شدن نیست. پشتکار داشته باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

هر نوع وظیفه یا کاری انگار امروز برایتان خیلی سخت و سنگین است. کار اضافه باعث می شود که احساس مریضی و ناخوش احوالی کنید. بهتر است که کمی زمان برای استراحت اختصاص دهید. اگر نمی توانید این کار را بکنید، حداقل سعی کنید کارها را آسانتر کنید. تغییرات غیرمنتظره ای در جامعه شما رخ می دهد. قبل از نتیجه گیری واقعیت ها را چک کنید. اگر نه شما و نه عشقتان هیچ نظری در مورد آنچه اطرافتان می گذرد ندارید و نمی دانید چه اتفاقی در حال رخ دادن است نگران نشوید. امروز مسائل واضح و روشن مبهم و توهم آمیز می شوند و به همین علت فکر می کنید واقعیت شرایط را درک نمی کنید. در چند روز آینده همه چیز متفاوت خواهد بود، پس در این مدت بر اساس برداشت های کنونی خود تصمیمی نگیرید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز از لحاظ فیزیکی احساس انرژی و نیروی زیادی می کنید و آماده اید که چیزی که به سمتتان می آید را بپذیرید. این خوب است، و شما چالش ها را کنار گذاشته و هدف جدیدی در زندگی می یابید. هیجان و اشتیاق وارد وجود و زندگی شما می شود. با هر چیزی که روبرو می شوید با اراده و همت خود با آن برخورد می کنید. امروز فرصت آن را می یابید تا فردی که مدتی است او را از دور ستایش می کنید بشناسید. تنها چیزی که نیاز دارید فرصتی برای صحبت و جلب توجه اوست. با آنکه این رابطه با عنوان معنوی شروع می شود، ولی بعدها به رابطه عمیق تری تبدیل می شود. شما در زندگی رسالت مهمی دارید. کاری که باید انجامش دهید بسیار اهمیت دارد. آیا شما برای رسیدن به این هدف مهم تمام تلاش خود را می کنید؟ در کار دیگران دخالت نکنید و روی کار خودتان متمرکز باشید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما حس می کنید موجی از انرژی قوی وجود دارد که غرور و اعتماد به نفس شما را تقویت می کند. از این نیروها با بیشترین توانایی خود استفاده کنید. بدان نیاز خواهید داشت. نیروی قوی و واقعیت-محوری در جریان است که با اهداف شما در تضاد است و شما آن را نیز سرسخت و شدید می دانید. فانتزی های خود را کنار بگذارید و حقیقت را فاش کنید. امروز موجی از نارضایتی وجود دارد. اگر در رابطه ای دائمی هستید، شاید در مورد حس هر دوی شما در مورد موقعیت خاصی مخالفت و عدم توافق وجود داشته باشد. مشکل اینجاست که شما انرژی و منابع بیشتری دارید. باید نگاه عمیق و دقیقی به مسائل بیندازید و روی آنها تمرکز کنید. ذهن مردد شما نمی گذارد که در محل کارتان خوب و مؤثر کار کنید. همینطور که تلاش می کنید قدم بعدی خود را مشخص کنید، انرژی شما هدر می رود. فردی سعی می کنید گزینه ها و چاره های شما را دستکاری کند. مطمئن شوید که در تله او نمی افتید. قوی باشید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز روزی است که شما دوست دارید حریم و فضای شخصی خود را حفظ کنید. شاید مجبور شوید با افراد غیرمسئول و بی پروا نوعی شراکت ایجاد کنید. آنها طوری با شما رفتار می کنند که انگار به قلمرو شما حمله کرده اند. آنچه آنها نمی دانند این است که شما آماده هستید. اکنون زمانی نیست که دیگران بتوانند مزاحم شما شوند. شما وقتی صحبت از عشقتان می شود هیچ مزخرفی را قبول و باور نمی کنید. انرژی امروز شما را تحریک می کند در مورد مسئله ای که مدتی است شما را عصبی کرده چیزی بگویید. احتمالاً شما در این مورد خیلی فکر کرده اید و ناگهان حس می کنید که می خواهید منفجر شوید. سعی کنید در این میان احمق جلوه نکنید. با تمرکز روی وظایف روزانه، احتمالاً می توانید بینش مهمی در مورد کار و شغل خود پیدا کنید. این اطلاعات ارزشمند از طریق کانال های دلی به دستتان می رسد نه از طریق صداهای مغزی تان. به ندای دلتان گوش کنید.

فال روزانه متولدین آذر

شما باید امروز درس مهمی بگیرید. از آنجائیکه شما به دنبال کمال هستید، شاید حس کنید که هیچ چیز کامل نیست. سعی کنید به خودتان سخت نگیرید. کاری که تابحال انجام داده اید خیلی بهتر از کار افراد دور و بر شماست. در هر کاری که انجام می دهید و هر اقدامی که می کنید، باید جلوه های نهایی را به یاد داشته باشید. اگر امشب سر قراری می روید، شاید تصویر نادرستی از فردی که قرار است ملاقات کنید داشته باشید. شما امیدهایی داشتید و حس می کردید که طرف مقابل فرد کامل و بی نقصی است. باید قبل از هر نوع پیش داوری او را خوب بشناسید و سپس از خودتان بپرسید که آیا او فرد مناسبی برای شما هست یا خیر. شما حس می کنید که به جایگاه یا شغلی که از آن متنفرید زنجیر شده اید. حس می کنید راه فراری ندارید. ولی در واقع اینطور نیست. شما قدرت رها کردن آن کار و یافتن شغل جدیدی را دارید. به خودتان شک نکنید. دلیلی ندارد که طوری زندگی کنید که واقعاً دوست ندارید.

فال روزانه متولدین دی

امروز در دل احساس تنش می کنید و نمی توانید از آن خلاص شوید. شاید برایتان ارتباط برقرار کردن با مردم سخت باشد، زیرا آنها صدای شما را نمی شنوند. یادتان باشد که باید افکار خود را ترجمه کنید تا پیامتان را برسانید. ذهنتان را باز نگه دارید تا یک به یک با دیگران سر و کله بزنید. امروز فضای ملایم و پرمحبتی وجود دارد. اگر اخیراً مشکلاتی در رابطه خود داشته اید، باید از این فضای رمانتیک برای جبران اختلافات استفاده کنید. هدیه ای بخرید یا پیام عاشقانه ای بفرستید. کتاب بخرید یا در رستوران کوچکی میز رزرو کنید. این باعث می شود که مشکلات راحت تر حل شود و دوباره حس خوبی داشته باشید. امروز فردی پیدا می شود که شما را زیر پر و بالش بگیرد. این حمایت خیلی به نفع شماست. در مقابل کمک او مقاومت نکنید. این کمک همان کلیدی است که به دنبالش بودید. با هم می توانید به اوج برسید و قله ها را فتح کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

چرا فکر می کنید روابط خیلی دشوار هستند؟ می دانید که تعامل با دیگران به شما کمک می کند چیزهایی یاد بگیرید و رشد کنید. این برای همه صادق است. ولی برای شما، روابط مهم هستند زیرا باعث می شوند واقع گرا بمانید. شما اغلب راجع به واقعیت رویاپردازی می کنید و با آن روبرو نمی شوید. تأکید امروز بر این است که شما تلاش بیشتری برای افراد دور و بر خود انجام دهید. شاید بحث یا ملاقات مهمی امروز بشود که شما را درباره حضور فرد خاصی آگاه و هشیار کند. هرچه بیشتر در مورد ایده های خود رک باشید، بیشتر از او خوشتان می آید. بهتر است که نوع ملاقات خود را عوض کنید و آن را رمانتیک تر کنید. بیرون بروید و شام رمانتیکی بخورید. امروز حس ششم شما دروغ نمی گوید. به توانایی های روانشناسی خود ایمان داشته باشید. این مهارت ها برای هر کاری که به عهده می گیرید به کارتان می آیند. حس ششم بهترین منبع امروز است. آسانگیر و مهربان باشید تا بتوانید کوه را جابجا کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما حال و هوای یک موجود آزاد بعد از مدتی حبس را دارید. هوا گرم و پر از انرژی است. شما آماده دویدن و گردش در دشت و صحرا هستید. متأسفانه مسئولیت ها و تعهداتی دارید و نمی توانید از شعاع خاصی دورتر بروید. قلبتان آماده پرواز است، ولی چیزی فراتر از کنترلتان شما را همانجا نگه می دارد و نمی گذارد جایی بروید. شریک زندگی تان تصمیم می گیرد با بردن شما به جایی کاملاً جدید و متفاوت سورپرایز کند. این نه تنها یک تجربه انقلابی است، بلکه شعله بین شما را بیشتر و سوزان تر می کند و سردی های گذشته از بین می روند. این باعث می شود که موضوعی که مدتهاست برایتان و برای دلتان عزیز بوده دوباره مورد توجه تان قرار بگیرد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام