فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

اگرچه شما به فعالیت‌های فراوانی مشغول هستید و نقش‌های خود را به خوبی انجام می‌دهید و در صحنه رقابت نیز به خوبی می‌توانید با رقبای خود به مبارزه برخیزید اما اتفاقات جنبی زندگی‌تان شما را تا حدودی ناامید کرده و از انرژی شما برای پیشبرد خواسته‌هایتان کاسته است. شما فعالیت‌های جنبی بسیاری دارید. توصیه می‌شود که فعالیت‌های خود را محدود کرده و همه تلاشتان را بر یک زمینه متمرکز کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر کسی به شما فرمانی دهد باعث ناراحتی شما می‌شود و سریعا به دفاع از خود برمی‌خیزید اما بهتر است این حالت عصبانیت و برآشفتگی‌تان را کنار بگذارید تا بتوانید دید بهتری نسبت به مسائل مختلفی که برایتان پیش می‌آید داشته باشید. اگر شخصی به شما فرمانی دهد و شما آن را اجرا کنید، اصلا به این معنا نیست که شما ترسو و بزدل هستید. این تفکر غلط را به دور بیاندازید. شما به حدی از این امر ناراحت می‌شوید که با ادامه این کار ممکن است آسیب‌های جدی را به خود وارد سازید.

فال روزانه متولدین خرداد

در روزهای قبل و یا در گذشته دور، شما شخصی بودید که از زندگی لذت نمی‌بردید، اما این روزها ورود یک نفر یا صحبت‌هایی که شنیده‌اید، شما را بسیار منقلب کرده است و بر خلاف گذشته به این فکر می‌کنید که زندگی می‌تواند برای شما نیز زیبا باشد. اما زیاد در این تفکرات خود را غوطه‌ور نسازید، زیرا شادی نیز همانند غم پایدار نیست. بهتر است از این طرف بام هم نیفتید.

فال روزانه متولدین تیر

در روابط اجتماعی‌تان به حدی غوطه‌ور شده‌اید که از یاد خودتان رفته‌اید و خود را فراموش کرده‌اید. برای داشتن روابطی سالم با محیط بیرون و جامعه، ابتدا باید دارای روح و جسمی سالم باشید، پس بیشتر به خودتان برسید. مدام در فکر این موضوع هستید که دوستی‌های خود را افزایش دهید، اما بهتر است دوست‌های کم‌تر ولی همراهی داشته باشید تا این که دوستان زیادی داشته باشید و هیچ کدام همراه و یاور شما نباشند.

فال روزانه متولدین مرداد

زندگی چشم‌اندازهای جدیدی را به شما نشان می‌دهد. بهتر است چشمان خود را برای دیدن این مناظر آماده کنید. در گذشته سرنوشت شرایط سختی را به شما تحمیل کرده بود اما این روزها پاداش صبر و استقامت خود را خواهید گرفت. دنیا دوباره محدودیت‌هایی را برای شما در نظر گرفته است، اما اگر شما دوباره با صبر و استقامت همیشگی‌تان پیش بروید، پاداشی که در مرحله بعدی می‌گیرید خیلی بزرگ‌تر خواهد بود.

فال روزانه متولدین شهریور

در حالیکه قدرت شما در صبر کردن تا موقع رسیدن زمان مناسب، مورد آزمایش قرار می‌گیرد، شاید مجبور شوید که با مسائل و کارهای مشابه دیگری روبرو شوید. خوشبختانه اکنون طبیعت واقع‌بینانه‌تان شما را به انحراف نخواهد کشانید، پس پیروی کردن از غریزه‌ها نباید برای شما امری هراس‌انگیز باشد. اما از وعده‌ها و فرصت‌های بزرگ بدون ضرر و زیان هم دوری کنید. بهتر است به جای اینکه فکر کنید همه چیز کامل است، مسائل نهانی و پشت پرده را هم تجربه کنید (یا حداقل بفهمید چه چیزهایی از شما پنهان شده‌ است). چک کردن واقعیت‌ها در امروز شما را از سرخوردگی‌های فردا نجات می‌دهد.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

به تازگی در کارهایتان به بن‌بست رسیده‌اید و هر کاری را که می‌خواهید شروع کنید به جایی نمی‌رسد، زیرا شما فردی کم‌تجربه هستید. توصیه می‌کنیم برای این که کارهایتان بر وفق مرادتان پیش برود از دیگران کمک بگیرید تا شما را یاری کنند که به اهداف خود نائل شوید.

فال روزانه متولدین آبان

شما به انسان‌های اطرافتان با دیدی منفی نگاه می‌کنید. شاید حق با شما باشد اما تمام انسان‌ها بد نیستند و بسیاری از افرادی که در اطراف هر یک از ما قرار دارند، ما را واقعا دوست دارند و خواهان پیشرفت ما هستند. اعتماد به دیگران کار سختی است اما نباید با دیدی منفی هم به آنها نگاه کنید. بخصوص در رابطه با فردی که او را دوست دارید، هرگز نباید با دیدی منفی رفتار کنید.

فال روزانه متولدین آذر

شما اکنون در مرتبه و مقامی‌ هستید که هر شخصی در آرزوی آن به سر می‌برد، اما شما از این مرحله راضی نیستید و به نوعی کارهایی که انجام می‌دهید، شما را راضی نمی‌کند. به همین دلیل به دنبال راه حل‌های جدیدی هستید. بیش از حد به خود مغرور نشوید. ممکن است در اثر غرور زیاد همین جایگاهی که در حال حاضر دارید را هم از دست بدهید. به روزهایی فکر کنید که در آرزوی چنین جایگاهی بودید و چه سختی‌هایی را متحمل شدید تا بدین حا رسیدید. با این افکار غرور را از خود دور کنید.

فال روزانه متولدین دی

ارتباط‌های دوستانه‌ای که به تازگی آغاز کرده‌اید، ارتباط‌های درستی نیستند و به نتیجه‌ای که شما مد نظر دارید ختم نمی‌شود. شاید حتی پایان غم‌انگیزی داشته باشد. طرز درست و صحیح رقتار کردن در رابطه با هر موضوعی را سرلوحه خود قرار دهید. تا زمانی که از تصمیمی اطمینان صددرصد پیدا نکرده‌اید، در آن مسیر گام نگذارید، زیرا شما فردی هستید که اگر در رابطه با کاری اطلاع حتمی نداشته باشید، تا پایان مسیر دچار استرس خواهید بود.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز دوباره شانس به شما روی آورده است. در چند ماه اخیر شما کم‌شانس بودید و در رابطه با مسائلی که برایتان پیش می‌آمد شانستان به شما یاری نمی‌رساند اما این روزها در تمام کارهایتان شما را همراهی می‌کند، شما نیز متوجه این موضوع شده‌اید. اجازه ندهید دیگران بر شما حکومت مطلق داشته باشند، زیرا شما را به بیراه می‌برند. راه‌هایی که خودتان دنبال می‌کنید به زودی نتایج باورنکردنی برایتان خواهد داشت. برای این که از انرژی‌های منفی‌تان کم کنید، با شخص یا اشخاصی گفتگو و مشورت کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما به دنبال هیجانات تازه‌ای در زندگی‌تان هستید، شما تنها می‌توانید این هیجانات را تصور کنید ولی از تصور تا واقعیت فاصله‌ای دراز و طولانی هست. شما نمی‌خواهید با واقعیت‌های زندگی‌تان روبرو شوید، این یک ریسک بزرگ است. بهتر است با افراد مجرب و قابل اعتماد، این مسائل را مطرح سازید تا شما را یاری دهند که از این افکار دور شوید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام