فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

با انرژی پایدار امروز ارتباط برقرار کنید، ولی یادتان باشد که ممکن است تنش به شکل صحبت های سریع و اطلاعات غلط خودش را نشان دهد. مردم دمدمی مزاج و آشفته می شوند. بگذارید آبها از آسیاب بیفتند تا راه بیفتید. تصمیمات شتابزده شما را به مسیرهایی می کشانند که بهترین انتخاب برای شما نیستند. آرام باشید و زیاد در مورد چیزی فکر نکنید. گاهی بهتر است با عزیزان خود در سکوت همراه باشیم، ولی امروز وقت حرف زدن است. شاید این کمی سخت باشد، ولی می دانید که در مورد مسئله خاصی در موقعیت دشواری قرار دارید. باید اولین قدم را بردارید تا قدم های بعدی برایتان آسانتر شوند. از جسارت ذاتی خود استفاده کنید. آنقدرها هم که می ترسید بد نیست و برای هر دوی شما آرامش بیشتری می آورد. امروز شما قدم بزرگی برمی دارید. نترسید و این کار را بکنید. زمینی که رویش هستید محکم است و می توان به آن اطمینان کرد. شما بخاطر قابل اطمینان بودن و حافظه خوبی که دارید شناخته شده و پاداش می گیرید. خجالت نکشید و به این ویژگی ها ببالید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز فرصت های متعددی جلوی روی شما قرار می گیرد که قبلاً برایتان فراهم نبود. امروز باید از آنها بهره ببرید. در چیزهای جدید و عجیب احساس آزادی کنید. امروز باید پیشگام باشید و ریسک بپذیرید. امروز روز پیشرفت و رسیدن به اوج است. به توانایی های خود اطمینان داشته باشید. امروز روز خوبی برای تصمیمات مالی مهم از جمله خریدهای بزرگ، نیست، زیرا شاید به خودتان بگویید که باید پول برای چیزی خرج کنید، و بعد افسوس بخورید. علاوه بر آن، شاید همه واقعیات و خوب و بد آنها را ندانید. امروز روزی جادویی برای شماست، به خصوص اگر فرد خاصی در کنارتان دارید که با او بیرون بروید. هیجان زیادی بین شما هست و رابطه ای جالب و جدید را آغاز می کنید. گویی به سفر تازه ای می روید. امروز به ایمیل هایی که به دستتان می رسد دقت کنید. تلاش بیشتری انجام دهید و به تماس های تلفنی پاسخ دهید. مطلب و اطلاعات مهمی از طریق این ایمیل ها یا تلفن ها دریافت می کنید.

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز از دل خود دفاع کنید. زیرا دل شما هدف اولیه حرف های آزاردهنده قرار می گیرد. حساسیت شما باعث می شود که احساس تنهایی کنید. بهتر است امروز را مرخصی بگیرید و در خانه استراحت کنید. اگر خواستید بیرون بروید باید آماده باشید. نقاط ضعف خود را بدانید و از منابع انرژی به بهترین و مفیدترین روش استفاده کنید. در کلام شما نیروی زیادی وجود دارد. شاید شما متوجه نشوید، ولی ممکن است یکی از رویاهای شما به واقعیت بپیوندد یا چیزی خراب شود که مدتها برای ساختنش زحمت کشیده بودید. انرژی فراوانی در اطراف شما وجود دارد. حس می کنید زمان آن رسیده که همه مسائل را حل کنید، ولی عشقتان به این راحتی نمی تواند کنار بیاید. امروز تردید و دودلی بزرگترین دشمن شماست. شما آنقدر درگیر کارهایتان می شوید که بزرگترین ابزار خود یعنی حس ششم را فراموش می کنید.

فال روزانه متولدین تیر 

امروز رویاها و تصورات می آیند و می روند و تصاویری در ضمیر ناخودآگاهتان زنده می شوند. بعضی از آنها بیانگر ترس های گذشته شما هستند که باید آزاد شوند. شما از این ادراکات الهام می گیرید و از آنها به عنوان مبنایی برای پروژه های هنری استفاده می کنید. تا پایان امروز شما از لحاظ عاطفی سبکتر می شوید. گاهی باید در مورد چیزی که نیاز دارید و به آن باور دارید، حرف بزنید. نباید امیدوار باشید که همه بتوانند درون قلبتان را ببینند. ایده آل های رمانتیک شما باید بیان شوند. بیهوده منتظر ننشینید. باید اقدامی بکنید. در غیر این صورت در دریای ناامیدی غرق می شوید. مغز شما با سرعت یک کیلومتر در دقیقه کار می کند و افکار شما مبهم هستند. مراقب باشید که امروز به مردم چه می گویید. احتمالاً بعضی چیزها را با هم قاطی می کنید که بعداً برایتان دردسر ساز می شوند. مراقب حرف هایی که می زنید باشید.

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز باید منتظر روز پرمشغله ای باشید. هیچ چیز فوق برنامه ای را برنامه ریزی نکنید. خانه و خانواده و شریک زندگی تان ممکن است به شما نیاز داشته باشند. در واقع انرژی شما رو به کاهش است، پس مراقب ذخیره انرژی تان باشید. یک سفر می تواند شروع یک رابطه پرشور باشد. لازم نیست سفری به خارج از کشور باشد، ممکن است در کلاس آموزشی کسی را ملاقات کنید. انرژی شما بالاست و شما خودتان را در میان گردبادی می یابید. اگر درام را دوست دارید، از آنچه اتفاق می افتد لذت می برید. ترافیکی که امروز در محل کار شما هست به نفعتان تمام می شود. چیزی که نیاز است فردی مطمئن، قوی و با اعتماد به نفس به نام شماست. شما در بهترین موقعیت هستید تا آشفتگی موجود را درست کنید.

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز تا وقتی که تلاش می کنید همه چیز را متعادل نگه دارید، یادتان باشد که یکی از مسائل کلیدی، سرگرمی و تفریح است. شادی و خوشبختی عنصر مهمی از معادله کائنات است. هر چه در موقعیت فعلی سرزنده تر و بانشاط تر باشید، رسیدن به موفقیت و سعادت راحت تر می شود. یک لبخند شما را از هر در بسته ای رد می کند. اگر شما همیشه باید عشقتان را بجایی میخ کنید تا در نرود، یک جای کار اشتباه است. اگر قرار است همیشه موقعیت ها و مسائل را بپیچانید تا مشکلی پیش نیاید، پس دیگر نباید معجزه عشق باشید. ترسی که زیر رفتار سرد خوابیده است را درک کنید تا دیر نشده رابطه شما نجات یابد. هر کاری هنری و خلاقانه ای امروز باید آغاز شود تا به انتها برسد. انرژی امروز برای شکوفایی تخیلات شما و جنبه رویایی شما کافی است. هر کاری که نیاز به دقت یا دیدگاه عملی دارد را به زمان دیگری واگذار کنید.

فال روزانه متولدین مهر 

امروز دوست دارید از مطالعه کتاب های خود لذت ببرید. دوست دارید که مدل موهایتان را عوض کنید یا رنگ های متفاوتی از لباس ها را امتحان کنید. خارج شدن از روتین همیشگی می تواند جالب باشد، حتی اگر فقط به معنای خریدن عینک آفتابی بانمک یا لباس گل گلی باشد. شما احساس سبکی و نشاط بیشتری می کنید. شما امروز را به چند دلیل به یاد خواهید داشت. امروز یکی از آن زمان هایی است که شما تصمیم می گیرید به چیزی که واقعاً می خواستید ولی کمی می ترسیدید بله بگویید. اگر نمی دانید منظورمان از این حرف چیست، به زودی خواهید فهمید و فرد مهمی در زندگی تان پیدا می شود. از انرژی امروز بهره ببرید. شما ایده، منابع و اراده تکمیل پروژه مهمی را دارید، ولی متأسفانه تمرکز و دقت ندارید. امروز نظم و انگیزه نداشتن نمی گذارد به جایی برسید. بیشتر تلاش کنید.

فال روزانه متولدین آبان 

روحیه ماجراجوی شما بسیار بزرگوار است، ولی متوجه می شوید که امروز یکی از آن روزهایی است که از شما می خواهند کارهایتان را توجیه کنید. دیگران به شما و سبک زندگی شما حسادت می کنند و سعی می کنند در کارهایی که انجام می دهید نقصی بیابند. فکر نکنید که هر کاری که می کنید لزوماً غلط یا بد است فقط بدین دلیل که کسی هست که با آن کار موافق نیست. تأثیری که انرژی امروز ایجاد می کند می تواند بسیار عمیق باشد. باید یک چیزی بشکند و آزاد شود. شاید آرزو یا خواسته ای قدیمی باشد یا یک هدف خاص که در ذهن دارید. هرچه باشد، باید بگذارید رو بیاید و در مورد آن با دیگران حرف بزنید. در دل نگه داشتن آن دیگر ممکن نیست.

فال روزانه متولدین آذر 

امروز سهام خود را چک کنید. آخرین اخبار مربوط به سرمایه گذاری ها را بخوانید و امور مالی خود را ارزیابی کنید. بهترین مکان برای سرمایه گذاری پولتان را پیدا کنید. برنامه ریزی بلندمدت و جدی انجام دهید تا از امنیت خانه و خانواده خود اطمینان یابید. رویکرد پایدارتر و مطمئن تری در همه امور خود پیشه کنید و شبی راحت را در منزل سپری کنید. شما نمی خواهید به هرگونه شکستی اعتراف کنید. شما می خواهید ابتدا همه رویاهای رمانتیک شما به واقعیت بپیوندند. با انرژی امروز نیروی پتانسیل زیادی برای شما نهفته است. ولی لازم نیست که از آن مثل پتک استفاده کنید. در عوض روش و رفتار فلسفی تر و آرام تری در پیش بگیرید. در محل کار یک فرد ممکن است به شما بگوید که کارتان را چطور انجام دهید. به احتمال زیاد، این فرد هیچ چیز در مورد شما نمی داند. پس نگذارید که او بر امروز شما تأثیر زیادی داشته باشد. شما همه چیز را بهتر از دیگران می دانید.

فال روزانه متولدین دی 

امروز اگر کاری را بکنید احساس می کنید محکوم به شکست هستید و محکوم به شکست هستید اگر کاری را انجام ندهید. شما در مورد یک قضیه یکدندگی می کنید ولی می دانید که اظهار نظر شما باعث می شود فرد دیگری احساس تهدید یا آزردگی کند. اگر افکار و نظراتتان را برای خودتان نگه دارید، احساس بیزاری می کنید. بهتر است نظرتان را صادقانه و با ملایمت ابراز کنید. عشق، رمانس و روابط اگر به راحتی قابل درک بودند، دیگر یکسان نبودند. دقیقاً به همین دلیل است که می توانند بسیار گیج کننده باشند و به همین خاطر این همه شعر، ترانه، داستان و هنر در مورد آنها ساخته شده است. شما امروز متوجه چیزی در رابطه خود می شوید که قبلاً از نظرتان در رفته بود. حقیقت برایتان رهایی می آورد و شما را به مرحله و سطح عمیق تری می برد. در محل کار ذهن پر نوسان شما نمی گذارد که حمایت دیگران را دریافت کنید. شما سعی می کنید از دیگران و اطرافیان مشورت و راهنمایی بگیرید. بهتر است تحقیق خود را از طریق کتاب ها و مجلات انجام دهید.

فال روزانه متولدین بهمن 

شما شاید فکر کنید که افراد کمی شما را درک می کنند. حتی اگر سعی کنید روند فکری خود و موضع احساسی خود را توضیح دهید، هنوز انگار دیگران فقط نگران حال خودشان هستند. فقط شما هستید که می توانید درک کنید چه حسی دارید. خودتان باید خودتان را تشویق کنید. دیگران اجباری ندارند که همه چیز را درباره شما درک کنند. هاله ای از رمز و راز چیزی است که شما را اسرارآمیز می کند. شما معروف هستید به اینکه از لحاظ عاطفی فرد خونسردی هستید و در عین حال از لحاظ عشق و علاقه انسانی خاکی هستید. این مسئله امروز مشخص تر می شود و شما پیوند عمیق و نزدیکی را با شریک زندگی خود تجربه می کنید. شما فرصت آن را دارید که ارتباط بسیار محکمی را تجربه کنید که رابطه شما را تا مدتها پایدار و تثبیت می کند. اهداف بلندمدت کاری را نباید نادیده گرفت، پس مراقب باشید که زیاد در کارهای روزمره درگیر نشوید و کلیت ماجرا را نادیده نگیرید. از نیروی کائنات برای نگاه کردن به کل ماجرا استفاده کنید. در حال حاضر هر دوی سوی این قضیه کاملاً آشکار و معلوم است.

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز شما از روحیه خوبی لذت می برید، پس به سمت چیزی بروید که به آن ایمان دارید. امروز عنصری جادویی وجود دارد که نه تنها باید به آن ایمان داشته باشید، بلکه باید آن را ترغیب کنید. اگر به معجزه ایمان داشتید باشید اتفاق می افتد. امروز سراغ چیزهای جدید و غیرمتعارف بروید. زمان به سرعت می گذرد. شما معمای بزرگی در دست دارید. چیزهایی هست که باید به عشقتان بگویید. مدتی است که نگران این موضوع هستید و حس می کنید که حقیقت باید رو شود. بخاطر تغییر در شرایط، طرف مقابلتان بدون اینکه حرفی بزنید، قضیه را می فهمد. سرنوشت وارد بازی شده است! فرصتی که منتظرش بودید امروز به سمت شما می آید، پس چشم و گوشتان را باز کنید. یادتان باشد که این خوش شانسی با سوت و بوق نمی آید. بلکه ساکت و آهسته می آید. پس حواستان همیشه جمع باشد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام