فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شانس بسیاری با شما یار است و همه چیز بر وفق مراد شما پیش می رود. دلیل آن نیز این است که نشان ماه شما با نشانه امروز یکی شده است. خیلی خوب می توانید با اطرافیان ارتباط برقرار کنید و با آنها هماهنگی های لازم را داشته باشید. در محل کار نیز خوش شانسی به شما روی آورده است و می توانید در موقعیت های بالاتر و بهتری قرار بگیرید. شهامت و ریسک پذیری بالایی دارید و این مساله برای امروز عالی است. گاهی فرار کردن از افکار منفی که به سراغمان می آیند بسیار دشوار است. اما شما امروز به طور کامل در مود خوش بینی هستید. اگر مجرد هستید، از کاریزمای درونی خود برای جلب نظر فرد موردعلاقه تان استفاده کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

وقت آن رسیده از هر آنچه شما را خوشحال نمی کند بیرون بیایید. تغییر ایجاد کنید. سفر بروید یا تفریحات هیجان انگیز انجام دهید. از این روال همیشگی بیرون بیایید و این را در خاطر داشته باشید که عمر کوتاه است و باید روش شاد بودن را یاد بگیرید. به ذهن و جسم خود توجه بیشتری داشته باشید. عشق چیزی است که نمی توانید امروز از ذهنتان بیرون کنید. احساساتتان برانگیخته شده است. از این فرصت استفاده کنید تا در مورد حس های واقعی خود با عشقتان حرف بزنید. با هم به مکان های عمومی بروید و بگذارید هیجان زندگی به شما هم منتقل شود و کمی تنوع در زندگیتان ایجاد شود.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز باید در همه لحظه ها این را به یاد داشته باشید که چند فکر بسیار بهتر از یک فکر است. باید از مشورت دیگران در برنامه های خود استفاده کنید. برای اینکه رابطه های گروهی، کاری و حتی عاشقانه خود را بهتر کنید، باید تعاملات خود را افزایش دهید و قدرت سازگاری بیشتری با افکار دیگران داشته باشید. مشورت گرفتن کلید موفقیت های امروز شما است. افکار خود را بیان کنید تا دیگران به خوبی بدانند چه در سر شما می گذرد. شاید خیال کنید داشتن عشق همیشه گرم دشوار باشد، اما امروز این اتفاق برای شما روی خواهد داد. در زندگی عاطفی خود شادی های زیادی تجربه می کنید. اگر مجرد هستید در جمع های دوستانه حاضر شوید. در مورد خود حرف بزنید و با خوش زبانی نظر دیگران را به خود جلب کنید.

فال روزانه متولدین تیر

از همین امروز گیاهخواری را آغاز کنید. رژیم های چرب و سرشار از قند را کنار بگذارید و بیشتر حواستان به تغذیه تان باشد. امروز از همان ابتدای صبح حجم کاری شما آغاز می شود و باید آنها را به انجام برسانید. در ادامه مسایل کاری باید کمی به خود استراحت بدهید تا بتوانید برای روزهای آینده نیز انرژی کافی داشته باشید. بهترین کار این است که دوستان را به خانه خود دعوت کنید و در کنار آنها شام بخورید و بازی کنید تا خستگی روز از بین برود. در مورد مسایل عاطفی با عشقتان لحظه های خوبی خواهید داشت. اگر مجرد هستید از دوستان بخواهید تا برایتان فرد مناسبی را بیابند تا زندگیتان تغییر کند.

فال روزانه متولدین مرداد

عادت های سالم؟ امروز باید عادت های بد را از زندگی حذف کنید. خانه را تمیز کنید و خوراک خود را به سوی گیاهخواری پیش ببرید. تا می توانید میوه و سبزیجات بخورید  تا سموم داخلی بدنتان از بین بروند. حتی قرص های مکمل هم مصرف کنید. هر کاری می توانید بکنید تا انرژی های جسمانی و قدرت فکری شما زیاد شود. برای برنامه های کاری نیز اولویت بندی کنید تا به موقع همه را انجام دهید. گیاهخواری و ورزش اندام شما را نیز روی فرم می آورد و می توانید در ارتباطات خود با جنس مخالف هم موفق تر باشید. اگر مجرد هستید، در محیط های عمومی و جشن ها و رویدادها می توانید با فرد موردنظرتان آشنا شوید.

فال روزانه متولدین شهریور

یا تمرکزتان را روی کار بگذارید یا بروید خانه. خلاقیت و حس های هنری زیادی امروز سراغ شما می آیند. اگر  قصد داستان نویسی دارید، هیچ فرصتی بهتر از امروز نیست. ذهن شما کاملا آماده ساختن شخصیت ها و موضوع اصلی داستان است. به نیروهای درونی خود اعتماد بیشتری داشته باشید. در مکالمه هایی که با دیگران دارید، کلمات مثبت استفاده کنید تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. اگر در رابطه هستید، امروز احتمالا نیاز شما به توجه زیاد می شود. همین موجب می شود حساس شوید. اما توصیه می کنیم رفتارهای عشقتان را جدی نگیرید و از کاه کوه نسازید.

فال روزانه متولدین مهر

دوست دارید در خانه بمانید و به کارهای شخصی خود برسید. اما ابتدای صبح را باید به شغلتان اختصاص دهید تا کارها روی هم جمع نشوند. پس از آن با خانواده هم کلام شوید. حس سازگاری و درک شما با اعضای خانه بسیار زیاد است. خلاقیت شما امروز زیاد است. از آن برای خلق اثر هنری بهره بگیرید. امروز باید با صدای بلند زندگی کنید و هیجان زیادی داشته باشید. اگر عصر احساس تنهایی داشتید به دوستان خود زنگ بزنید و با آنها بیرون بروید. در خانه ماندن فقط انرژی های شما را پایین می آورد. یا با عشقتان برنامه تفریحی ترتیب دهید و حسابی در کنار هم شاد باشید.

فال روزانه متولدین آبان

در محل کار با صدای بلند حرف بزنید. از امروز تا آخر ماه حسابی می توانید نظر بدهید و همه هم از ایده هایتان استفاده کنند. قدرت ارتباطی خوبی که امروز دارید، موجب می شود تا همکاری های موفق تری در انتظار شما باشد. اعتماد به نفس خود را در هر حالتی حفظ کنید و از موضع قدرت مدیریت پروژه ها را به عهده بگیرید. اگر به فکر پس انداز مالی برای آینده هستید، امروز پیشنهادی به شما می شود که خوب است به آن فکر کنید. پول هایتان را سرمایه گذاری کنید تا سود بیشتری به شما برسد. بعدازظهر نیز سراغ عشقتان بروید. با هم به مکانی رمانتیک بروید و با گفتگوهای عاشقانه لحظه های آرامی را رقم بزنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز با دوستان دور هم جمع شوید و گل بگویید و گل بشنوید. از اعتراض کردن و غر زدن دست بردارید و فقط از لحظه های دور هم بودن لذت ببرید. در بخشی از روز هم با خودتان خلوت کنید و در مورد مشکلات قدیمی فکر کنید تا بتوانید به لطف انرژی های امروز، برای آنها راه حل پیدا کنید. البته در ناراحتی این مسایل غرق نشوید و نگذارید روزتان به این راحتی تحت تاثیر ناامیدی قرار بگیرد. اگر نمی توانید ذهنتان را آپدیت کنید، در جمع انسان های تازه قرار بگیرید. افراد جدید این خوبی را دارند که دیدگاه های جدید وارد زندگی آدم ها می کنند و می توانند ذهنتان را به سمت و سوی تازه ای سوق دهند. برای عشق هم اول باید بدانید از یک رابطه چه می خواهید و سپس برای دوستی اقدام کنید.

فال روزانه متولدین دی

ایده های نابی در سرتان می چرخد. امروز این فرصت را دارید تا در هر زمینه ای، بهترین فکرها را داشته باشید. تغییر هوا در دل شما هم تحولی ایجاد کرده است. از احساسات منفی و اعتراض کردن دست بردارید. شاید کمی دوست داشته باشید غر بزنید، اما هر وقت این حس سراغتان آمد، گوشی را بردارید و به عشقتان زنگ بزنید تا آرامشی که می خواهید را به شما بدهد. اگر امروز نمی توانید نیازهای فرد موردعلاقه تان را برآورده کنید، عذاب وجدان نگیرید، در روزهای آینده احساسات بهتری خواهید داشت و این کاستی را جبران خواهید کرد.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز برای خود وقت بگذارید تا مسایل مالی را سروسامان بدهید. در مورد دخل و خرج خود بیشتر دقت داشته باشید و همه مسایل را به درستی تحلیل کنید. بعدازظهر را هم در میان دیگران باشید و ایده های آنها در مورد زندگی و کار را بشنوید. بهتر است خودتان کمتر حرف بزنید و بیشتر شنونده باشید تا بتوانید ایده ای کلی در مورد اوضاع کاری و مالی خود به دست بیاورید. از نظر احساسی بسیار حساس شده اید و هر حرفی می تواند موجب ناراحتی شما بشود. ریسک نکنید و احساسات منفی را به زبان نیاورید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز می توانید ارتباط های کاری خود را بهبود ببخشید. برای این کار باید در ساعت کاری کمتر به موضوعات غیرکاری توجه داشته باشید و همه تمرکز خود را روی  پروژه های در دست اجرا بگذارید. امروز سعی کنید با دیگران نه خیلی صمیمی و نه خیلی دور باشید. حد تعادل را پیدا کنید و در همان مسیر ارتباط هایتان را ادامه دهید. در رابطه عاطفی برای خودتان محدودیت تعریف کنید. امروز باید کمی از عشقتان دور باشید. اشتیاقات و هیجانات شما زیاد است اما طرف مقابل توان آمدن همپای شما را ندارد. بنابراین، این مساله می تواند موجب ناراحتی شما بشود. برای جلوگیری از این امر، بهترین کار این است که زیاد با هم در تماس نباشید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام