فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز باید تمرکز خود را زیاد کنید. اشتیاقات کاری شما در خانه دهم طالعتان قرار گرفته است و این فرصت را خواهید داشت تا کارهای حرفه ای خود را به سمت پیشرفت سوق دهید. همه حواس خود را به کار بدهید تا بیشتر مورد تشویق قرار بگیرید و از پاداش بهره مند شوید. بهتر است در ساعات کاری شبکه های اجتماعی خود را غیر فعال کنید تا هیچ موضوعی موجب حواس پرتی شما نشود. این را بدانید که هدف شما ارزش این کار را دارد. از اینکه به طور ناگهانی دلتنگی عجبی نسبت به عشقتان در قلب خود احساس می کنید، متعجب نشوید. البته امروز روحیه شما به گونه ای است که بهتر است تنها باشید زیرا توقعاتتان زیاد است و نیمه دوم شما توان ارضای روح شما را ندارد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

عشق چیزی است که امروز بیش از همه چیز به آن احتیاج دارید. عشق دادن و گرفتن روحیه شما را تلطیف می کند و باعث می شود تا در آرامش بیشتری باشید. امروز می توانید تپه های مشکلات را طی کنید و خود را به قله آرامش برسانید. تا حد امکان تلاش کنید تا نظر همه را به خود جلب کنید. با کسانی که قبلا آزارشان داده اید حرف بزنید و سعی کنید هر نوع کدورتی را از بین ببرید. آیا حس دوستانه زیادی دارید؟ این در نتیجه انرژی های امروز روی طالع شما است. حس خوش بینی دارید و می توانید با همه تفاهم داشته باشید. از این فرصت برای جلب توجه فرد موردعلاقه تان بهره بگیرید. این را در نظر داشته باشید که مشکلات کوچک را نباید بزرگ کنید چون فقط خودتان را آزار می دهید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز به آنالیز و تحلیل مسایل علاقه بسیاری دارید. برای شما بسیار آسان است که ذهنتان را طوری تغییر دهید که همه چیز به سمت بهتر شدن پیش برود. پس امروز این کار را انجام دهید. اشتیاقات و هیجانات خود را روی مسایلی که بیشتر موجب خوشحالی شما می شوند، بگذارید. هنرهایی همانند موسیقی یا هنرهای بصری برای الهام گرفتن عالی هستند. پیش از اینکه بخواهید با فرد مورد علاقه تان نامزد شوید، خوب به همه چیز فکر کنید و با خودتان صادق باشید. اگر هنوز کمی شک در دل شما هست، فعلا دست نگه دارید تا بعدها کوچک ترین مشکلات نتواند رابطه خوب شما را بر هم بزند.

فال روزانه متولدین تیر

امروز از نظر جسمی و روحی انرژی بسیاری دارید. جسمتان در سلامت کامل قرار دارد و می توانید همه کارهای خود را بدون خستگی به انجام برسانید. از این فرصت برای قاپیدن فرصت های کاری استفاده کنید. برای اینکه این وضعیت در طولانی مدت ادامه داشته باشد، در باشگاه ثبت نام کنید و ورزش را در دستور کار خود قرار دهید. غذاهای گیاهی را نیز در وعده های خود افزایش دهید. در زندگی شخصی خود هیجانات بیشتری وارد کنید. با آدم های جدید آشنا شوید و از اینکه در مورد احساسات یا تفکرات  درونی خود حرف بزنید هراسی نداشته باشید. امروز دوستان را به خانه خود دعوت کنید و در کنار آنها شام بخورید و بازی کنید تا خستگی روز کاریتان از بین برود. در مورد مسایل عاطفی نیز باید مشکلاتی که در حال حاضر با فرد مورد علاقه خود دارید را برطرف کنید. امروز انرژی های لازم برای این امر موجود است و باید از آنها بهره بگیرید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز همه چیز بر وفق مراد است. شما همیشه بسیار هوشیار و سخت کوش هستید. از این فرصت برای پیشرفت استفاده کنید. این فرصت را دارید تا بیش از هر زمانی به دوستان و خانواده خود نزدیک شوید و در کنار آنها احساس آرامش کنید. انرژی های کائنات موجب می شوند تا احساسات عاشقانه شما نیز افزایش یابد و با اشتیاق و هیجان بسیار در کنار شریک عاطفی خود باشید. امروز فرصت آشنا شدن با نیمه گمشده خود را دارید. چشمان خود را باز کنید تا در میان جمعیت او را ببینید.

فال روزانه متولدین شهریور

بگذارید آفتاب به خانه شما بتابد. امروز انرژی های بسیار خوبی دارید و دوست دارید دایم در ارتباط با دیگران و مهمانی و هیجانات مثبت باشید. اگر فرصتی برای شرکت در مهمانی ندارید، در ذهن خود همان حس ها را تداعی کنید و به واسطه آنها انرژی بیشتری از فضا بگیرید. خلاقیت بالایی که امروز دارید کمک می کند تا آثار خوبی خلق کنید و هنر خود را به دیگران نشان دهید. امروز شاید بخواهید بیشتر در محل کار بمانید اما در نظر داشته باشید که شریک عاطفیتان در خانه منتظر شما است. باید بخشی از وقت خود را به او اختصاص دهید. بین کار و عاطفه تعادل برقرار کنید. امروز می توانید روی مسایل جدی تری متمرکز شوید و با هم در مورد آینده بهتر حرف بزنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز آتشفشان درونی شما فوران می کند. سرشار از احساس خواهید بود و خودتان هم از این امر متعجب می شوید. البته این احساسات همیشه هم مثبت نیستند. ممکن است ترس، حسادت یا نگرانی هم در میان آنها باشد. باید مراقب باشید و کنترل زیادی بر رفتار خود داشته باشید. به جای پرداختن به مسایل منفی، از این احساسات برای بهتر کردن اوضاع استفاده کنید. کارهای خلاقانه انجام دهید. نگرانی های کاری را به خانه نبرید. با عشقتان کمتر از این موارد حرف بزنید تا موجبات ناراحتی او را فراهم نکنید. خودتان هم بیشتر روی کارهای رمانتیک متمرکز باشید.

فال روزانه متولدین آبان

نیمه اول روز را به قرارهای مهم کاری و رسیدگی به شغل خود اختصاص دهید. بعدازظهر را نیز حسابی استراحت کنید. در خانه آشپزی کنید  و از گپ و گفت با اعضای خانه لذت ببرید. هم خودتان به آنها انرژی خوب می دهید و هم از آنها حس عالی دریافت می کنید. قلبتان روشن و سرشار از مثبت نگری است. بنابراین فعال تر باشید و با همسایه ها تعامل داشته باشید. دورهمی های خانوادگی ترتیب دهید. از این همه انرژی که وجود دارد برای جا کردن خودتان در قلب دیگران بهره بگیرید. با عشقتان قرار بگذارید و با هم جاهایی بروید که حالتان را بهتر می کند.

فال روزانه متولدین آذر

امروز دوست دارید در مورد همه چیز حرف بزنید. هیچ اشکالی هم ندارد. در مورد هیجانات و اشتیاقات خود حرف بزنید. برنامه هایی که در سر دارید را با دوستان یا همکاران در میان بگذارید. انرژی های خوب خود را به دیگران بدهید و از آنها هم همان اندازه حس خوب دریافت کنید. با صدای بلند و با اعتماد به نفس صحبت کنید. در کنار خواسته های خود، به عشقتان نیز توجه داشته باشید. متکلم وحده نباشید و بگذارید او هم حرف های خود را بیان کند. با هم می توانید برای یک عصر پاییزی بسیار عالی برنامه ریزی کنید و لحظه هایی سرشار از هیجان رقم بزنید.

فال روزانه متولدین دی

مسایل مالی امروز همه ذهن شما را پر می کنند. برای درآمد بیشتر دایم در حال حساب و کتاب هستید و انواع و اقشام فکرها در سرتان می چرخد. برای این منظور باید تحقیق کنید و از دیگران کمک بگیرید. اگر فکر سرمایه گذاری دارید، حتما از کسی که قبلا در آن زمینه کار کرده مشورت بگیرید. موانع این مسیر هم شما را نباید بترساند. هر تغییری در ابتدا ترس دارد اما به مرور می توانید راه و چاه آن را یاد بگیرید. در ارتباط های خود باید سیاست بیشتری داشته باشید. این را در نظر داشته باشید همه برای آینده خود برنامه دارند و شما نیز نباید از این قافله عقب بمانید. اما نگرانی ها موجب نشوند تا دچار استرس شوید زیرا ممکن است ارتباط های عاطفی شما را نیز تحت تاثیر قرار دهند. بخشی از روز را به استراحت و بی خیالی سر کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

آهسته و پیوسته قدم بردارید. امروز زمان خوبی برای فکر کردن به مسایل کاری و مالی است. ذهن شما امروز باز است و می توانید برای سرمایه ای که دارید برنامه های خوبی داشته باشید. میان مسوولیت ها و خواسته های خود تعادل برقرار کنید. یکی را قربانی دیگری نکنید. اشتیاق زیادی دارید که اوضاع را تغییر دهید، امروز این توان را دارید. از این انرژی بهره بگیرید. عادت های همیشگی را کنار بگذارید و سراغ تفریحات تازه بروید. به طور مثال، برای گردش با دوستان بیرون شهر بروید. کارهایی انجام دهید که کمتر انجام می دهید. اگر مجرد هستید، در جمع دوستان احتمال اینکه با فرد جدیدی آشنا شوید، وجود دارد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز صبح کمی بی حال هستید و افکار خوبی در سرتان نمی چرخد. اصولا دارای حس های منفی هستید. اما این حس تا بعدازظهر از بین می رود. در ساعاتی که خوب نیستید، زیپ دهان خود را بکشید و در مورد درونیات خود با کسی حرف نزنید. امروز باید ساکت بودن را تمرین کنید زیرا بسیار حساس شده اید و هر چیزی می تواند اعصابتان را به هم بریزد. در جمع هایی که حضور دارید فقط شنونده باشید. در کار هم به خودتان کمک کنید که تمرکز داشته باشید. این مساله در رابطه عاطفی شما هم مصداق دارد. ببینید نیاز واقعیتان چیست و سپس برای آن تلاش کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام