تصاویر چهره‌ها / بازیگر جدید ستایش 3 و عروسی از جنوب شرقی آسیا

اگر از بینندگان فصل اول و دوم سریال ستایش بوده‌‌اید، حتما خبر دارید که فصل سوم این سریال هم در حال فیلمبرداری است و گهگاه خبرهایی در مورد آن منتشر می‌شود. جدیدترین خبر از ستایش ۳ حضور یک بازیگر با پوشش عربی در این سریال است که نقش آن را مجید شهریاری بازی می‌کند. چزئیات بیشتری از این نقش فعلا در دست نیست و باید تا زمان پخش سریال صبر کرد و دید که او کیست، اهل کجاست و چه ارتباطی با ماجراهای این فصل از سریال دارد.

مجید شهریاری بازیگر جدید ستایش 3

سعید سلطانی، کارگردان ستایش در ساختن سریال‌های ملودرام با محوریت شخصیت‌های زن رنج‌کشیده سابقه‌ای طولانی دارد. «پس از باران» از ساخته‌های او، یک دهه قبل از ستایش توانست به یکی از محبوب‌ترین و پربیننده‌ترین سریال‌های زمان خود تبدیل شود. صبا کمالی بازیگر این سریال را شاید در عکس زیر که در اینستاگرامش منتشر کرده به جا نیاورید. از این مدل عکس‌ها در روزهای بارانی پاییز زیاد می‌بینیم و خیلی هم ربطی به اسم سریال ندارد.صبا کمالی بازیگر پس از باران

ظاهر آدم‌ها در گذر زمان می‌تواند تغییر کند، به‌خصوص اگر بازیگر باشند که برای بازی در نقش‌های مختلف چهره‌شان زیر دست گریمورها تغییرات کوچک و بزرگی را می‌پذیرد. مثلا همین پوریا پورسرخ را در عکس زیر ببینید که چگونه برای ایفای نقش در سریال یا فیلم از یاد رفته، چهره‌اش تغییر کرده.
پوریا پورسرخ

خب حالا که صحبت از چهره بازیگران شد فکر می‌کنید آنا نعمتی شبیه کدام شخصیت انیمیشنی است؟ سؤال سختی است،‌ چون خیلی‌ها هنوز در مرحله تشخیص آنا نعمتی از آنا همتی گیر کرده‌اند. تصویر زیر جواب خود خانم نعمتی است و در کپشن هم از «فاطمه عزیز» تشکر کرده که احتمالا کاشف شباهتی است که شاید بعشی‌ها هم موافق آن نباشند.

«آنا نعمتی» شبیه کدام کاراکتر کارتونی است؟

روز گذشته عکسی قدیمی از طناز طباطبایی منتشر کردیم که نشان می‌دهد چهره فعلی این بازیگر تغییرات زیادی نسبت به گذشته دور داشته. این هم عکسی از بهنوش طباطبایی، یکی دیگر از طباطبایی‌های جامعه بازیگران زن سینمای ایران که عکس جدیدی است و هیچ چیز خاصی را نشان نمی‌دهد. بهنوش طباطبایی در کپشن این عکس نوشته:

«من که سفره دلم پیش تو بازه …
اى که عشق تو همیشه چاره سازه…»

حالا اینکه منظورش چه کسی است را ما نمی‌دانیم و به زندگی خصوصی مردم هم زیاد کاری نداریم.

عکس جدید بهنوش طباطبایی

توی همین روزهای اخیر مهناز افشار دست دخترش را گرفته و برده پارک. البته یک نفر دیگر هم بوده که از آنها عکس بگیرد، شاید همسرش. بعد هم عکس را استوری کرده. حرکت مهناز افشار یک جور فرهنگسازی است؛ اینکه به جای یادگاری نوشتن روی در و دیوار شهر و به‌ویژه آثار تاریخی، عکسشان را بگیریم و روی عکس‌ها استیکر بچسبانیم.

مهناز افشار و دخترش

عکس آخر هم متعلق به یوسف تیموری و همسر و پسرش است. همسر یوسف تیموری اهل یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است؛ تایلند، مالزی یا اندونزی، یکی از این کشورها فکر می‌کنیم. تصویر زیر هم مربوط به یکی از اکران‌های فیلم لازانیا است که نمی‌دانیم چطور فیلمی است و شما اگر ندیده‌ایدش و قصد تماشای آن را دارید، یک تحقیقی قبلش بکنید که فردا اگر خوشتان نیامد ما مجبور به پاسخگویی و عذرخواهی نشویم. عذرخواهی کار ژاپنی‌هاست.

یوسف تیموری و همسر و پسرش

 

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*