خانه » فرهنگی هنری » سینما و تلویزیون » پاشا رستمی بازیگر نقش حامد در لحظه گرگ و میش

درباره نویسنده

منصور سرحانی

من با دیپلم تجربی، لیسانس زبان انگلیسی و MBA راستش اصلا فکر نمیکردم یه روزی وارد این کار بشم ولی از وقتی که وارد دنیای بازاریابی آنلاین، تولید وترجمه محتوا و البته طراحی وبسایت شدم فهمیدم که این کار دومین تفریح مورد علاقه برای من که همیشه پشت کامپیوترم میتونه باشه. هنوز بازیهای آنلاین در جایگاه اول قرار داره ...

دسته بندی مطالب

هفتستان در فضای مجازی

تقویم روز

۳۰ بهمن ۱۳۶۶
سالروز تولد:
ساعد سهیلی
بازیگر سینما

عکس روز

پرنده-2
واقعا کی بیشتر تعجب کرده…؟!!

ویدئو

تبلیغات

سینما و تلویزیون فرهنگی هنری

پاشا رستمی بازیگر نقش حامد در لحظه گرگ و میش

پاشا رستمی

پاشا رستمی بازیگر لحظه گرگ و میش را بهتر بشناسید:

پاشا رستمی متولد تیر ۱۳۶۳ در تهران، بازیگر است. فارغ اتحصیل لیسانس مهندسی کشاورزی می باشد، فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و با حضور در کارهای تصویری چهره اش دیده شد و عاشق سفر خارجی است. پاشا رستمی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

شروع فعالیت هنری

پاشا رستمی بصورت جدی فعالیت خود را در بازیگری، حین تحصیل در دانشگاه با حضور در کارگاه های آزاد بازیگری شروع کرد و از همانجا وارد عرصه تئاتر شد.

از ایران تا کانادا

بعد از فعالیت های اولیه مدتی به کانادا رفت و در استان انتاریو زندگی می کرد، آنجا اغلب به کارهای تبلیغاتی و ساخت تیزر مشغول بود اما طولی نکشید دوباره به ایران بازگشت.

ورود به تلویزیون

در سال ۱۳۸۷ وقتی ۲۴ ساله بود بعد از تست توانست اولین کار جلوی دوربین خود را با سریال همه بچه های من به کارگردانی مرضیه برومند و مسعود فروتن بدست آورد.

حضور در فیلم تلویزیون و سینما

در سال ۸۹ دوران پرکاری را تجربه کرد، ابتدا در فیلم تلویزیونی اشک انار برای شبکه چهار حضور داشت سپس با سریال آب پرور مرضیه برومند تجربه متفاوتی در تلویزیون بدست آورد.

از تدریس تا تئاتر

از نوجوانی به زبان انگلیسی علاقه داشت و حالا مدت هاست بعنوان معلم زبان تدریس می کند، او چند سالی است بصورت حرفه ای در تئاتر های مختلف نیز حضور دارد.

مطلب مرتبط:

علت ناراحتی المیرا دهقانی، یاسمن سریال «لحظه گرگ و میش» در طول فیلمبرداری

بازگشت به تلویزیون

او در سریال اغما سال ۸۷ تا سریال گمگشدگان سال ۹۶ که در نقش امید وطن خواه دیده شد، کلا در شش سریال بازی کرده است، اما در سال ۹۷ دوباره با سریال لحظه گرگ و میش به تلویزیون بازگشت.

[فتوکده]