خانه » فرهنگی هنری » سینما و تلویزیون » امیرحسین صدیق ازدواج کرد + عکس

درباره نویسنده

منصور سرحانی

من با دیپلم تجربی، لیسانس زبان انگلیسی و MBA راستش اصلا فکر نمیکردم یه روزی وارد این کار بشم ولی از وقتی که وارد دنیای بازاریابی آنلاین، تولید وترجمه محتوا و البته طراحی وبسایت شدم فهمیدم که این کار دومین تفریح مورد علاقه برای من که همیشه پشت کامپیوترم میتونه باشه. هنوز بازیهای آنلاین در جایگاه اول قرار داره ...

دسته بندی مطالب

هفتستان در فضای مجازی

تقویم روز

۳۰ بهمن ۱۳۶۶
سالروز تولد:
ساعد سهیلی
بازیگر سینما

عکس روز

پرنده-2
واقعا کی بیشتر تعجب کرده…؟!!

ویدئو

تبلیغات

سینما و تلویزیون فرهنگی هنری

امیرحسین صدیق ازدواج کرد + عکس

امیرحسین صدیق

مرضیه برومند کارگردان و عروسک گردان مطرح کشودمان در صفحه شخصی اش خبر از ازدواج امیرحسین صدیق بازیگر قصه‌ های تا به‌ تا داده است.

مرضیه برومند کارگردان مطرح کشورمان عکسی ار مراسم عقد و ازدواج امیرحسین صدیق را در صفحه شخصی اش منتشر کرد و ازدواج وی را به همه اعلام کرد. امیرحسین صدیق اولین حضورش را در تلویزیون را با مرضیه برومند بوده است وی در قصه‌ های تا به‌ تا حضور داشت و بعد از آن در آثاری از وی از جمله ورثه آقای نیکبخت ، کارآگاه شمسی و دستیارش مادام ، کتاب‌ فروشی هدهد ، همه بچه‌ های من حضور داشته است.

ازدواج امیر حسین صدیق

امیرحسین صدیق متولد ۸ آبان ۱۳۵۱ در تهران است وی بازیگر سریال های تلویزیونی همچون « قصه های تا به تا» ، « عصر پاییزی»،«کتابخانه هدهد» و « درد سرهای عظیم ۲» ایفای نقش کرده است. وی هم چنین اجرای برنامه « کتاب باز» را از شبکه نسیم بر عهده داشته است وی به تازگی ازدواج کرده است.