مریم مؤمن بازیگر نقش فخرالزمان شالچی در سریال بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت که مدتیست پخش آن از شبکه سوم سیما شروع شده، روایت کننده داستانی عاشقانه از دوره ای از زمان قاجار به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد است.

مریم مومن بازیگر جوانی که تاکنون در هیچ کار تصویری حضور نداشته است، در این سریال نقش بانو فخر الزمان را که خواهر میرزا اسد شالچی (رامتین خداپناهی) است ایفا می کند.

نظر کارگردان بانوی عمارت درباره مریم مومن

اطلاعات خاصی از این بازیگر جوان منتشر نشده است ولی عزیزالله حمید نژاد کارگردان سریال در مورد او می گوید:

“خانم مریم مومن از بازیگرانی است که در اولین حضور حرفه ای خود در کنار بازیگران معروف و خوشنامی همچون خانم پانته آ پناهی ها و خانم غزل شاکری و دیگر بازیگران خوبمان ایفای نقش می کند، این اولین تصاویر از ایشان است که منتشر می شود، در طول این یک سال با صبوری که لازمه این کار بود هیچ تصویری از ایشان منتشر نشد، در حالی که تصاویر دیگر بازیگران این سریال منتشر می شد. امیدوارم همانطور که خانم گلشیفته فراهانی با فیلم اشک سرما و خانم نرگس محمدی با فیلم آناهیتا (هر دو از ساخته های حمیدنژاد) در عرصه بازیگری مطرح شدند خانم مریم مومن نیز با پخش این سریال بدرخشد و امیدی برای آینده سینمای کشور باشد.”

مریم مؤمن بازیگر نقش فخرالزمان شالچی در سریال بانوی عمارت

ازدواج مریم مومن (عکس همسر مریم مومن)

تاکنون خبری درباره ازدواج مریم مومن اعلام نشده و عکسی تحت عنوان عکس همسر مریم مومن توسط ایشان منتشر نشده است. بنابراین به نظر می رسد می توانیم این بازیگر جوان را جزو بازیگران زن مجرد ایرانی قرار دهیم.

مریم مؤمن بازیگر نقش فخرالزمان شالچی در سریال بانوی عمارت

مطلب مرتبط:

بازیگر نقش آهو در سریال بانوی عمارت در کنار خاله شادونه و اصغر فرهادی

سخن پایانی:

با توجه به داستان سریال بانوی عمارت و بازیگران سریال بانوی عمارت می توان پیش بینی کرد این سریال بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند. از همین رو مریم مومن می تواند در این سریال بسیار دیده شده و مسیر موفقیت در دنیای بازیگری را با سرعت بیشتری طی کند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*