عادل فردوسی‌پور مهمان کلاه‌قرمزی

من که یادم نیست ولی آن‌هایی که جدی‌تر پیگیر برنامه تلویزیونی کلاه‌قرمزی در سال‌های اخیر بوده‌اند احتمالا شبی را به یاد دارند که عادل فردوسی‌پور مهمان این برنامه بوده است. البته شاید آنها هم به یاد نداشته باشند، چون هم فردوسی‌پور استعداد زیادی برای گرفتار شدن در دام توقیف و حذف و سانسور دارد و هم کلاه‌قرمزی سابقه پخش نشدن به دلیل عدم توافق مالی.

به هر حال، در یکی از این سال‌های پخش کلاه‌قرمزی، یک شب یا یک روز فردوسی‌پور در محل ضبط این برنامه حاضر شده و با برخی از عوامل آن، از ایرج طهماسب و حمید جبلی تا برخی عروسک‌گردان‌ها و صداپیشه‌ها مثل محمدرضا هدایتی عکسی هم به یادگاری انداخته است. حبیب رضایی هم به‌عنوان مشاور برنامه در عکس حضور دارد. احتمالا او که همراه رامبد جوان و سروش صحت سابقه حضور در برنامه شب عید یکی از این سال‌های «نود» را دارد، عادل را به برنامه محبوب نوروز این سال‌ها دعوت کرده است.

عادل فردوسی‌پور مهمان کلاه‌قرمزی

کمی آنطرف‌تر از عادل هم محمد بحرانی، عروسک ببعی در دست ایستاده است. بحرانی هم با عروسک جناب‌خان در برنامه نود حضور داشته ولی به نظر می‌آید این عکس مربوط به زمانی قبل از پیدایش جناب‌خان است.

عکس را محمد لقمانیان که احتمالا او را با عروسک «لقمه» در اینستاگرام دیده‌اید، منتشر کرده. لقمانیان را با عروسک فامیل دور بالای سر ایرج طهماسب می‌توانید پیدا کنید. لقمانیان در کپشن یادی کرده از دنیا فنی‌زاده، عروسک‌گردان خود کلاه‌قرمزی که دو سال پیش، تقریبا در همین روزها از دنیا رفت. چهره خندان او را هم در کنار کلاه‌قرمزی می‌توانید ببینید. روحش شاد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*